Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wygoniły cie z domu :mysli:

nie mam się gdzie do 270km/h rozpędzać w lublinie a w poznaniu mam A2 :decayed:

Idzie nowe .. stare .. tak czy owak dobre ....

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kuredu piszesz jak by Ci się wieś znudziła, Poznań to niemodna metropolia, same korki, dziury, chamstwo na drogach, lepiej uciekaj z tych rejonów :polew:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 00:36_________________________________________________BTW jak byś się zakopał gdzieś w zaspie osiedlowej to służę pomocą, nie tylko Tobie oczywiście :polew:

Opublikowano

pracowicie jak cholerka.

adaś przelew dostałeś?

kurcze dopiero dzisiaj do chaty wróciliśmy ... zaraz sprawdzam :)[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 00:37_________________________________________________doszedł - dzięki :)
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Elo :hi:

Kuredu piszesz jak by Ci się wieś znudziła, Poznań to niemodna metropolia, same korki, dziury, chamstwo na drogach, lepiej uciekaj z tych rejonów :polew:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 00:36_________________________________________________BTW jak byś się zakopał gdzieś w zaspie osiedlowej to służę pomocą, nie tylko Tobie oczywiście :polew:

Vario a jak Ty się zakopiesz?? :mysli:

Opublikowano

pracowicie jak cholerka.

adaś przelew dostałeś?

kurcze dopiero dzisiaj do chaty wróciliśmy ... zaraz sprawdzam :)[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 00:37_________________________________________________doszedł - dzięki :)

to jak już masz kase na koncie to podrzuć mi już moje b7 :cool1:

Opublikowano

ja już tylko czekam kiedy się zima skończy :kox: bo wk... mnie codzienne odśnieżanie autka tak że aż dzisiaj z mpk skorzystałem :P[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 17:07_________________________________________________no i :hi:

Opublikowano

ja już tylko czekam kiedy się zima skończy :kox: bo wk... mnie codzienne odśnieżanie autka tak że aż dzisiaj z mpk skorzystałem :P[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 17:07_________________________________________________no i :hi:

ja mam to w nosie i tak pieszo chodzę

Opublikowano

ja już tylko czekam kiedy się zima skończy :kox: bo wk... mnie codzienne odśnieżanie autka tak że aż dzisiaj z mpk skorzystałem :P

to teraz nic, tylko sie zapisac do mpk-klub.pl

maja spoty codziennie, w roznych miejscach miasta, no i frekwencja zawsze dopisuje :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pracowicie jak cholerka.

adaś przelew dostałeś?

kurcze dopiero dzisiaj do chaty wróciliśmy ... zaraz sprawdzam :)[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 00:37_________________________________________________doszedł - dzięki :)

to jak już masz kase na koncie to podrzuć mi już moje b7 :cool1:

zrobiłbym to ale bardziej podoba Ci się B6 więc nie chce żebyś był smutny :D:
Opublikowano

zrobiłbym to ale bardziej podoba Ci się B6 więc nie chce żebyś był smutny :D:

luz, mnie się przyda do pary :kox:

Opublikowano
:siema: czyli nikt nie reflektuje na kalendarz? :mysli:
Opublikowano

:siema: czyli nikt nie reflektuje na kalendarz? :mysli:

ja, ale na Pirelli.... http://jaramsie.pl/2jq01ho_33dr7y:kox:

Opublikowano

zrobiłbym to ale bardziej podoba Ci się B6 więc nie chce żebyś był smutny :D:

luz, mnie się przyda do pary :kox:

tobie też nie chcę przykrości robić :polew:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 17:53_________________________________________________

:siema: czyli nikt nie reflektuje na kalendarz? :mysli:

ja niestety nie :no:
Opublikowano

pracowicie jak cholerka.

adaś przelew dostałeś?

kurcze dopiero dzisiaj do chaty wróciliśmy ... zaraz sprawdzam :)[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 00:37_________________________________________________doszedł - dzięki :)

to jak już masz kase na koncie to podrzuć mi już moje b7 :cool1:

zrobiłbym to ale bardziej podoba Ci się B6 więc nie chce żebyś był smutny :D:

sprzedam Musashiemu do pary a sobie kupie b6 i mi na waciki do Justynki zostanie :cool1:

Opublikowano

:siema: czyli nikt nie reflektuje na kalendarz? :mysli:

ja, ale na Pirelli.... http://jaramsie.pl/2jq01ho_33dr7y :kox:

ze dwa zdjęcia tylko ładne :cool1:

Opublikowano

hahaha :tongue4:

Opublikowano

:siema: czyli nikt nie reflektuje na kalendarz? :mysli:

ja, ale na Pirelli.... http://jaramsie.pl/2jq01ho_33dr7y :kox:

ze dwa zdjęcia tylko ładne :cool1:

czekalem na telefon od nich, ale Lagerfeld uparł się że zrobi lepsze, widać jak mu wyszło :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 17:58_________________________________________________

tobie też nie chcę przykrości robić :polew:

faktycznie, troche obciach dawać takie prezenty. :decayed:

nawet na czesci nie za bardzo :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a do tego te BLB to ponoć mina

Opublikowano

a do tego te BLB to ponoć mina

no to zależy kto użytkuje :tongue4::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.