Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

BRY

:hi:

Opublikowano

hej

start dzisiaj rano ok 1000 wyłączony klimatronik, włączone grzanie siedzeń i ogrzewanie tylnej szyby - efekt tem 900 po przejechaniu 4,5 km :)Mussa zwracam honor :gwizdanie:

Opublikowano

Potwierdzam , sprawdzone u siebie dokładnie tak samo :)

Opublikowano

Bartasie czy masz jakies problemy ze snem, czy taki ranny ptaszek z Ciebie :mysli::wink4: [br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 07:49_________________________________________________ :kawa:

NOC-ki mam w tym tygodniu :tongue4:

Opublikowano

hej

start dzisiaj rano ok 1000 wyłączony klimatronik, włączone grzanie siedzeń i ogrzewanie tylnej szyby - efekt tem 900 po przejechaniu 4,5 km :)Mussa zwracam honor :gwizdanie:

sprawdzałeś to na trasie czy jadąc przez miasto ?? :)

Opublikowano

hej

start dzisiaj rano ok 1000 wyłączony klimatronik, włączone grzanie siedzeń i ogrzewanie tylnej szyby - efekt tem 900 po przejechaniu 4,5 km :)Mussa zwracam honor :gwizdanie:

sprawdzałeś to na trasie czy jadąc przez miasto ?? :)

zdecydowanie przez miasto, na trasie dystans nagrzania wydluza sie o ok 500 m :cool1:

generalnie, producenci daza do skrocenia okresu nagrzewania silnika ze wzgledu na najwieksza emisje toksycznych substancji, m.in. tlenkow azotu oraz tlenku wegla przy niedogrzanym silniku.

ich emisja jest najmniejsza po osiagnieciu temperatury roboczej. stad im nowsza konstrukcja silnika tym naciski eko wieksze a to skutkuje mozliwoscia szybszego rozgrzania sie silnika.

Opublikowano

a tak wogóle... to auto znów hamuje :)

wymienione servo dodatkowo przeczyszczona pompa hamulcowa, ponieważ też się do niej woda dostała...

przestroga dla wszystkich... przepychać kanaliki do odprowadzania wody - w B6 to wada :(

zabawa kosztowała mnie 700 zł :(

Opublikowano

a tak wogóle... to auto znów hamuje :)

wymienione servo dodatkowo przeczyszczona pompa hamulcowa, ponieważ też się do niej woda dostała...

przestroga dla wszystkich... przepychać kanaliki do odprowadzania wody - w B6 to wada :(

zabawa kosztowała mnie 700 zł :(

ale kanaliki odprowadzajace wode z podszybia? :mysli:

Opublikowano

hej

start dzisiaj rano ok 1000 wyłączony klimatronik, włączone grzanie siedzeń i ogrzewanie tylnej szyby - efekt tem 900 po przejechaniu 4,5 km :)Mussa zwracam honor :gwizdanie:

sprawdzałeś to na trasie czy jadąc przez miasto ?? :)

na dębiec jechałem z Lubonia :)
Opublikowano

a tak wogóle... to auto znów hamuje :)

wymienione servo dodatkowo przeczyszczona pompa hamulcowa, ponieważ też się do niej woda dostała...

przestroga dla wszystkich... przepychać kanaliki do odprowadzania wody - w B6 to wada :(

zabawa kosztowała mnie 700 zł :(

ale kanaliki odprowadzajace wode z podszybia? :mysli:

tia.... u mnie sie zatkały... zebrała się tam woda i doszło w jakiś sposób do korozji serwo
Opublikowano

kurcze jak oni robią te auta które tanie nie są :kwasny:

Opublikowano

ale kanaliki odprowadzajace wode z podszybia? :mysli:

tia.... u mnie sie zatkały... zebrała się tam woda i doszło w jakiś sposób do korozji serwo

trzeba sprawdzac zawsze ilosc lisci, i innych roslinnych pzostalosci, szczegolnie po jesieni :good:

Opublikowano

idę spać ... jestem zmęczony :hi:

Opublikowano

kurcze jak oni robią te auta które tanie nie są :kwasny:

no nie przesadzaj. gdybys nie wymienial oleju zniszczysz silnik przedwczesnie, tez zgonisz na fabryke?

nie sprawdzisz cisnienia w ogumieniu,bedziesz zuzywac wiecej paliwa, szybciej zuzyjesz opony, wina producenta?

tak moznaby wyliczac i wyliczac.... :cool1:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 23:04_________________________________________________

idę spać ... jestem zmęczony :hi:

co zes robil? :cool1:

Opublikowano

mój się nie dogrzewa, w trasie to prawie zimno mi się robi, ale to chyba wina wielkiej chłodnicy i wiatraka jak do elektrowni wiatorwej :thumbdown:

Opublikowano

ale kanaliki odprowadzajace wode z podszybia? :mysli:

tia.... u mnie sie zatkały... zebrała się tam woda i doszło w jakiś sposób do korozji serwo

trzeba sprawdzac zawsze ilosc lisci, i innych roslinnych pzostalosci, szczegolnie po jesieni :good:

tak.... tylko nigdy bym na to nie wpadł, że mi przez to hamulce padną... mechanik powiedział, ze to musiało się już dziać od dłuższego czasu, ale jak było ciepło to było to nie do wykrycia... przyszedł mróz i ....

akurat passat, a4 i a6 mają tak dziwnie serwo umieszczone, że jak się tam pod spód woda dostanie to stoi w wodzie... serwo nie jest "zawieszone"...

teraz kolejna rzecz, która trzeba doglądać

Opublikowano

trzeba zmodyfikować i nawercić otwory w podstawie serwa

Opublikowano

trzeba zmodyfikować i nawercić otwory w podstawie serwa

w serwie? chyba chodzi Ci o odprowadzajace wodę tak?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.