Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Inne alkohole tez sa mozliwe, ale tylko dla Poznaniakow (Was znam i mam pewnosc ze nie wycofacie sie z zamowien na zlocie),

mozna pisac swoje zyczenia na PW :naughty:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 12:54_________________________________________________tzn dla "WLKP" :gwizdanie:

Tullamore Dew? :kox:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Inne alkohole tez sa mozliwe, ale tylko dla Poznaniakow (Was znam i mam pewnosc ze nie wycofacie sie z zamowien na zlocie),

mozna pisac swoje zyczenia na PW :naughty:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 12:54_________________________________________________tzn dla "WLKP" :gwizdanie:

Tullamore Dew? :kox:

Musashi wszystko co dusza zapragnie, zostaw mi wiadomosc na PW, pozniej sprawdze cene, bo teraz jade do ASO

:hi:

Opublikowano

Inne alkohole tez sa mozliwe, ale tylko dla Poznaniakow (Was znam i mam pewnosc ze nie wycofacie sie z zamowien na zlocie),

mozna pisac swoje zyczenia na PW :naughty:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 12:54_________________________________________________tzn dla "WLKP" :gwizdanie:

Tullamore Dew? :kox:

Musashi wszystko co dusza zapragnie, zostaw mi wiadomosc na PW, pozniej sprawdze cene, bo teraz jade do ASO

:hi:

auto jeszcze nie zrobione? :mysli: koniecznie daj mi znac co bylo. jestem ogromnie ciekawy :cool1:

Opublikowano

znów pustki i ja biedna sama :disgust:

Opublikowano

no pora obiadowa :kox: :kox:

a IVER gdzie wsiąkł :mysli:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

doberek popołudniu :naughty:

Opublikowano

cześć mloodzik ...już po pracy :naughty:

Opublikowano

cześć mloodzik ...już po pracy :naughty:

no teraz w domku obiadek i potem ściemnianie do 18 :gwizdanie:

Opublikowano

cześć mloodzik ...już po pracy :naughty:

no teraz w domku obiadek i potem ściemnianie do 18 :gwizdanie:

to fajnie masz :gwizdanie: ja cały czas w domku teraz ....o 15.30 cwicze :evil:

Opublikowano

cześć mloodzik ...już po pracy :naughty:

no teraz w domku obiadek i potem ściemnianie do 18 :gwizdanie:

to fajnie masz :gwizdanie: ja cały czas w domku teraz ....o 15.30 cwicze :evil:

to wpadne na siłkę :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

możesz wlecieć ...dzisiaj barki ćwicze i motyle :evil:

Opublikowano

możesz wlecieć ...dzisiaj barki ćwicze i motyle :evil:

to wejdę na barki i będę łapać motyle :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

możesz wlecieć ...dzisiaj barki ćwicze i motyle :evil:

to wejdę na barki i będę łapać motyle :kox: :kox: :kox:

ok może być :tongue4:

Opublikowano

dzień dobry i narazie, bede jutro na forum, dziś tylko przelotem na minutke. 3majcie się chopaki i dziewczyny

Opublikowano

dzień dobry i narazie, bede jutro na forum, dziś tylko przelotem na minutke. 3majcie się chopaki i dziewczyny

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 14:35_________________________________________________

ok może być :tongue4

:decayed:

Opublikowano

dzień dobry i narazie, bede jutro na forum, dziś tylko przelotem na minutke. 3majcie się chopaki i dziewczyny

sto lat Bartek ....miło że zawitałeś do nas na chwilę w podróży :hi:

Opublikowano

możesz wlecieć ćwicze motyle :evil:

myslalem, ze Adas dba o swoja forme, a on tresuje owady :cool1: pchły też są modne :decayed:

Opublikowano

dzień dobry i narazie, bede jutro na forum, dziś tylko przelotem na minutke. 3majcie się chopaki i dziewczyny

sto lat Bartek ....miło że zawitałeś do nas na chwilę w podróży :hi:

czyżby jakieś urodziny czy co??

Opublikowano

dzień dobry i narazie, bede jutro na forum, dziś tylko przelotem na minutke. 3majcie się chopaki i dziewczyny

sto lat Bartek ....miło że zawitałeś do nas na chwilę w podróży :hi:

czyżby jakieś urodziny czy co??

cwaniak :decayed::polew:

Opublikowano

dzień dobry i narazie, bede jutro na forum, dziś tylko przelotem na minutke. 3majcie się chopaki i dziewczyny

sto lat Bartek ....miło że zawitałeś do nas na chwilę w podróży :hi:

czyżby jakieś urodziny czy co??

cwaniak :decayed::polew:

:gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.