Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dwa lata temu był 20-22 marce czyli tylko 5 dni później cool1 gwizdanie kox

Jest gdzieś jakieś info na forum czy tylko na razie na klubowym?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

póki co na klubowym ale chyba jutro będzie na ogólnym :mysli:

Opublikowano

czyli prawidłowa kolejność zachowana :wink4:

Opublikowano

co do ceny to fajnie że w końcu ktoś pomyślał, że dla klubowiczów taniej, w końcu opłacamy składki i utrzymujemy te forum

ja tam widzę że dla "niebieskich" jest drożej a nie dla klubowiczów taniej... no chyba że coś źle patrzę... :mysli:

Opublikowano

ja tam widzę że dla "niebieskich" jest drożej a nie dla klubowiczów taniej... no chyba że coś źle patrzę... :mysli:

:hi:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 18:53_________________________________________________twoje spojrzenie jest bardzo subiektywne i zupelnie nie wiem czym sie kierujesz. :mysli:

Opublikowano

ja tam widzę że dla "niebieskich" jest drożej a nie dla klubowiczów taniej... no chyba że coś źle patrzę... :mysli:

zupelnie nie wiem czym sie kierujesz. :mysli:

ceną ostatnich 4 zlotów (2x Bukowina, Piła i Jarosławiec) :cool1:

Opublikowano

ja tam widzę że dla "niebieskich" jest drożej a nie dla klubowiczów taniej... no chyba że coś źle patrzę... :mysli:

zupelnie nie wiem czym sie kierujesz. :mysli:

ceną ostatnich 4 zlotów (2x Bukowina, Piła i Jarosławiec) :cool1:

inflacja to raz, a druga sprawa to tym razem jest wliczony parking pod krokwią :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja tam widzę że dla "niebieskich" jest drożej a nie dla klubowiczów taniej... no chyba że coś źle patrzę... :mysli:

zupelnie nie wiem czym sie kierujesz. :mysli:

ceną ostatnich 4 zlotów (2x Bukowina, Piła i Jarosławiec) :cool1:

inflacja to raz, a druga sprawa to tym razem jest wliczony parking pod krokwią :polew: :polew: :polew:

do tego rośnie vat o 1%, cena za baryłkę ropy przekracza magiczne 90 dolców, ciuszki dla dzieci podskoczą z 0 stawki vat na 23% i jeszcze coś by się znalazło :naughty:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi: :hi: siema wszystkim z wielkopolski ale mnie tu kuzwa długo nie było prawie zap[omniałem jak forum wygląda :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi: :hi: siema wszystkim z wielkopolski ale mnie tu kuzwa długo nie było prawie zap[omniałem jak forum wygląda :gwizdanie: :gwizdanie:

:hi: co u ciebie?

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: :hi: siema wszystkim z wielkopolski ale mnie tu kuzwa długo nie było prawie zap[omniałem jak forum wygląda :gwizdanie: :gwizdanie:

a Ty to kto :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: :hi: siema wszystkim z wielkopolski ale mnie tu kuzwa długo nie było prawie zap[omniałem jak forum wygląda :gwizdanie: :gwizdanie:

a Ty to kto :decayed: :decayed:

a ja to złoto :kox: :kox:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:14_________________________________________________

:hi: :hi: :hi: :hi: siema wszystkim z wielkopolski ale mnie tu kuzwa długo nie było prawie zap[omniałem jak forum wygląda :gwizdanie: :gwizdanie:

:hi: co u ciebie?

jeszcze dycham
Opublikowano

wentyl: jedziesz na zlot ? :naughty:

Opublikowano

wentyl: jedziesz na zlot ? :naughty:

przez półgodziny gadałem z wentylem przez tel i go namawiałem :)

Opublikowano

i jaki rezultat ? :)

Opublikowano

obiecał że sie dziś, najpóźniej jutro wpisze na liste

Opublikowano

ooo to super info :)

Opublikowano

Ot zlocik

Opublikowano

kox jak cholera :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

doberek :hi:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 13:58_________________________________________________ZYCZE WAM BY NADCHODZACY NOWY ROK BYL LEPSZY OD STAREGO !!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.