Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

gadałem z Krzyśkiem :cool1:

Jerzyna ze Szczecina :mysli:

dokładnie .... kilka rzeczy się dowiedziałem .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro ma być sajgon pogoda a Punciak na te warunki to jak Hara Kiri bez znieczulenia :wallbash:

Kuredu powitać :)

ty przynajmniej masz czym jeździć ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sprzedałeś i skasowałeś klienta, mi podjewali i kasy nie chcą dać - zamienimy się rolami ???

Punto pożyczone i co chwila coś w nim się psuje, nie mówiąc o osiągach, mogę się nazwać TIRowcem bo ma taki kurna wygar to auto :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba w weekend bede w Poznaniu bo załatwiłem dziś sobie nową chatę i musze zwieźć graty do lublina, także może jakieś piwko i prośba o pomoc w zapakowaniu cytryny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba w weekend bede w Poznaniu bo załatwiłem dziś sobie nową chatę i musze zwieźć graty do lublina, także może jakieś piwko i prośba o pomoc w zapakowaniu cytryny :)

jak by co to dzwoń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW Madas śmigałeś dzisiaj po Antoninku ?

Kuredu z chęcią bym pomógł ale zdrowie nie pozwala, nawet jazda samochodem jest dla mnie traumą nie mówiąc o pakowaniu auta :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pokazcie mi łąke na Łazarzu :mysli:

na okolo areny masz łąke :cool1::naughty:

chyba w weekend bede w Poznaniu bo załatwiłem dziś sobie nową chatę i musze zwieźć graty do lublina, także może jakieś piwko i prośba o pomoc w zapakowaniu cytryny :)

odzywaj sie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 21:07_________________________________________________

co tam słychać w wielkim świecie :naughty: :naughty: :naughty:

przyjedź i sprawdź

czesc Maciej, wbiles mi ostatnio gwozdzia z ta pojemnoscia tej frontery, no i zadzwonilem do znajomego bo na tej fotce to szczerze mowiac nawet nie uwidielem tego. zgadza sie ona ma jak na fotce ta nowa ktora kupil ma powyrzej 3l :naughty:

ide pod prysznic bede za 15 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 21:07_________________________________________________

co tam słychać w wielkim świecie :naughty: :naughty: :naughty:

przyjedź i sprawdź

czesc Maciej, wbiles mi ostatnio gwozdzia z ta pojemnoscia tej frontery, no i zadzwonilem do znajomego bo na tej fotce to szczerze mowiac nawet nie uwidielem tego. zgadza sie ona ma jak na fotce ta nowa ktora kupil ma powyrzej 3l :naughty:

ide pod prysznic bede za 15 min

czesc piotrze!!

te nowe wychodziły z motorem 3.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam tego goscia juz 10 lat chyba i raczej dba o auto. wiec je biore te rury sikne sam albo nawet mysle czy ich nie pokryc niklem[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 21:17_________________________________________________kolega pracuje w takiej fabryczce gdzie nikluja wiec zapytam ile by to kosztowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DROGIE CHŁOPCY !!!

Na te wasze dzisiejsze ŚWIĘTO życze wam spełnienia tego co wam sie marzy...(tylko nie wymyślać za dużo :wink4: )

jedna Malutka pamiętała Dzięki :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam tego goscia juz 10 lat chyba i raczej dba o auto. wiec je biore te rury sikne sam albo nawet mysle czy ich nie pokryc niklem[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 21:17_________________________________________________kolega pracuje w takiej fabryczce gdzie nikluja wiec zapytam ile by to kosztowalo

jak na handel to ja bym sie w nikiel nie bawił[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 21:20_________________________________________________

DROGIE CHŁOPCY !!!

Na te wasze dzisiejsze ŚWIĘTO życze wam spełnienia tego co wam sie marzy...(tylko nie wymyślać za dużo :wink4: )

jedna Malutka pamiętała Dzięki :notworthy: :notworthy:

bo więcej my tu kobitek nie mamy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz zalezy ile koles za to bedzie chcial, jak za skrzynke wodki z pl to z mila checia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...