Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

idę kolejkę pyknąć ....

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

idę kolejkę pyknąć ....

czego kolejke? :mysli:

Opublikowano

Lece do sklepu po mleko

:cool1: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Lece do sklepu po mleko

:cool1: :gwizdanie: :kox:

brachol mi dzisiaj gadal ze w carefourze jest promocja... za 10 zl 4pak carlsberga i drugi 4pak do tego za 1 gr :decayed:

Opublikowano

idę kolejkę pyknąć ....

czego kolejke? :mysli:

a kolejną laskę :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

brachol mi dzisiaj gadal ze w carefourze jest promocja... za 10 zl 4pak carlsberga i drugi 4pak do tego za 1 gr :decayed

to co ty tu jeszcze robisz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

idę kolejkę pyknąć ....

czego kolejke? :mysli:

a kolejną laskę :gwizdanie: :polew:

Ty juz jestes zonaty... mozesz jedynie dobiegnac do konca swojego lancucha i zaszczekac :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

idę kolejkę pyknąć ....

czego kolejke? :mysli:

a kolejną laskę :gwizdanie: :polew:

Ty juz jestes zonaty... mozesz jedynie dobiegnac do konca swojego lancucha i zaszczekac :naughty: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

brachol mi dzisiaj gadal ze w carefourze jest promocja... za 10 zl 4pak carlsberga i drugi 4pak do tego za 1 gr :decayed

to co ty tu jeszcze robisz :polew: :polew: :polew:

czekam na 18 bo w robie bylem o 10 :polew:

Opublikowano

brachol mi dzisiaj gadal ze w carefourze jest promocja... za 10 zl 4pak carlsberga i drugi 4pak do tego za 1 gr :decayed

to co ty tu jeszcze robisz :polew: :polew: :polew:

czekam na 18 bo w robie bylem o 10 :polew:

no chba że tak :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ide na fajke :gwizdanie:

Opublikowano

idę kolejkę pyknąć ....

czego kolejke? :mysli:

a kolejną laskę :gwizdanie: :polew:

Ty juz jestes zonaty... mozesz jedynie dobiegnac do konca swojego lancucha i zaszczekac :naughty: :gwizdanie:

ma łańcuch bezprzewodowy :polew:

Opublikowano

ide na fajke :gwizdanie:

słyszałem że rzuciłeś :naughty:

Opublikowano

ide na fajke :gwizdanie:

słyszałem że rzuciłeś :naughty:

ja też :mysli:

Opublikowano

ma łańcuch bezprzewodowy :polew:

mnie już nic nie zdziwi bo u was nawet myjnia jest bezprzewodowa :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ale powiedz mlodzik w gaciach już miałeś co :naughty::polew:

a Ty niby nie?

:evil::cool1:

hello driver

ello :naughty:

Opublikowano

ma łańcuch bezprzewodowy :polew:

mnie już nic nie zdziwi bo u was nawet myjnia jest bezprzewodowa :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

to jest najnowsza technologia chopie :naughty::evil:

Opublikowano

idę kolejkę pyknąć ....

czego kolejke? :mysli:

a kolejną laskę :gwizdanie: :polew:

Ty juz jestes zonaty... mozesz jedynie dobiegnac do konca swojego lancucha i zaszczekac :naughty: :gwizdanie:

hhahahhahhaaha, dobre :decayed::good::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ma łańcuch bezprzewodowy :polew:

mnie już nic nie zdziwi bo u was nawet myjnia jest bezprzewodowa :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

to jest najnowsza technologia chopie :naughty::evil:

made By Luboń[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 16:31_________________________________________________

ale powiedz mlodzik w gaciach już miałeś co :naughty::polew:

a Ty niby nie?

:evil::cool1:

hello driver

ello :naughty:

sie ma :hi:

Opublikowano

Widzisz Bart-S teraz na mnie szydera idzie :evil: :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.