Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja jórz na nic nie zwracam ówagi :wink4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pepin a już chciałem po Tobie jak po łysej kobyle za to słownictwo ale się wczytałem :polew:

Opublikowano

doberson z ranca :hi:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 07:39_________________________________________________

doberek :hi:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 07:49_________________________________________________

blind1 - przebrnąłem dziś przez zapis z Twojej skrzynki. Wszystko wygląda OK - może poza niskim natężeniem prądu sterującego sprzęgłem biegu wstecznego (250mA to raczej dolna granica). Może to wskazywać na zapychający się filtr zewnętrzny ATF. Jest to do zdiagnozowania ale w nowszej wersji softu skrzyni - u Ciebie siedzi 2011. Najnowsza jaką znam dla CVT motnowanych w 2.0 ALT to 3011 (dodano kilka bloków pomiarowych - m.in. MVB65 w którym jest diagnostyka zaworu bezpieczeństwa - dane dzięki którym wykrywa się usterki w układzie hydrauliczynym skrzyni). Zachęcam do wizyty w ASO i aktualizacji softu skrzyni (po uzgodnieniu warunków nie powinni zawołać więcej jak 200zł).

Bartas co Ty do mnie rozmawiasz???!! :mysli:, albo mnie z kims pomyliles aalbo ja o czyms zapomnialem :shocked:

Ja pier... :decayed: No mam taki fetysz, ciągle mylę Cię z Deszczem :polew:

luzio Bartasie nic sie nie stalo, teraz wiem ze pamietasz mojego nicka :polew:

Opublikowano

No teraz to już na bank :polew::good:

Opublikowano

No teraz to już na bank :polew::good:

czesc , co tak wczesnie dzis :mysli:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 07:45_________________________________________________ide po kawke i na inhalacje :wink4:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 07:45_________________________________________________ :kawa:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 07:59_________________________________________________spidalam do pracy, milego dnia i narson

Opublikowano

Zapomniałem pytać i jak tam Madas wróciłeś do domciu w niedziele z cukrem i chlebem, czy znowu wpierdal był?

Opublikowano

Zapomniałem pytać i jak tam Madas wróciłeś do domciu w niedziele z cukrem i chlebem, czy znowu wpierdal był?

spoko ... cukier kupiłem i do tego gorące bagietki :naughty:
Opublikowano

Zapomniałem pytać i jak tam Madas wróciłeś do domciu w niedziele z cukrem i chlebem, czy znowu wpierdal był?

spoko ... cukier kupiłem i do tego gorące bagietki :naughty:

nie ma to jak gorąca bagietka z cukrem na kolacje :kox: PYSZKA :naughty:

Opublikowano

Zapomniałem pytać i jak tam Madas wróciłeś do domciu w niedziele z cukrem i chlebem, czy znowu wpierdal był?

spoko ... cukier kupiłem i do tego gorące bagietki :naughty:

nie ma to jak gorąca bagietka z cukrem na kolacje :kox: PYSZKA :naughty:

na kilo kartofli i frytki już starczyło - tak jest Madas jak się ma 3 kobity w domu ... trzeba kombinować żeby na auto coś uciułać ;)

Opublikowano

Pepin już nie narzekaj krzywdy wielkiej nie macie - po furach widac, więc na babińcu w domu wychodzi się nie najgorzej :kox:

Opublikowano
:hi:,nie naskrobaliscie za wiele dzis :wink4:
Opublikowano

klawiatury pewnie im padły :polew:

Opublikowano

ja padam po treningu :naughty:

Opublikowano

Musa podeślesz mi te namiary na mechaniora od rozrządu?

Opublikowano

a ja po pracy :sick3::thumbdown:

Opublikowano

bez pracy nie ma kołaczy

Opublikowano

ja padam po treningu :naughty:

no to po co trenujesz ? ... ja jak wracam z lasu to :> :> :>

Opublikowano

:hi:

Musa podeślesz mi te namiary na mechaniora od rozrządu?

cierpliwosci. mam urwanie glowy w pracy. jutro wysle. :cool1:

Opublikowano
:hi: siemka wszystkim :D
Opublikowano

doberek :hi:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 07:37_________________________________________________

:hi: siemka wszystkim :D

czesc, co tam ranny ptaszku :wink4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 07:38_________________________________________________czy Wy tez macie prooblemy z wyslaniem wiadomosci na forum?[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 07:39_________________________________________________przy cytowaniu czasami mi znika zawartosc okna :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.