Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

ale masakra ... trochę śniegu popadało i u nas ktoś w bramę garażową wjechał i teraz piździ w garażu :evil:

jakos ciagle z problemy garazem u was :cool1:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 20:40_________________________________________________

:hi: Marcin - proszę o pomoc :)

co tam sie dzieje? :)[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 20:42_________________________________________________

Świeciu i się boję, że ktoś mi dupkę na letnich upiększy :decayed:

a sadzisz ze zimowe to panaceum na warunki drogowe? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

a sadzisz ze zimowe to panaceum na warunki drogowe? :cool1:

na głupotę się nic nie poradzi, ale letnie + hamowanie awaryjne to trochę padaka... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż coś mi hamulce się dziwnie zachowują - kiedyś po myjni jak wyjechałem to mi szumiał pedał hamulca i jakby coś w nim chlupotało.... no ale po przejechaniu 2-3 km juz było ok i był spokój...

ale teraz jak się żrobił mróz to mi pedał strasznie stwardniał i jak już mam auto na chodzi to mogę wcisnąć go z 2-3 cm i jest twardy... potem (w mrozie) troszkę wolno wraca na swoje miejsce i mam wrażenie jakby auto było hamowane przez ten czas...

jakieś pomysły? sugestie?

czy to tylko wężyk od servo a pompą czy może pompa albo servo jest walnięte?

1. zlaczka przepust podcisnienia przez sciane grodziowa do serwa.

2. stary plyn hamulcowy

3. serwo

4. pompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ostatnio magicy mówili mi, że płyn jest ok... wcześniej mnie niepokoiło to szumienie hamulca jakby przewód był nieszczelny...

teraz co więcej czytam to dochodzę do wniosku, że może woda do serwo się dostała i mi zamarzło albo vakum poszła...

Zna ktoś dobrego magika w Poznaniu?

Ktoś mi sprawdzić oznaczenia vakum i servo do awx-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no patrz wyżej - nie mam hamulców... nie wiem czy to przewód od servo czy servo... zrobił mi się twardy hamulec i ledwo co hamuje...

reczny?[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 21:58_________________________________________________

na głupotę się nic nie poradzi, ale letnie + hamowanie awaryjne to trochę padaka... :gwizdanie:

tak samo jak na zimowych. zasada jest prosta - dostosowac predkosc do warunkow i zachowac bezpieczny odstep. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi sprawdzić oznaczenia vakum i servo do awx-a?

zacznij od przepustu.

pompie vacuum daj spokuj, auto by nie jechalo... podcisnienie steruje turbina i EGR-em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no patrz wyżej - nie mam hamulców... nie wiem czy to przewód od servo czy servo... zrobił mi się twardy hamulec i ledwo co hamuje...

reczny?

nożny... jakbym miał jakiś badyl... cisnę i nic....[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 22:03_________________________________________________no jeszcze kilka dni temu jak bylo cieplo to bylo ok...

jak pisalem.... kiedys tylko jak wyjechalem z myjni to mi cos szumial pedal jak na niego cisnalem... ale sie troszke przejechalo nacisnelo kilka razy na hamulec i bylo ok....

teraz zrobilo sie - 9 stopni i mi sie hamulce skonczyly...

dobrze by bylo jakby to byl przewod od servo....

ewentualnie servo musialbym gdzies dorwac szybko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spidalam do wyrka, milego wieczoru[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 22:41_________________________________________________spidalam do wyrka, milego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quwa laptop mi padl :facepalm:

to jak piszesz ?? :)

a no wygmeralem jakis zabytek[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 22:45_________________________________________________

quwa laptop mi padl :facepalm:

to jak piszesz ?? :)

a no wygmeralem jakis zabytek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja staram się śmigać

moze wyskoczymy na placyk podryftowac? :cool1::wink4:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 23:01_________________________________________________

teraz zrobilo sie - 9 stopni i mi sie hamulce skonczyly...

dobrze by bylo jakby to byl przewod od servo....

ewentualnie servo musialbym gdzies dorwac szybko...

sprawdz to co napisalem. a hamulce dzialaj czy ich wogole nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja staram się śmigać

moze wyskoczymy na placyk podryftowac? :cool1::wink4:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 23:01_________________________________________________

teraz zrobilo sie - 9 stopni i mi sie hamulce skonczyly...

dobrze by bylo jakby to byl przewod od servo....

ewentualnie servo musialbym gdzies dorwac szybko...

sprawdz to co napisalem. a hamulce dzialaj czy ich wogole nie ma?

no troszke jeszcze działały ale jak wracałem z roboty to pod koniec zanikły... tzn jak jechałem z 20 km/h to spokojnie mogłem auto na prostej zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...