Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

siemka

wlasnie wciagnalem 2 rogale na sniadanie i pije kawe :) o 7 zladowalem do chaty :>[br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 13:56_________________________________________________

Witajcie a ja właśnie miałem BUM o 23,45 jebneło we mnie seicento i spieprzyło zanim się zorientowałem co się stało, Prawe tylne drzwi do wymiany :wallbash:mam nadzieję że nic więcej ;( ;(

wspolczuje

trzeba bylo gonic albo chociaz blachy zapamietac to by sie hooja znalazlo...

goniłem gnoja ale jak wjechał w osiedlowe uliczki to mi zginoł gość raczej z Koziegłów jest bo wiedział którymi bramami uciekać.

Dziś sprawdzałem i naszczęście tylko same drzwi próg nieruszony tylko plastikowa nakładka peknięta[br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 17:20_________________________________________________jak jebnoł myślałem że gość nie ucieknie zgasiłem Auto gotowy do wysiadania a tu gnój zaczął uciekać więc zanim się zebrałem to było po ptakach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaja jak z telewizji :evil:

wcale nie smieszne... mojej mamie baba przytarla auto i podala falszywe dane i nawet z ubezpieczenia nie dalo sie sciagnac... normalnie gdybym wiedzial co to za baba to bym kupil kaszla za 100zl i rozjebal jej auto :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już totalna porażka ... idzie człowiek z przekonaniem że odzyska kasę a tu nici ... fałszywe dane :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dane spisujesz samemu z papierów. A najlepiej to zawsze wzywać policję, przynajmniej później jest mniej problemów.

Bo w Polsce masz prawo do zmiany oświadczenia i jak gość zostanie wezwany przez ubezpieczyciela, to może powiedzieć, że to oświadczenie to podpisał pod wpływem emocji, zastraszania itd. i on wcale nie był winny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko mama byla sama, jak zwykle spanikowana itd... trudno...[br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 18:06_________________________________________________zmykam... milego wieczorku zycze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:[br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 19:46_________________________________________________o widze ze tu znow tlok :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz na nocke lece a tak mi się nie chce więc wyśpijcie się za mnie :sexinbed:

:decayed: narka

ja mogę się za Ciebie wyspać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Bartek, pewnie dzisiaj masz imieniny więc wszystkiego naj naj, z okazji urodzin też wszystkiego najlepszego no i dużo zdrowia i potomków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowiek przyjdzie sie przywita, a ten sie pyta czego szukam :tongue4: niczego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...