Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

doberek :hi:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 08:17_________________________________________________ale mi tu sniegu napadalo i jeszcze na domiar zlego napidala :shocked:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 08:19_________________________________________________ :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

doberek :lazy:

u nas -12oC[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 09:17_________________________________________________

to ja się ustosunkuje do powyższych insynuacji :gwizdanie:

płyn miałem wymieniany praktycznie dwa razy:

1) na początku "wymieniacz" chyba faktycznie spuścił płyn i później zalaliśmy nowy i odpowietrzaliśmy mechanicznie dwukrotnie (za pierwszym razem samochód hamował dopiero po wciśnięciu połowy pedała) poprzez pompompowanie pedałem i sprawdzanie czy w zbiorniczku jest płyn.

2) po drugim też mi się wydawało, że z hamulcami do końca nie halo, więc byłem w Norauto i pod ciśnieniem zostało troche spuszczone i odpowietrzone.

No i niby wszystko ładnie pięknie oprócz tego sprzęgła po długim zapierniczaniu... :disgust: po wpadnięciu w ogóle się nie da wrzucić biegu, jak wyciągne to dam radę wrzucić, ale sprzęgło bierze z samego dołu (do d*py na maxa), ale po odpaleniu ponownym auta wraca do normy i działa poprawnie...

:kwasny:

jezeli panowie ani jeden, ani druga ekipa w norauto nie odpuscili plynu z ukladu sprzegla, powinien byc wymieniony po raz trzeci :decayed:

nie dosc ze nie odpowietrzyli, to pozostawiajac stary plyn w ukladzie, spowodowali ze stary plyn sobie dyfunduje z nowym, w kierunku wyrownania sie skladow chemicznych, czyli mowiac prostymi slowy ulegaja sukcesywnemu mieszaniu sie... tak wiec juz nie masz nowiutkiego plynu....

co prawda proces jest spowolniony poprzez niska temperature otoczenia, ale wciaz nastepuje. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spadam , milego dzionka[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 09:27_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli panowie ani jeden, ani druga ekipa w norauto nie odpuscili plynu z ukladu sprzegla, powinien byc wymieniony po raz trzeci :decayed:

nie dosc ze nie odpowietrzyli, to pozostawiajac stary plyn w ukladzie, spowodowali ze stary plyn sobie dyfunduje z nowym, w kierunku wyrownania sie skladow chemicznych, czyli mowiac prostymi slowy ulegaja sukcesywnemu mieszaniu sie... tak wiec juz nie masz nowiutkiego plynu....

co prawda proces jest spowolniony poprzez niska temperature otoczenia, ale wciaz nastepuje. :cool1:

cholera ich tam wie... dla mnie ważne jest teraz żeby samochód był sprawny, bo dużo jeżdże... najwyżej za miesiąc czy kiedyś wymienie ponownie płyn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera ich tam wie... dla mnie ważne jest teraz żeby samochód był sprawny, bo dużo jeżdże... najwyżej za miesiąc czy kiedyś wymienie ponownie płyn...

kurcze,

- zaplaciles za wymiane plynu?

- zaplaciles.

- skoro wykonali ja nieprawidlowo - powinni to wykonac raz jeszcze na swoj tym razem koszt.

btw wiesz jaki plyn hamulcowy tobie nalali??? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw wiesz jaki plyn hamulcowy tobie nalali??? :cool1:

Z tego co wiem, Wojtek na wymianę wziął ze sobą ori DOT...

Spadam na mecz. Udanego spota :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw wiesz jaki plyn hamulcowy tobie nalali??? :cool1:

Z tego co wiem, Wojtek na wymianę wziął ze sobą ori DOT...

dokładnie, ale przy wymianie w Norauto w maszynie było "cholera wie co" DOT 4 i pewnie trochę tego też mam... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw wiesz jaki plyn hamulcowy tobie nalali??? :cool1:

Z tego co wiem, Wojtek na wymianę wziął ze sobą ori DOT...

dokładnie, ale przy wymianie w Norauto w maszynie było "cholera wie co" DOT 4 i pewnie trochę tego też mam... :disgust:

jedz z reklmacja ze po ich usludze sprzeglo nie dziala. teoretycznie gdyby ci nalali syfu jakiegos uszczelniacze pompy hamulcowej zaciskow, pompy sprzegla i/lub wysprzeglika moglby trafic szlag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz z reklmacja ze po ich usludze sprzeglo nie dziala. teoretycznie gdyby ci nalali syfu jakiegos uszczelniacze pompy hamulcowej zaciskow, pompy sprzegla i/lub wysprzeglika moglby trafic szlag

;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek z rana :hi:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 07:58_________________________________________________wczoraj zasypalo de :polew:, sluzby drogowe zaskoczone przez zime :polew:. a my psioczymy na naszych drogowcow :polew:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 08:14_________________________________________________ :kawa:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 08:28_________________________________________________spidalam do pracy, milego dzionka zycze[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 08:56_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...