Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Madas jak to jest że Twojej żonki tak się nie czepiają :>

My sie nie czepiamy :D My podziwiamy :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i co już wymiękacie widzę powoli :gwizdanie:

no co Ty jeszcze nie :cool1:

no mam nadzieje

:decayed:

to ja tez jeszcze chwile posiedze :)

Opublikowano

No to muszę do Ciebie uderzyć na nauki przed-spotowe :decayed:

Opublikowano

dalej nie :kwasny:

Opublikowano

Madas jak to jest że Twojej żonki tak się nie czepiają :>

powiem tak mają pewne obawy .... :evil:

na początku było to samo ...ale ich poustawiałem jak trzeba :evil:

Bart-S nie bierz slow madaska na powaznie :naughty: :naughty: :decayed::polew:

Opublikowano

Madas jak to jest że Twojej żonki tak się nie czepiają :>

bylo minelo... :gwizdanie:

:D

moją to się dzielił Musashi chyba z Ivem kto sobie będzie z nią pomieszkiwał a ja niby w kuchni :polew: :>

Opublikowano

No to muszę do Ciebie udeżyć na nauki przed-spotowe :decayed:

tylko nie bierz tego do siebie... :wink4: to tylko zarty :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 00:16_________________________________________________

Madas jak to jest że Twojej żonki tak się nie czepiają :>

bylo minelo... :gwizdanie:

:D

moją to się dzielił Musashi chyba z Ivem kto sobie będzie z nią pomieszkiwał a ja niby w kuchni :polew: :>

pamietne czasy :naughty:

Opublikowano

Oj już ja wiem jak Ciebie ustawić Adaś! :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

No to muszę do Ciebie uderzyć na nauki przed-spotowe :decayed:

do mnie ??

nie ma sprawy sprzętu w domu mam na dwie osoby :evil:

Opublikowano

Oj już ja wiem jak Ciebie ustawić Adaś! :naughty: :naughty: :naughty:

dalesz flaszke i jestem ustawiony :kox: :kox:

Opublikowano

do mnie ??

nie ma sprawy sprzętu w domu mam na dwie osoby :evil:

:mysli: :mysli:

Opublikowano

KK, a nikusiowi damy karnet na myjkę :>

Opublikowano

do mnie ??

nie ma sprawy sprzętu w domu mam na dwie osoby :evil:

:mysli: :mysli:

chodzi o ciężary żeby poćwiczył za nim Was zacznie ustawiać :naughty::polew:

Opublikowano

KK, a nikusiowi damy karnet na myjkę :>

spoko :wink4: wymyje niunie na zlocik :gwizdanie: moze sie uda troszke odswiezyc juz na spocik :mysli:

Opublikowano

KK, a nikusiowi damy karnet na myjkę :>

spoko :wink4: wymyje niunie na zlocik :gwizdanie: moze sie uda troszke odswiezyc juz na spocik :mysli:

a dzisiaj taka brzydka pogoda byla, mam nadzieje za na spocik bedzie ladnie jak ostatnio :))

Opublikowano

Felunek zakładasz już czy czekasz jeszcze?

Opublikowano

Felunek zakładasz już czy czekasz jeszcze?

dawaj cytaty bo nie wiemy czasem kogo pytasz :mysli:

Opublikowano

Nic mi nie mów - pół soboty czyściłem auto a wieczorem to tylko modły żeby nie padało! Uff udało się!

Sry, pytałem nikusia.

Opublikowano

Felunek zakładasz już czy czekasz jeszcze?

nowe aluski dopiero po bukowinie w poniedzialek :naughty:

Opublikowano

Wy to chociaż na spocik jedziecie a ja będę się musiał z rodziną użerać :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.