Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.allegro.pl/item570398878_bardzo_atrakcyjny_nalewak_rollbar.html

to mam na wiosnę i już siedzę cały czas w garażu

człowieku nadajesz się do naszej ekipy jak nic :kox:

jak byś czytał to byś wiedział że przeprowadza sie do Lubonia :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 17:02_________________________________________________

Sie pracowalo przy takim sprzęcie to sie ma :naughty:

a jedziesz na zlot?[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 17:02_________________________________________________witam: Suli, Musashi, Bart-S, Pepin odzywać sie bo nikt tu nic nie pisze :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to kiedy robimy wielkopolski spot na mazurach? :naughty:

Opublikowano

ja pisze .... :gwizdanie:

Opublikowano

on jest na emeryturze :decayed:

:cool1::nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

to kiedy robimy wielkopolski spot na mazurach? :naughty:

w weekend :polew:

Opublikowano

niestety nie jadę ;(

Opublikowano

Ja jeszcze jestem nieśmiały... finka by się zdała to będzie lepiej :)

brb

Opublikowano

ja pisze .... :gwizdanie:

Tak? :gwizdanie: chyba pierwszy post w tym dziale napisałeś :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale spot mazurski będzie ponoć w kwietniu :cool1:

Opublikowano

Ja jeszcze jestem nieśmiały... finka by się zdała to będzie lepiej :)

to weź finke i zapraszamy do nas :polew:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 17:07_________________________________________________

ale spot mazurski będzie ponoć w kwietniu :cool1:

byle byś sprzęt wziął :decayed:

Opublikowano

[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 17:02_________________________________________________witam: Suli, Musashi, Bart-S, Pepin odzywać sie bo nikt tu nic nie pisze :gwizdanie:

A co tu pisać jak tu wszystko jasne :gwizdanie:

Nie nadążam za Wami chłopaki :polew: :polew: :polew:

Chyba jakiegoś chipa będę musiał zapodać :wink4::kox:

Opublikowano

[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 17:02_________________________________________________witam: Suli, Musashi, Bart-S, Pepin odzywać sie bo nikt tu nic nie pisze :gwizdanie:

A co tu pisać jak tu wszystko jasne :gwizdanie:

Nie nadążam za Wami chłopaki :polew: :polew: :polew:

Chyba jakiegoś chipa będę musiał zapodać :wink4::kox:

masz racje te 265 PSów nie wystarcza by nadążyć za nami :cool1::naughty:

Opublikowano

[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 17:02_________________________________________________witam: Suli, Musashi, Bart-S, Pepin odzywać sie bo nikt tu nic nie pisze :gwizdanie:

A co tu pisać jak tu wszystko jasne :gwizdanie:

Nie nadążam za Wami chłopaki :polew: :polew: :polew:

Chyba jakiegoś chipa będę musiał zapodać :wink4::kox:

podobno rogal ma dobre chipy :decayed:

Opublikowano

pany musze spadać :hi:

Opublikowano
:wink4:
Opublikowano

Marcin słyszałem, że jedziesz do Adama bo dawno sie nie widzieliście :polew:

:mysli::cool1:

Opublikowano

ale spot mazurski będzie ponoć w kwietniu :cool1:

to co ile u Was jest spot? :cool1: u nas co 2 tygodnie... czasem co tydzien :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 17:10_________________________________________________a czasem codziennie :polew: :polew:

Opublikowano

trzymajcie sie :hi: :hi: :hi: moze jeszcze tu dziś na chwilę zajrzę ale nie obiecuje :przebiegly:

Opublikowano

pany musze spadać :hi:

dokad to? narzekal ze nikt nie pisze, jak sie rozpisali to spada :disgust:

Opublikowano

a czasem codziennie :polew: :polew:

ostatnio często :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.