Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

czołem wieczorem :hi: :hi:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 20:52_________________________________________________mam fazę 4 piwka wjechały :naughty::decayed:

w reklamowce, z marketu do domu? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:polew: :polew: :polew::naughty: :naughty:

:decayed::wink4:

Ty jesteś cfaniak ? :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W synagodze kontrola z urzędu skarbowego.

Kontroler bardzo chce zagiąć rabina i pyta -a co robicie z niedopalonymi resztkami świec?

-wszystko skrzętnie zbieramy i wysyłamy do producenta i raz w roku przysyłają nam świecę za darmo.

-aha..

po chwili namysłu

- a co robicie z okruszkami chleba po jedzeniu?

-wszystko skrzętnie zbieramy i wysyłamy do piekarza, w zamian raz w roku dostajemy bochenek chleba za darmo -aa..

myśli myśli i ... w końcu

- a co robicie z tymi wszystkimi napletkami po obrzezaniu?

-wszystko skrzętnie zbieramy, wysyłamy do Urzędu Skarbowego i raz w roku przysyłają nam c**ja na kontrolę. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepin no chyba ja miałem podobnego avka ale inne rogi chyba były :polew:

Musa dlaczego nie śmigasz na letnich, bieżnika brakło?

BTW zdygany jestem na maxa, warunki na trasie tragiczne, rano lodowisko a teraz w Ostrowie zaczęło sypać i skonczyło dopiero przed Wrześnią, śnieg na lodzie i nawiewy :thumbdown: Ostrów-Kalisz-Poznań prawie 3 godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami jest ciężko ale na chleb trzeba zarobić, najgorsze z tego, że co chwilę musze do Ostrowa śmigać a 5tka z Ostrowa do Poznania to tragedia ogólnie, ostatnio jak sypało to jechałem za TIRami 45-50 i nie było jak wyprzedzić, dopiero od Kórnika mogłem z 80 śmigać, trasa Kalisz przez Wrześnię jest OK bo mały ruch ale za to nie odśnieżana praktycznie wcale ani nie solona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś cfaniak ? :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

zawsze :kox:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 21:32_________________________________________________

dopiero od Kórnika mogłem z 80 śmigać,

to poszalales :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 21:33_________________________________________________

Musa dlaczego nie śmigasz na letnich, bieżnika brakło?

zapomniales? przeciez zwykle na letnich zimą smigam :cool1:

w tym roku duzo sniegu, wiec wreszcie się zimowki do czegos przydadza :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

widzę że Madasek robi postępy w piciu... po 4 piwach zdania na forum trzymają ład i skład :naughty:

co do tras to ja od 3 dni zapidalam po lubuskim. w pon Leszno i Zielona Góra, wczoraj Kargowa i jakaś tam wiocha obok, dzisiaj Kargowa i Wolsztyn. codziennie zasuwałem po wiochach ok 100km/h i tylko wczoraj w jednym miejscu po dodaniu gazu czułem że auto spidala w prawo :naughty:

wczoraj jak o 16 wracałem z Kargowej i zaczął padać deszcz myślałem że będzie gorzej a jechało się rewelka. dodam że jechałem przez Babimost i Zbąszyń do Nowego Tomyśla czyli żadna krajówka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikuś ja 4 piwka to teraz lajtowo doje ..... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nike jak to mówią TIRowcy - odważny jedzie - moim zdaniem na prawa fizyki nie ma rady, jak nie wyhamujesz albo wlecisz do rowu albo jeszcze komuś zrobisz krzywdę to będzie problem, nie moralizuję w razie czego, ale ostatnio widziałem za Nowym Miastem, A4 B5 prosta droga, śnieg i gostka nagle zakręciło, wleciał w rów i zaspę tak, że pewnie musiał oknem wychodzić, o mało co czołówki z solówką nie miał

moje auto ma ok 2700 kg i wolę nie przeginać bo hamowanie jest zlekka dłuższe, dzisiaj też się spociłem ale na prostej przy 80 i niby fajnej drodzie d*pa uciekała, wrzuciłem 4x4 i jakoś się dokulałem na chatę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek :hi:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 07:45_________________________________________________

@Varia & Blind

GPS, chętnie skorzystam z obydwu propozycji, np. chciałbym przetestować ..

zobaczę który lepiej się nosi a właściwie jak się z nim biega i czy znajdę jakiś futeralik na rzep do mocowania ;)

Dzięki

jak bede w pl to przywioze na spota [br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 07:47_________________________________________________ :kawa:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 07:58_________________________________________________milego dzionka zycze, narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepin no chyba ja miałem podobnego avka ale inne rogi chyba były :polew:

Musa dlaczego nie śmigasz na letnich, bieżnika brakło?

oj tam rogi ... ;)

Ja dzisiaj o 7:30 założyłem zimówki ...

letnie zostawiłęm u mechaników do wyschnięcia, wieczorkiem trzeba będzie doczyścić , nawoskować i do futerałów :D

co do jazdy ... to ja sobie robię test hamowania podczas jazdy ... wydaj mi się że mogę jechać 80-90 Niestachowską

dotykam hamulca i .... chwilę później już jadę 60-70 ... i wcale nie dlatego, że hamulce mnie powstrzymały ... wręcz przeciwnie :D ...

pamiętajcie, że "masa" auta rośnie w kwadracie prędkości .. a tym samym droga hamowania rośnie uuuuu .... i jak Vario pisze - fizyki nie oszukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ja na letnich zamierzam, całą zimę przelatać jak rok temu...

Choc po wczorajszej wycieczce bokiem na lewy pas nie jestem już tak pewien co do rozsądności tego rozwiązania... :gwizdanie:

Ciągle mam za mało postów, żeby wystawiać ogłoszenia w dziale sprzedam, ale może ktoś z tutejszych się skusi na grill od S4 z znaczkiem, to bym na spota podrzucił i pomógł zamontować zaraz :naughty:

_C102185.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ja dzisiaj o 7:30 założyłem zimówki ...

letnie zostawiłęm u mechaników do wyschnięcia, wieczorkiem trzeba będzie doczyścić , nawoskować i do futerałów :D

co do jazdy ... to ja sobie robię test hamowania podczas jazdy ... wydaj mi się że mogę jechać 80-90 Niestachowską

dotykam hamulca i .... chwilę później już jadę 60-70 ... i wcale nie dlatego, że hamulce mnie powstrzymały ... wręcz przeciwnie :D ...

pamiętajcie, że "masa" auta rośnie w kwadracie prędkości .. a tym samym droga hamowania rośnie uuuuu .... i jak Vario pisze - fizyki nie oszukasz

tez dzisiaj zakladam, bym odpuscil ale skoro zima niesie za soba nie tylko nazwe pory roku ale i zimowe warunki czas na posmigac na ogumieniu do tego przeznaczonym.

robie dokladnie tak samo. tyle glownie testuje nawierzchnie przy ruszaniu, gdy jest przyczepnosc marna ESP sie zalacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...