Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak już to na dworze :cool1:

tylko jak jest mróz to już nie tak fajnie...

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

@Blind - weź tego GPSa ... potestuję ... byłem w sobotę w lesie i doopa ...

Pentagram pokazywał mi 2x mniejszą prędkość, ale dzisiaj już było ok .. zatem wrażliwe to jest na pogodę - "przepustowość" powietrza

Zastanawiam się jak będzie wiosną i latem jak będzie sporo liści :)

BTW. Będzie jakiś spot świąteczny - bo tu ciągle jakiś listopad "wisi"?

[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 22:00_________________________________________________

a gdzie w końcu robiłeś?

w Koninkach, u zioma od Pepina :wink4:

chyba w Koninku :)

Opublikowano

w Koninku to ja mam działkę :naughty: Paweł zresztą też :gwizdanie:

Opublikowano

jak już to na dworze :cool1:

nie poddaje sie panującym trendom mowy polskiej, my na kaszubach gadamy na dworzu :decayed:

Pepin co za gps-y testujesz ??

Opublikowano

jak już to na dworze :cool1:

nie poddaje sie panującym trendom mowy polskiej, my na kaszubach gadamy na dworzu :decayed:

Pepin co za gps-y testujesz ??

:mysli: :mysli:
Opublikowano

jak już to na dworze :cool1:

nie poddaje sie panującym trendom mowy polskiej, my na kaszubach gadamy na dworzu :decayed:

jakich kaszubach? :decayed:

Pepin co za gps-y testujesz ??

ten z palca serdecznego przestał działać to szuka inny :P

Opublikowano

:hi:

jak tam przygotowania do świąt ??

15 h pracy dziennie, takie przygotowania :confused4:

Opublikowano

doberek :hi:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 07:34_________________________________________________

@Blind - weź tego GPSa ... potestuję ... byłem w sobotę w lesie i doopa ...

Pentagram pokazywał mi 2x mniejszą prędkość, ale dzisiaj już było ok .. zatem wrażliwe to jest na pogodę - "przepustowość" powietrza

Zastanawiam się jak będzie wiosną i latem jak będzie sporo liści :)

BTW. Będzie jakiś spot świąteczny - bo tu ciągle jakiś listopad "wisi"?

[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 22:00_________________________________________________

a gdzie w końcu robiłeś?

w Koninkach, u zioma od Pepina :wink4:

chyba w Koninku :)

dzis wcisne go do auta co bym nie zapomnial :good:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 07:36_________________________________________________

coś zrobił?

odpowietrzyli mi sprzęgło i jest klasa... :cool1:

no to widze Wojtasie ze humorek sie poprawil :wink4:, quwa moj laptop jeszcze nie dotarl :kwasny:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 07:45_________________________________________________wstawac spiochy szkoda dnia, przeciez ktos musi snieg odgarniac :gwizdanie:

Opublikowano

Pepin co za gps-y testujesz ??

cześć ... taike BT z telefonem i później na sprots-tracker.com możesz to wrzucić -

mapka polski zajmuje 40MB, Niemiec 270MB ale można sobie landy ładować

@Blind - dzięki

@Vario jakbyś planował wyjazd na jakiegoś spota przed świętami to weź swojego GPSa .. a jak nie to może 23go jakoś wpadłbym do Was

Opublikowano

u mnie znow nawalilo tego sniegu wczoraj,dobrze ze poprzedni juz troszke roztopil :wink4:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 07:56_________________________________________________czesc Karol, luzio. jak ma mi zawadzac to chetnie oddam potrzebujacym :cool1:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 07:58_________________________________________________ide po kawke i na inhalacje[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 07:59_________________________________________________czas sie zbierac do pracy :disgust:, milego dzionka zycze[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 08:19_________________________________________________narson

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Panowie,

znajomy z Poznania ma problem z A6 3.0TDI - auto stanelo, ASO twierdzi, ze rozrzad do wymiany + turbo.

macie jakis dobry serwis / mechanika, ktory ogarnie dobrze temat ? z gory dzieki!

Opublikowano

Panowie,

znajomy z Poznania ma problem z A6 3.0TDI - auto stanelo, ASO twierdzi, ze rozrzad do wymiany + turbo.

macie jakis dobry serwis / mechanika, ktory ogarnie dobrze temat ? z gory dzieki!

hej

ja mogę polecić servis MarCiech na ul.Soboteckiej w Poznaniu robili mi już kilkakrotnie rozrząd i kilka innych rzeczy i zawsze było cacy :)

Opublikowano

a ogarna wymiane rozrzadu w 3.0TDI i ogolna diagnostyke tego silnika?

bo fura niedomagala... znajomy zaniedbal... az stanela :thumbdown:

Opublikowano

Może mały OT - rozrząd w 3.0TDi jest od ściany grodziowej i jest na łańcuchu? [br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 12:56_________________________________________________pytam się bo to chyba trzeba silnik wyciągać do zmiany rozrządu :shocked:

Opublikowano

tak, rozrzad od sciany grodziowej, ale silnika nie trzeba wyciagac jak to niektorzy twierdza :)

Pepin, dzieki wielkie za kontakt :notworthy:

Opublikowano

tak czy tak przerąbane :kox:

Opublikowano

a ogarna wymiane rozrzadu w 3.0TDI i ogolna diagnostyke tego silnika?

bo fura niedomagala... znajomy zaniedbal... az stanela :thumbdown:

tak ogarniają 3.0 spokojnie :)
Opublikowano

http://www.marciech.pl/

znam właściciela... Piotr Kaczor kiedyś ścigał się w Motocyklowych Mistrzostwach Polski :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.