Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

doberek :naughty:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 13:00_________________________________________________

...to co z tym spotem? Ja jutro śmigam do Was na jakieś małe zakupy - 2 stycznia "chrześniak" mi się urodził ;) Trzeba poszukać jakiegoś fajnego "bujaka" :)

w luboniu niedaleko pajo jest wielki dom towarowy z asortymentem dla dzieci, "smyk " o ile dobrze pamietam :mysli:

W Plazie tez masz SMYK w KC też coś jest dladzieci .. tylko, że SMYK to chyba wypada drożej ...

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bedzie jakis spot jutro czy raczej standard w niedziele?

Opublikowano

Nie no skoro jesteś do soboty to wypadałoby zrobić coś wcześniej :)

Dzięki za wskazówki dot. sklepików - na pewno skorzystam :good:

Opublikowano

Bedzie jakis spot jutro czy raczej standard w niedziele?

może jutro wieczorem koło MAKRO .. razem ze StylePoznan.com ?

choć ja dopiero po 22giej mógłbym podjechać

Opublikowano

Kurcze trochę późnio jak dla mnie - w piątek na 6 idę do robo...

Opublikowano

doberek :naughty:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 13:00_________________________________________________

...to co z tym spotem? Ja jutro śmigam do Was na jakieś małe zakupy - 2 stycznia "chrześniak" mi się urodził ;) Trzeba poszukać jakiegoś fajnego "bujaka" :)

w luboniu niedaleko pajo jest wielki dom towarowy z asortymentem dla dzieci, "smyk " o ile dobrze pamietam :mysli:

w luboniu jest skrzat a nie smyk, ale od czasu jak otwarli nowego to stał sie mniej opłacalny.

a co do spota to jutro mnie nie będzie bo musze wyjechać chyba że wyśle reprezentantkę w postaci Justyny :cool1:

Opublikowano

Bart-S a ten sklepik na rynku we Wrześni?

Jakby co ja jestem cały dzień jutro wolny więc na spota mogę dotrzeć.

Opublikowano

Moja pani już szukała w WRZ i niestety nic ciekawego...

Kupiłem w Smyku fajny bujak Fisher-Price'a - jest git :) Może sam się pobujam :mysli::polew:

Opublikowano

doberek :hi:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 07:56_________________________________________________ja niestety dzis tez nie dam rady na spota, ale jezeli bedzie w niedzielke to z mila checia siee zjawie :wink4:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 08:06_________________________________________________

Moja pani już szukała w WRZ i niestety nic ciekawego...

Kupiłem w Smyku fajny bujak Fisher-Price'a - jest git :) Może sam się pobujam :mysli::polew:

tylko nie zarwij Bartasie :polew:

Opublikowano

W niedzielę odpadam - mam zmianę 6-18 :confused4:

Opublikowano

ja niestety dzis sie z rodzinka umowilem :thumbdown:

Opublikowano

Dziś też nie dałbym rady... Ok. 5:00 skończyłem grzebać w garażu i do robo na 6-tą. Po pracy padnę jak kaffka :decayed:

Przynajmniej są efekty :wink4:

slinestwheel2.JPG

Opublikowano

uciekam na sniadanko, pozniej wpadne :wink4:

Opublikowano

OK, przejmuję dyżur :>

Opublikowano

Cześć Bartasie,

Cieszę się jak ze swojej kiery B7 zamontowanej ponad rok temu......:radocha: Kolejny udany przeszczep. Żeby jeszcze te koszta nie były takie wysokie.....

Opublikowano

Cześć :)

No też się cieszę... Długo się zbierałem (BTW, dzięki za wszystkie wskazówki :wink4:)

Test drive na następnym spocie :good:

Opublikowano

:hi:

w pracy na kacu, coś okropnego :kwasny:

Opublikowano

:hi:

w pracy na kacu, coś okropnego :kwasny:

zrezygnuj z pracy ... kaca trzeba pielęgnować, nei leczony moze w ptasią grypę sie przemienić ..

klinik byłby jak znalazł ;)

Opublikowano

na kaca najlepsza praca :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.