Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i bym się zapił na śmierć :polew:

zapił to byś sie jak byś koło nikusia zamieszkał :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i bym się zapił na śmierć :polew:

zapił to byś sie jak byś koło nikusia zamieszkał :polew: :polew: :polew:

ale przeciez jak sie trzymam calkiem dobrze :>

Opublikowano

a teraz to zes zaczarowal...

a co? źle

Opublikowano

i bym się zapił na śmierć :polew:

zapił to byś sie jak byś koło nikusia zamieszkał :polew: :polew: :polew:

:polew:

Opublikowano

i bym się zapił na śmierć :polew:

zapił to byś sie jak byś koło nikusia zamieszkał :polew: :polew: :polew:

ale przeciez jak sie trzymam calkiem dobrze :>

bo jest dopiero 16 :polew:

Opublikowano

Nie lubię dużych miast :gwizdanie:

to polecam Luboń :gwizdanie: :kox::naughty:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 16:01_________________________________________________byś maił blisko do mnie, madasa i musashiego

Jestem po drugiej stronie Warty

Opublikowano

Nie lubię dużych miast :gwizdanie:

to polecam Luboń :gwizdanie: :kox::naughty:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 16:01_________________________________________________byś maił blisko do mnie, madasa i musashiego

Jestem po drugiej stronie Warty

:mysli: :mysli: :mysli: chyba jednak nie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ja zaraz po szesciopaka śmigam :kox:

Opublikowano

Ja zaraz po szesciopaka śmigam :kox:

no i kto tu pije :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

ale mleka

:decayed:

Opublikowano

i bym się zapił na śmierć :polew:

zapił to byś sie jak byś koło nikusia zamieszkał :polew: :polew: :polew:

dokładnie dlatego lepiej u nas koło X X X jak napisał mlody :naughty:

Opublikowano

ale mleka

:decayed:

:cool1:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 16:09_________________________________________________

i bym się zapił na śmierć :polew:

zapił to byś sie jak byś koło nikusia zamieszkał :polew: :polew: :polew:

dokładnie dlatego lepiej u nas koło X X X jak napisał mlody :naughty:

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

madas26 fajna robotę masz ze cały czas siedzisz na forum :przebiegly:

Opublikowano

idę tą naklejkę nakleić. jak myślicie lepiej przykleić pod S4 czy po drugiej stronie :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 16:12_________________________________________________

madas26 fajna robotę masz ze cały czas siedzisz na forum :przebiegly:

on jest na emeryturze :decayed:

Opublikowano

madas26 fajna robotę masz ze cały czas siedzisz na forum :przebiegly:

też byś siedział jakby Ci płacili :naughty::kox:

Opublikowano

widzieliście ankiete na bukowinie?

Opublikowano

on jest na emeryturze :decayed:

byłem trepem w Iraku i w wieku 32 lat poszedłem na emerytkę :polew:

Opublikowano

on jest na emeryturze :decayed:

byłem trepem w Iraku i w wieku 32 lat poszedłem na emerytkę :polew:

no o tym mówie :gwizdanie:

Opublikowano

madas26 fajna robotę masz ze cały czas siedzisz na forum :przebiegly:

też byś siedział jakby Ci płacili :naughty::kox:

:kox:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 16:14_________________________________________________Lece do sklepu po mleko :polew:

Opublikowano

mlody jest dopiero 16 ale na zlocie zobaczysz sam jak dobrze trzymam blady pion :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.