Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

doberek :hi:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 08:17_________________________________________________ale mi tu sniegu napadalo i jeszcze na domiar zlego napidala :shocked:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 08:19_________________________________________________ :kawa:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

doberek :lazy:

u nas -12oC[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 09:17_________________________________________________

to ja się ustosunkuje do powyższych insynuacji :gwizdanie:

płyn miałem wymieniany praktycznie dwa razy:

1) na początku "wymieniacz" chyba faktycznie spuścił płyn i później zalaliśmy nowy i odpowietrzaliśmy mechanicznie dwukrotnie (za pierwszym razem samochód hamował dopiero po wciśnięciu połowy pedała) poprzez pompompowanie pedałem i sprawdzanie czy w zbiorniczku jest płyn.

2) po drugim też mi się wydawało, że z hamulcami do końca nie halo, więc byłem w Norauto i pod ciśnieniem zostało troche spuszczone i odpowietrzone.

No i niby wszystko ładnie pięknie oprócz tego sprzęgła po długim zapierniczaniu... :disgust: po wpadnięciu w ogóle się nie da wrzucić biegu, jak wyciągne to dam radę wrzucić, ale sprzęgło bierze z samego dołu (do d*py na maxa), ale po odpaleniu ponownym auta wraca do normy i działa poprawnie...

:kwasny:

jezeli panowie ani jeden, ani druga ekipa w norauto nie odpuscili plynu z ukladu sprzegla, powinien byc wymieniony po raz trzeci :decayed:

nie dosc ze nie odpowietrzyli, to pozostawiajac stary plyn w ukladzie, spowodowali ze stary plyn sobie dyfunduje z nowym, w kierunku wyrownania sie skladow chemicznych, czyli mowiac prostymi slowy ulegaja sukcesywnemu mieszaniu sie... tak wiec juz nie masz nowiutkiego plynu....

co prawda proces jest spowolniony poprzez niska temperature otoczenia, ale wciaz nastepuje. :cool1:

Opublikowano

spadam , milego dzionka[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 09:27_________________________________________________narson

Opublikowano

spadam , milego dzionka

tobie rowniez, pa :)

Opublikowano

jezeli panowie ani jeden, ani druga ekipa w norauto nie odpuscili plynu z ukladu sprzegla, powinien byc wymieniony po raz trzeci :decayed:

nie dosc ze nie odpowietrzyli, to pozostawiajac stary plyn w ukladzie, spowodowali ze stary plyn sobie dyfunduje z nowym, w kierunku wyrownania sie skladow chemicznych, czyli mowiac prostymi slowy ulegaja sukcesywnemu mieszaniu sie... tak wiec juz nie masz nowiutkiego plynu....

co prawda proces jest spowolniony poprzez niska temperature otoczenia, ale wciaz nastepuje. :cool1:

cholera ich tam wie... dla mnie ważne jest teraz żeby samochód był sprawny, bo dużo jeżdże... najwyżej za miesiąc czy kiedyś wymienie ponownie płyn...

Opublikowano

cholera ich tam wie... dla mnie ważne jest teraz żeby samochód był sprawny, bo dużo jeżdże... najwyżej za miesiąc czy kiedyś wymienie ponownie płyn...

kurcze,

- zaplaciles za wymiane plynu?

- zaplaciles.

- skoro wykonali ja nieprawidlowo - powinni to wykonac raz jeszcze na swoj tym razem koszt.

btw wiesz jaki plyn hamulcowy tobie nalali??? :cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dobry

Opublikowano

btw wiesz jaki plyn hamulcowy tobie nalali??? :cool1:

Z tego co wiem, Wojtek na wymianę wziął ze sobą ori DOT...

Spadam na mecz. Udanego spota :wink4::good:

Opublikowano

a co? spot dzisiaj?

ja nie przyjade przeziebiony jestem.

Opublikowano

btw wiesz jaki plyn hamulcowy tobie nalali??? :cool1:

Z tego co wiem, Wojtek na wymianę wziął ze sobą ori DOT...

dokładnie, ale przy wymianie w Norauto w maszynie było "cholera wie co" DOT 4 i pewnie trochę tego też mam... :disgust:

Opublikowano

btw wiesz jaki plyn hamulcowy tobie nalali??? :cool1:

Z tego co wiem, Wojtek na wymianę wziął ze sobą ori DOT...

dokładnie, ale przy wymianie w Norauto w maszynie było "cholera wie co" DOT 4 i pewnie trochę tego też mam... :disgust:

jedz z reklmacja ze po ich usludze sprzeglo nie dziala. teoretycznie gdyby ci nalali syfu jakiegos uszczelniacze pompy hamulcowej zaciskow, pompy sprzegla i/lub wysprzeglika moglby trafic szlag

Opublikowano

jedz z reklmacja ze po ich usludze sprzeglo nie dziala. teoretycznie gdyby ci nalali syfu jakiegos uszczelniacze pompy hamulcowej zaciskow, pompy sprzegla i/lub wysprzeglika moglby trafic szlag

;(

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi: :hi:

:hi:
Opublikowano

doberek z rana :hi:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 07:58_________________________________________________wczoraj zasypalo de :polew:, sluzby drogowe zaskoczone przez zime :polew:. a my psioczymy na naszych drogowcow :polew:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 08:14_________________________________________________ :kawa:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 08:28_________________________________________________spidalam do pracy, milego dzionka zycze[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 08:56_________________________________________________narson

Opublikowano

hej z rana :hi: :hi:

Opublikowano

hejka :)

Opublikowano

co tam w wielkim świecie :naughty:

Opublikowano

co tam w wielkim świecie :naughty:

praca :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.