Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

doberczak :hi:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 07:42_________________________________________________ale mi sie wstac nie chcialo :confused4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Pany, gdzie w niedziele kupię płyn hamulcowy ATE typ 200?

w norauto pewnie :mysli:

ok, dzięki :good:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Siema.

Opublikowano

może ktoś gwinta szuka ?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=172765.msg1998126#msg1998126[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 17:36_________________________________________________a przy okazji .. można pozbyć się dwumasa w 3.0TDI;)

http://en.sachsperformance.com/sachs-race-performance-clutch/audi/a4-cabrio/30-tdi-quattro-150-kw-112004/torsionsgefederte-scheibe-mit-organischen.htm

Opublikowano

dobry wieczor[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 20:45_________________________________________________

:hi: kurna muszę jednak zimówki kupić, Musa podziwiam twój talent do śmigania na letnich zimą,

:gwizdanie: :kox:

Opublikowano

siemka :hi:

w końcu w domu... chlapne browarka i ide nyny

Opublikowano

czy za tydzień jest spot .. znowu w wybory :D ?[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 20:58_________________________________________________ładne autko

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs042.snc4/34468_1524930528825_1401481079_1395262_7083190_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs108.ash2/38751_1561290797809_1401481079_1503411_1845015_n.jpg

Opublikowano

siemka :hi:

w końcu w domu... chlapne browarka i ide nyny

siemka.

tak dlugo bedziesz go pił, czy tak wczesnie chodzisz spac? :cool1::wink4:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 21:00_________________________________________________

czy za tydzień jest spot .. znowu w wybory :D ?[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 20:58_________________________________________________ładne autko

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs042.snc4/34468_1524930528825_1401481079_1395262_7083190_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs108.ash2/38751_1561290797809_1401481079_1503411_1845015_n.jpg

wlasnie o to chodzi, kazdy ma wybor czy jechac na spota :kox:

srebrna ladna

Opublikowano

wcześniej idę spać :wink4:

Opublikowano

wcześniej idę spać :wink4:

co za ludź ... zamiast się położyć to gdzieś chodzi :P

Opublikowano

wcześniej idę spać :wink4:

co za ludź ... zamiast się położyć to gdzieś chodzi :P

jezeli wypije browara, trafic nie moze, więc chodzi... :cool1::decayed:

Opublikowano

wcześniej idę spać :wink4:

co za ludź ... zamiast się położyć to gdzieś chodzi :P

musiałem pozałatwiać dzisiaj kilka spraw i na końcu zlądowałem u mamy na kolacji, a po kolacji browar wjeżdża idealnie :)

Opublikowano
:hi:, :przebiegly:
Opublikowano

:hi:, :przebiegly:

:hi:

to juz rano? :mysli:

Opublikowano

wolę to czarne F250 w tle pomarańczowego

upalałem dzisiaj w lesie i orałem pole w Kiekrzu :polew:

28b511ca6a5df39c.jpg

Opublikowano

wolę to czarne F250 w tle pomarańczowego

upalałem dzisiaj w lesie i orałem pole w Kiekrzu :polew:

28b511ca6a5df39c.jpg

a gdzie plug? :wink4:

Opublikowano

jeszcze w USA ale fraht za drogi i trzeba kilka rzeczy zmienić, olej w skrzyni, dyfrze, silniku i płyn do chłodnicy specjalny więc na PL się nie opłaca :thumbdown:

Opublikowano

wyjechales z pola o wlasnych silach?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.