Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie nie adaś nieeee, na Bukowinę w kaloszach? :tongue4:

BTW - czy ktoś od nas odnawia felgi? (uzupełnienie ubytków, malowanie)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

KK, a nikusiowi damy karnet na myjkę :>

spoko :wink4: wymyje niunie na zlocik :gwizdanie: moze sie uda troszke odswiezyc juz na spocik :mysli:

a dzisiaj taka brzydka pogoda byla, mam nadzieje za na spocik bedzie ladnie jak ostatnio :))

dlatego nie mylem... od listopada :polew:

Opublikowano

Wy to chociaż na spocik jedziecie a ja będę się musiał z rodziną użerać :confused4:

a co jakąś impre masz konusową :mysli:

Opublikowano

nike21 a ty co nie jedziesz :mysli:

Opublikowano

Wy to chociaż na spocik jedziecie a ja będę się musiał z rodziną użerać :confused4:

a co jakąś impre masz konusową :mysli:

spot rodzinny :naughty:

Opublikowano

Wy to chociaż na spocik jedziecie a ja będę się musiał z rodziną użerać :confused4:

a co jakąś impre masz konusową :mysli:

spot rodzinny :naughty:

u nas są spoty rodzinne co nie ?? :naughty:

Opublikowano

Wy to chociaż na spocik jedziecie a ja będę się musiał z rodziną użerać :confused4:

a co jakąś impre masz konusową :mysli:

właśnie konusową :wallbash:

Opublikowano

jak nie jak jade... :cool1:

Opublikowano

Wy to chociaż na spocik jedziecie a ja będę się musiał z rodziną użerać :confused4:

a co jakąś impre masz konusową :mysli:

właśnie konusową :wallbash:

ale ktoś wpada kogo nie teges i najlepiej w łep ?? :mysli:

Opublikowano

Wy to chociaż na spocik jedziecie a ja będę się musiał z rodziną użerać :confused4:

a co jakąś impre masz konusową :mysli:

:drunk: :drunk:

spot rodzinny :naughty:

u nas są spoty rodzinne co nie ?? :naughty:

:drunk: :drunk:

Opublikowano

jak nie jak jade... :cool1:

Ty jesteś jak rodzina tylko coś ale od strony mojego ojca bo tam dużo chleją :polew:

Opublikowano

Uciekam panowie. Dobranoc. Mam nadzieję że kolejny dzień przyniesie mi... piękną nakładeczkę przedniego zderzaka :):decayed: CYA!

Opublikowano

Uciekam panowie. Dobranoc. Mam nadzieję że kolejny dzień przyniesie mi... piękną nakładeczkę przedniego zderzaka :):decayed: CYA!

i tego Ci życzę ////// :hi:

Opublikowano

jak nie jak jade... :cool1:

Ty jesteś jak rodzina tylko coś ale od strony mojego ojca bo tam dużo chleją :polew:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 00:30_________________________________________________

Uciekam panowie. Dobranoc. Mam nadzieję że kolejny dzień przyniesie mi... piękną nakładeczkę przedniego zderzaka :):decayed: CYA!

do jutra :hi:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 00:30_________________________________________________ja juz tez serio zmykam... bis morgen :hi:

Opublikowano

nara

:wink4:

Opublikowano

ja też za moment :cool1:

Opublikowano

Nie nie adaś nieeee, na Bukowinę w kaloszach? :tongue4:

BTW - czy ktoś od nas odnawia felgi? (uzupełnienie ubytków, malowanie)

jakich kaloszach do cholerki :polew:

mam ladne zimowe aluski 16" :naughty:

Opublikowano

Nie nie adaś nieeee, na Bukowinę w kaloszach? :tongue4:

BTW - czy ktoś od nas odnawia felgi? (uzupełnienie ubytków, malowanie)

jakich kaloszach do cholerki :polew:

mam ladne zimowe aluski 16" :naughty:

ja tyż zresztą :kox:

Opublikowano

Powoli się wykruszają :cool1:

Opublikowano

Powoli się wykruszają :cool1:

jak ciastka kruche :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.