Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Azunia a jak Wy dolaczacie na bukowine ? :gwizdanie:

Nie wiem, najpierw trzeba z teściami uzgodnić o której młoda do nich trafia.

Później zobaczymy o której Poznań wyjeżdża i się pomyśli, bo mamy dobry skrót na niektórych odcinkach, i może tamtędy pojedziemy :gwizdanie:

A Ty jak jedziesz?[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 10:48_________________________________________________

siema :hi:

:hi:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema :hi:

joł joł joł :hi:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 10:49_________________________________________________Adas posiadasz Ty moze CB radyjo? :cool1:

Opublikowano

Adas posiadasz Ty moze CB radyjo? :cool1

to samo chciałam zapytać :rolleyes:
Opublikowano

czesc Bart-s :hi:

i nie ziewaj bo to zarazliwe :wink4:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 10:43_________________________________________________

Azunia a jak Wy dolaczacie na bukowine ? :gwizdanie:

w Piotrkowie Trybunalskim prawdopodobnie

Affirmative!

Adaś dużo bieżnika Ci zostało na 17" które sprzedajesz?

na dwoch malo, na drugich dwoch bardoz malo :decayed:

w koncu po 3 sezonach :kox:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 10:57_________________________________________________

siema :hi:

joł joł joł :hi:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 10:49_________________________________________________Adas posiadasz Ty moze CB radyjo? :cool1:

nie posiadam :decayed:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 11:00_________________________________________________

Azunia a jak Wy dolaczacie na bukowine ? :gwizdanie:

Nie wiem, najpierw trzeba z teściami uzgodnić o której młoda do nich trafia.

Później zobaczymy o której Poznań wyjeżdża i się pomyśli, bo mamy dobry skrót na niektórych odcinkach, i może tamtędy pojedziemy :gwizdanie:

A Ty jak jedziesz?[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 10:48_________________________________________________

siema :hi:

:hi:

ja sie do nich dolaczam wraz z wjazdem na A2 ode mnie

Opublikowano

ja sie do nich dolaczam wraz z wjazdem na A2 ode mne

wlasnie to bysmy dogadali na CB... szkoda ze nie masz...

Opublikowano

ja sie do nich dolaczam wraz z wjazdem na A2 ode mne

wlasnie to bysmy dogadali na CB... szkoda ze nie masz...

jeśli Adas przyjedzie do kalisza i pojedzie z nami, to możemy wszystko uzgodnić, przecież my mamy CB
Opublikowano

ja sie do nich dolaczam wraz z wjazdem na A2 ode mne

wlasnie to bysmy dogadali na CB... szkoda ze nie masz...

nie lubie za bardzo CB :decayed:

nie podoba mi sie antena na aucie :decayed:

i taka niewbudowana pucha w srodku :decayed:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 11:05_________________________________________________dam sobie rade, przeciez telefony sa :naughty:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 11:06_________________________________________________

ja sie do nich dolaczam wraz z wjazdem na A2 ode mne

wlasnie to bysmy dogadali na CB... szkoda ze nie masz...

jeśli Adas przyjedzie do kalisza i pojedzie z nami, to możemy wszystko uzgodnić, przecież my mamy CB

a przeciez mozecie tez jechac przez Turek i dolaczyc sie ze Mna do A2 :kox: :kox:

Opublikowano

ja sie do nich dolaczam wraz z wjazdem na A2 ode mne

wlasnie to bysmy dogadali na CB... szkoda ze nie masz...

nie lubie za bardzo CB :decayed:

nie podoba mi sie antena na aucie :decayed:

i taka niewbudowana pucha w srodku :decayed:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 11:05_________________________________________________dam sobie rade, przeciez telefony sa :naughty:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 11:06_________________________________________________

ja sie do nich dolaczam wraz z wjazdem na A2 ode mne

wlasnie to bysmy dogadali na CB... szkoda ze nie masz...

jeśli Adas przyjedzie do kalisza i pojedzie z nami, to możemy wszystko uzgodnić, przecież my mamy CB

a przeciez mozecie tez jechac przez Turek i dolaczyc sie ze Mna do A2 :kox: :kox:

wiadomo ze mozna sie zdzwonic... dogadaj sie z Kaliszem czy dobijacie na A2 czy w Piotrkowie i czy w ogole razem jedziecie... :)

Opublikowano

a przeciez mozecie tez jechac przez Turek i dolaczyc sie ze Mna do A2 :kox: :kox:

tyle że to już inną trasą chyba trza pojechać. :mysli:
Opublikowano

ja zmykam popracowac... do pozniej :hi:

Opublikowano

ja zmykam popracowac... do pozniej :hi:

:hi:
Opublikowano

a przeciez mozecie tez jechac przez Turek i dolaczyc sie ze Mna do A2 :kox: :kox:

tyle że to już inną trasą chyba trza pojechać. :mysli:

trasa jest ustalona głosowaniem na spocie więc nie zmieniajmy nic :)

Opublikowano

a przeciez mozecie tez jechac przez Turek i dolaczyc sie ze Mna do A2 :kox: :kox:

tyle że to już inną trasą chyba trza pojechać. :mysli:

trasa jest ustalona głosowaniem na spocie więc nie zmieniajmy nic :)

Nam chodzi o trase, po ktorej dolaczymy do Was :naughty:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 12:29_________________________________________________Mam cennik:

Finlandia 0,50L - 31

Finlandia 0,70L - 40

Maximum 0,50L - 22

Maximus 0,70L - 30

Wyborowa 0,50L - 20

Wyborowa 0,70L - 29

Sobieski 0,50L - 20

Bols 0,50L - 21

Bols 0,70L - 29

Smirnoff 0,50L - 21

Smirnoff 0,70L - 28

Czysta żołądkowa 0,50L - 17

Czysta Żołądkowa 0,70L - 24

:naughty:

mozna zamawiac na PW :gwizdanie:

Opublikowano

jeśli tak to ok :good:

Opublikowano

Inne alkohole tez sa mozliwe, ale tylko dla Poznaniakow (Was znam i mam pewnosc ze nie wycofacie sie z zamowien na zlocie),

mozna pisac swoje zyczenia na PW :naughty:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 12:54_________________________________________________tzn dla "WLKP" :gwizdanie:

Opublikowano

nie lubie za bardzo CB :decayed:

nie podoba mi sie antena na aucie :decayed:

i taka niewbudowana pucha w srodku

haha, ja to samo, nie lubie anteny, nawet ORI pletwa od nawi na dachu, mi przeszkadza :cool1::tongue4:

Opublikowano

nie lubie za bardzo CB :decayed:

nie podoba mi sie antena na aucie :decayed:

i taka niewbudowana pucha w srodku

haha, ja to samo, nie lubie anteny, nawet ORI pletwa od nawi na dachu, mi przeszkadza :cool1::tongue4:

no chyba nikt tego nie lubi, ale coś za coś niestety :naughty:

Opublikowano

ja nie lubiem ale muszem :naughty:

Opublikowano

a przeciez mozecie tez jechac przez Turek i dolaczyc sie ze Mna do A2 :kox: :kox:

tyle że to już inną trasą chyba trza pojechać. :mysli:

trasa jest ustalona głosowaniem na spocie więc nie zmieniajmy nic :)

Nam chodzi o trase, po ktorej dolaczymy do Was :naughty:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 12:29_________________________________________________Mam cennik:

sluchajcie zeby juz nie kombinowac. mam propozycje,

Azunia jezeli szkoda wam nadkladac drogi, umowcie sie gdzies na trasie, np Belchatow, czy Czestochowa. I stamtad smigajcie razem.

tymbardziej ze wyjazd jest bardzo wczesnie, i tak kolumna na czesci odcinka bedzie niezauwazalna. :mysli:

to moje zdanie, niezaleznego obserwatora, jak juz mowilem, jade na poludnie wczesniej do kumpla :cool1:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 13:07_________________________________________________

nie lubie za bardzo CB :decayed:

nie podoba mi sie antena na aucie :decayed:

i taka niewbudowana pucha w srodku

haha, ja to samo, nie lubie anteny, nawet ORI pletwa od nawi na dachu, mi przeszkadza :cool1::tongue4:

no chyba nikt tego nie lubi, ale coś za coś niestety :naughty:

jakos daje rade bez :cool1:

Opublikowano

ja tak czy siak dobijam do Was najblizsza droga do A2 :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.