Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Wózek stał od 5 rano do 20:30 na dworze przy dziesiejszej pogodzie. Wracałem nim do domu ( okolo 14 km- jakies 12-14 minut). W trakcie jazdy wskaźnik temperatury dobił do 90, ale jak zatrzymałem sie pod domem i silnik chodził na wolnych obrotach, to temperatura spadła do polowy miedzy 90 stopni a druga kreską. Czy przy temp zewnetrznej -12 to normalne, znaczy jeszcze nie wszystko się dorzalo jak należy, czy muszę myśleć o wymianie termostatu?

u mnie to samo, auto stało ze 3 minuty na nawiewie ustawionym na pół i 17 stopniach i też się zrobiło ok. 80 stopni :wink4:

a u mnie po 4 km mam 90C :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

po kolejnym 1 km gdy olej rowniez uzyska 90C. rozsadne wlaczenie ogrzewania 3 kreski przy 20C nie powoduje spadkow temperatury.

[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 08:45_________________________________________________ :hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spidalam do pracy, <milego dzionka zycze. narson

Opublikowano

spidalam do pracy, <milego dzionka zycze. narson

papa milej pracy :)

Opublikowano

a u mnie po 4 km mam 90C :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

po kolejnym 1 km gdy olej rowniez uzyska 90C. rozsadne wlaczenie ogrzewania 3 kreski przy 20C nie powoduje spadkow temperatury.

masz najzdrowsze BLB na letnich na świecie :kox:

BTW. i tak nie wierze... :polew:

Opublikowano

Po drodze właczyłem ECON, czyli ciepło z silnika bez wspomagania elektryczną grzałką i 20 stopni i 2 kreski.

A w te Twoje 4 km to ja też nie wierzę.

Opublikowano
:hi: jak tam się wam śmiga? ja jestem szczęśliwy, że mam 4x4 w mojej ciężarówce, po śniegu idzie jak przecinak :evil:
Opublikowano

Nie narzekam. Ciężki, z nisko zamieszczonym środkiem ciężkości sunie jak czołg, przynajmniej po śniegu. Na lodzie pewnie gorzej.

Vario, widziałem, że w weekend w Kiekrzu byłeś, ale nie bardzo mogę rozpoznać okolicę. W którym to dokładnie miejscu tak upalałeś?

Opublikowano

Kierska 62 :) na lodzie słabo hamuje ale czekam na lepsze opony

Opublikowano

a u mnie po 4 km mam 90C :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

po kolejnym 1 km gdy olej rowniez uzyska 90C. rozsadne wlaczenie ogrzewania 3 kreski przy 20C nie powoduje spadkow temperatury.

masz najzdrowsze BLB na letnich na świecie :kox:

BTW. i tak nie wierze... :polew:

:decayed:

y tam najzdrowsze. wystarczy wiedziec jak je eksploatowac :tongue4:

BLB posiadaja wydajny uklad dogrzewania plynu chlodzacego spalinami. wiec jezeli nie chlodzi sie auta ogrzewaniem nagrzewa sie raz dwa. wiekszosc uruchamia silnik i od razu wlacza nadmuch. wiec km-try trwa nagrzanie.

zeby mi nie bylo zimno przez te 4 km, wlaczam grzanie dupki.

Opublikowano

mi się nagrzewa do 90 po ok 10 km ostatnie dwa dni ale grzeje od początku ostro :evil:

Opublikowano

Po drodze właczyłem ECON, czyli ciepło z silnika bez wspomagania elektryczną grzałką i 20 stopni i 2 kreski.

A w te Twoje 4 km to ja też nie wierzę.

zapraszam do testu :cool1:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 19:26_________________________________________________

mi się nagrzewa do 90 po ok 10 km ostatnie dwa dni ale grzeje od początku ostro :evil:

po uruchomieniu silnika, ok 2 min na jalowym.

po ruszeniu zalaczam grzanie tylnej szyby i nadmuch na przednia 3-4 kreski, wtedy powietrze do 60C grzeje grzalka elektryczna, powyzej zostaje wylączona i trzeba wylaczyc nadmuch do osiagniecia 90C. po prostu im wyzsza temperatura tym wolniej sie zwieksza.

u madaska musi byc identycznie.:cool1: podobnie w BRE

Opublikowano

no pewnie jest tylko że ja grzeje na kilka kresek na starcie i dlatego ... jak mam klimatronik wyłączony to jednak doszło do 90 po ok 5-6 km

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

no pewnie jest tylko że ja grzeje na kilka kresek na starcie i dlatego ... jak mam klimatronik wyłączony to jednak doszło do 90 po ok 5-6 km

tyle to mnie sie grzal AVF :cool1:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 21:56_________________________________________________

:hi:

jak tam wieczorek?

Opublikowano

jeszcze jutro sprawdzę dokładnie :)

Opublikowano

jeszcze jutro sprawdzę dokładnie :)

skoro musisz dmuchac od razu cieplym, zalacz tez grzanie tylnej szyby.

raz szybciej nagrzejesz wnetrze

dwa, nie wydluzysz tak bardzo nagrzewania silnika.

Opublikowano

Czy ktoś w naszej grupie ma Avanta B6 z fabrycznym alarmem?

Opublikowano

dobry :hi:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 07:42_________________________________________________

no pewnie jest tylko że ja grzeje na kilka kresek na starcie i dlatego ... jak mam klimatronik wyłączony to jednak doszło do 90 po ok 5-6 km

tyle to mnie sie grzal AVF :cool1:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 21:56_________________________________________________

:hi:

jak tam wieczorek?

wpadlem tylko na chwilke zobaczyc co slychac ale bylem padniety wczoraj po pracy wiec zawinolem sie do wyrka :przebiegly:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 07:46_________________________________________________

Czy ktoś w naszej grupie ma Avanta B6 z fabrycznym alarmem?

Bartasie czy masz jakies problemy ze snem, czy taki ranny ptaszek z Ciebie :mysli::wink4: [br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 07:49_________________________________________________ :kawa:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

ide do pracy :disgust:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 08:52_________________________________________________milego dnia, narson

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.