Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak tam trasa? spoko?

270km/h max i A8 zostało z tyłu ale miałem radochę :kox:

i co się chwalisz :tongue4:

Musiał się nacieszyć , bo jutro ja auto przejmuję :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak potwierdzę, że wejdą to pojadę po nie, najwyżej się żonie narażę, dokładkę chyba od S4 będę musiał założyć ew. RS4

Opublikowano

Kuredu fajne miałeś autko :embarrassed:

Opublikowano

Jak tam trasa? spoko?

270km/h max i A8 zostało z tyłu ale miałem radochę :kox:

i co się chwalisz :tongue4:

Musiał się nacieszyć , bo jutro ja auto przejmuję :polew:

juz po spotkaniu czy jeszcze przed? :mysli:

Opublikowano

Spotkanie jutro :slina:

jakas romantyczna kolacja czy piwko przed spozywczakiem? :cool1::naughty:

Opublikowano

Spotkanie jutro :slina:

ale to spotykacie się u notariusza od razu czy wcześniej na kawce jakiejś :mysli:

Opublikowano

Nie zapomnijcie o świecach :) podobno NGK są najlepsze :)

Opublikowano

Nie zapomnijcie o świecach :) podobno NGK są najlepsze :)

eee chyba Beru :gwizdanie:

Opublikowano

Spotkanie jutro :slina:

ale to spotykacie się u notariusza od razu czy wcześniej na kawce jakiejś :mysli:

najpierw kawka a później do notariusza na przepisanie klubu na mnie :naughty:

Opublikowano

Spotkanie jutro :slina:

ale to spotykacie się u notariusza od razu czy wcześniej na kawce jakiejś :mysli:

najpierw kawka a później do notariusza na przepisanie klubu na mnie :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Spotkanie jutro :slina:

ale to spotykacie się u notariusza od razu czy wcześniej na kawce jakiejś :mysli:

najpierw kawka a później do notariusza na przepisanie klubu na mnie :naughty:

no no :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Spotkanie jutro :slina:

ale to spotykacie się u notariusza od razu czy wcześniej na kawce jakiejś :mysli:

najpierw kawka a później do notariusza na przepisanie klubu na mnie :naughty:

Czyli nic się nie zmieniło.Ty bierzesz klub , a ja B8 i gra muzyka :good:

Opublikowano

ale szachy tu się zaczęły :shocked::mysli:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 15:24_________________________________________________idę pobiegać z obciążeniem :evil:

Opublikowano

Spotkanie jutro :slina:

ale to spotykacie się u notariusza od razu czy wcześniej na kawce jakiejś :mysli:

najpierw kawka a później do notariusza na przepisanie klubu na mnie :naughty:

Czyli nic się nie zmieniło.Ty bierzesz klub , a ja B8 i gra muzyka :good:

Darek zmień troszke nazwe klubu i mu oddaj..., wiesz na jaką :naughty::polew: :polew:

Opublikowano

Spotkanie jutro :slina:

ale to spotykacie się u notariusza od razu czy wcześniej na kawce jakiejś :mysli:

najpierw kawka a później do notariusza na przepisanie klubu na mnie :naughty:

Czyli nic się nie zmieniło.Ty bierzesz klub , a ja B8 i gra muzyka :good:

ale to B8 nie moje tylko żony :naughty:

jestem przygotowany na taką sytaucję :decayed:

tylko proszę nie pisać że żonę też weźmie :evil:

Opublikowano

a ja za pol godzinki do domu :naughty:

Opublikowano

i gdzie sie podziali wszyscy :mysli:

Opublikowano

i gdzie sie podziali wszyscy :mysli:

Mode na sukces oglądają :polew: :polew: :polew: dobry dzień :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
Opublikowano

i gdzie sie podziali wszyscy :mysli:

Już jestem.Skończyłem właśnie sypać róże na ulicach z okazji Twojego przyjazdu :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.