Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Piechol, wybierz konkretny model to podam Ci cenę ... tylko trzeba czasem poczekać 3-4 dni .. aż będzie zamówienie bo inaczej to płacisz za kuriera[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 13:45_________________________________________________Blind .. jak jutro będziesz w Poznaniu ?[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 13:45_________________________________________________

Piechol - tylko Logitech :) Swego czasu pracowałem na MX700 - meeeega mysz :good:

pracowałem czy grałem :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: blind mieszkam w Swarzędzu i byłem koło Agrobexu oddać film do wypożyczalni i wjechałem do Carrefoura, jak miałem 4 pomaranczowe światła w grillu to ja, w Swarzędzu jest jeszcze srebrne F150 ale nowszy model. Mnie najłatwiej po bulgocie z wydechu poznać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :) poleci ktoś jakąś w miarę spoko mysz bezprzewodową? nie musi być super mała (nawet lepiej jakby była normalnych rozmiarów :wink4:), ważne żeby bateria trochę trzymała i żeby się "nie gubiła" :gwizdanie:

ja kupiłem Logitech M195 z nano odbiornikiem 2.4GHz i jest sii :good:

na allegro była za 49 zł, sklep w Poznaniu

http://allegro.pl/klasyczna-i-tania-myszka-logitech-m195-poznan-i1376496970.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam logitecha v270 myszka podłączona do lapa przez wbudowany bluetooth

logitech_v270.jpg

ogólnie przez pierwsze 2 lata chodziła bez zastrzeżeń - teraz od pół roku gubi czasem zasięg na ok 20-30 sekund i ponownie się łączy.

krótko trzymają baterie - ok miesiąca bez wyłączania myszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :) poleci ktoś jakąś w miarę spoko mysz bezprzewodową? nie musi być super mała (nawet lepiej jakby była normalnych rozmiarów :wink4:), ważne żeby bateria trochę trzymała i żeby się "nie gubiła" :gwizdanie:

ja kupiłem Logitech M195 z nano odbiornikiem 2.4GHz i jest sii :good:

na allegro była za 49 zł, sklep w Poznaniu

http://allegro.pl/klasyczna-i-tania-myszka-logitech-m195-poznan-i1376496970.html

nikuś a ta twoja mysz normalnie pracuje bez przerwań bo mnie to przerywanie zaczyna irytować troche i też szukam se nowej taniej myszy z nano odbiornikiem lub zestawu nano żeby do lapka podłączyć - zasięg jaki ma ?

10-15 metrów czy 2 metry ??

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 19:01_________________________________________________

odbiornik 2.4 GHz jest efektywniejszy niż bluetooth :wink4:

ma wadę bo zajmuje gniazdo usb, z 3 tylko portów dostępnych wolałem nie ograniczać sie jeszcze bardziej dlatego bluetooth był. teraz szukam czegoś z nano bo chcę lapa podłączyć do TV lcd-ka i lapem sterować z wyrka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dyskusje wywołałem :naughty:

ja chyba postawie na jedną z tych:

1) Logitech VX nano -> nie podoba mi się ułożenie klawiszy na lewym przycisku :kwasny:

2) Logitech Anywhere Mouse MX™ -> wszystko ładnie pięknie, tylko jest na dwie AA i może być ciężkawa... :disgust:

ale ja jestem qwa wybredny... :kox:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :) poleci ktoś jakąś w miarę spoko mysz bezprzewodową? nie musi być super mała (nawet lepiej jakby była normalnych rozmiarów :wink4:), ważne żeby bateria trochę trzymała i żeby się "nie gubiła" :gwizdanie:

ja kupiłem Logitech M195 z nano odbiornikiem 2.4GHz i jest sii :good:

na allegro była za 49 zł, sklep w Poznaniu

http://allegro.pl/klasyczna-i-tania-myszka-logitech-m195-poznan-i1376496970.html

nikuś a ta twoja mysz normalnie pracuje bez przerwań bo mnie to przerywanie zaczyna irytować troche i też szukam se nowej taniej myszy z nano odbiornikiem lub zestawu nano żeby do lapka podłączyć - zasięg jaki ma ?

10-15 metrów czy 2 metry ??

5m na pewno... więcej nie sprawdzę bo nie mam jak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracowałem czy grałem :P ?

Grałem... duuuużo grałem :decayed: Pierwszy raz spotkałem się z tym aby mysz była tak dokładna (do tego bezprzewodowa). Tylko wtedy inne technologie były (2003/2004).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtas... z prostych myszek polecam M215 fajna myszka a już posiada Unifying

VX nano to jest klasa sama w sobie, ale dużą myszką, dobra do prac graficznych i dla kogoś kto lubi czuć co ma pod ręką :P

jeśli chcesz mieć myszkę na BT to proponuję M555b, która ma dodatkowy zaczep (jakbyś chciał przyczepić do klapy notka) i chodzić z wolną ręką :) (coby się nie zgubiła)

świetną opinie mają też myszki M305...

jakby co daj znać podam ceny w jakich mogę je mieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ja mam 2 myszki Microsoftu, jedna większa w pracy i druga mniejsza w domu, domowa i w pracy bezprzewodowa, w pracy trzymają bateryjki ok 6 miesięcy bez wyłączania myszki, domowa jest wyłączalna poprzez wsadzenie w mysz transpondera, mam ją już prawie rok bez wymiany baterii, innej myszki niż Microsoftu nie kupię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtas... z prostych myszek polecam M215 fajna myszka a już posiada Unifying

VX nano to jest klasa sama w sobie, ale dużą myszką, dobra do prac graficznych i dla kogoś kto lubi czuć co ma pod ręką :P

jeśli chcesz mieć myszkę na BT to proponuję M555b, która ma dodatkowy zaczep (jakbyś chciał przyczepić do klapy notka) i chodzić z wolną ręką :) (coby się nie zgubiła)

świetną opinie mają też myszki M305...

jakby co daj znać podam ceny w jakich mogę je mieć :)

mój model to M195 ale pod spodem myszki tez jest napisane M215 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtas... z prostych myszek polecam M215 fajna myszka a już posiada Unifying

VX nano to jest klasa sama w sobie, ale dużą myszką, dobra do prac graficznych i dla kogoś kto lubi czuć co ma pod ręką :P

jeśli chcesz mieć myszkę na BT to proponuję M555b, która ma dodatkowy zaczep (jakbyś chciał przyczepić do klapy notka) i chodzić z wolną ręką :) (coby się nie zgubiła)

świetną opinie mają też myszki M305...

jakby co daj znać podam ceny w jakich mogę je mieć :)

mój model to M195 ale pod spodem myszki tez jest napisane M215 :mysli:

chyba masz M195, one są w tej samej budzie tylko różnią się środkiem.... i jak pisałem M215 choć nigdzie to nie pisze obsługuje Unifying

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przy laserku mam czerwoną gwiazdkę i napisane M215 choć na kartoniku jest M195. żadnych dodatków nie będę podłączał więc unifying nie jest mi potrzebny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...