Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

tak wiem... ja tez Cie lubie :naughty:

:embarrassed:

weź przestań ty brutaluuu :decayed:[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 23:59_________________________________________________ale powiem wam tak na marginesie że złych wspomnień po AP jeszcze nie mam

za każdym razem tylko kupuje tam części - na usługach jeszcze nie byłem i może dlatego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Ogólnie to teraz w zimę będę dużo jeździł - grudzień/styczeń/luty - ok 4kkm/miesiąc a wymianę oliwy + filtry(oleju,powietrza,paliwa i kabinowy) i raczej wszystkie płyny mam przy 200kkm wiec w granicach świąt jak akurat będę w PL wiec myślę, że warto odrazu zrobić przy tym rozrząd bo będzie już ok 80kkm nalatane. Chciałbym też zobaczyć, zorientować się co i jak z tym całym napędem wałków(MADAS masz BLB więc może coś podpowiesz czy ruszałeś coś w tym temacie :gwizdanie: :gwizdanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie nie polecam auto premium .

A co polecasz? Może Ignaszaka? :cool1:

Ignaszak jest tez niestety do tylka :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: czesc spiochy :tongue4:[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 08:52_________________________________________________czesc Przemo :hi:[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 08:52_________________________________________________wstawac, szkoda dnia :naughty:[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 09:09_________________________________________________chyba musze niebawem do roboty spadac :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos kiedys jechal trasa Turek-Sieradz przez miejscowosc Dobra to.. Zapraszam do nowo powstalego sklepu monopolowego :naughty::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos kiedys jechal trasa Turek-Sieradz przez miejscowosc Dobra to.. Zapraszam do nowo powstalego sklepu monopolowego :naughty::hi:

widac w jakiej "branzy" jestes dobry :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignaszak jest tez niestety do tylka :confused4

Podejrzewam, że jeszcze bardziej od całej reszty :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ASO AP .. i zakupów .. rok temu uszczelkę pod korek spustowy oleju dostałem za free

pół roku później chciałem 2 sztuki - to zapłaciłem 4-5PLN

kolejne pół orku .. tydzień temu 9PLN :)

A wczoraj wymieniłem sobie olej ... [br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 15:27_________________________________________________OT.

tak Piątkowo:

Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema , co jest nie tak z tym wątkiem od paru dni zupełna posucha , co jest , brakuje mi stron wyszyd i podtextów , nawet pokłócić się nie mam z kim!!!! :decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ostatnimi czasy wszyscy jakieś interesy otwierają i pewnie trochę dlatego ....[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 17:47_________________________________________________

:naughty: :naughty: szukam nowego avarata dla siebie. Jakieś propozycje? :decayed:

ten jest ok ... mi się bynajmniej podoba :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, 3 godziny snu, 5 rano i kurs pod Gdańsk potem Toruń i na Poznań, ledwo widzę na gałki oczne, na autobahnie pod Gdanskiem mgła była jak cholera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...