Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to chyba długie weekendy a nie dziwne święta gdzie trzeba kupę kasy wydawać i wszystkie sklepy zamknięte

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to chyba długie weekendy a nie dziwne święta gdzie trzeba kupę kasy wydawać i wszystkie sklepy zamknięte

a przeciez nikt nie zmusza aby wydawac kupe kasy... :cool1:

sklepy??? zwykle staram sie je omijac z daleka :gwizdanie: wiec ich zamkniecie tylko ulatwia mi sprawe :przebiegly:

Opublikowano

Szula ja tez polecam szybościemniacza z Kostrzyna tez jestem po jego usługach i jest git a w dodatku cena rewelka!!!

Ma ktoś może instalkę Win7 64bit bo mam HP DV7 z 4 GB RAM-u i mnie Vista dobija tak muli a w7 będzie widziała cały ram???[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 00:11_________________________________________________No jest szansa z w przyszłym roku wigilia będzie dniem wolnym i wyzyskiwacze nie będą zmuszać ludzi do pracy do wieczora w wigilię

Opublikowano

W7 64 bit będzie widziało 4 GB ramu, Vista 64 bit też widzi, masz 2 rdzeniowy procek ? ja mam jedno rdzeniowy i mam fizycznie 4 GB ramu ale system widzi 3 GB ale w pełnym zakresie i śmiga bombowo

Opublikowano

AMD Turion X2 Ultra Dual-Core Mobile Zm-84 2,3 GHz tyle ż eu mnie bardzo mulisto chodzi pod vista 32 bit[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 01:00_________________________________________________Lecę w kimkę bo jutro trza z rańca do roboty zapidalać

Opublikowano

trzeba to zmienić Chrismen, moze czyszczenie kompa pomoże :thumbdown:

Opublikowano

wywal prawie wszystkie programy od HP :) będzie smigać , ja tak zrobiłem w swojej Toshibie , po kupnie generalne porządki i śmiga bez problemu 1,5 roku na Vista Home Premium nie zamulając :)

Opublikowano

doberek :hi:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 08:43_________________________________________________zycze Wam ZDROWYCH I WESOLYCH SWIAT[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 08:44_________________________________________________spadam do pracy, do zobaczenia w pl[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 08:45_________________________________________________narson

Opublikowano

wg. mnie świąt nie powinno być wcale

a wg mnie powinny byc przynajmniej raz w miesiacu i najlepiej czwartek, piatek lub poniedzialek, wtorek :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

a wg mnie święto powinno być co drugi dzień i po każdym święcie dzień odpoczynku :naughty::kox:

Opublikowano
merrychristmass.jpg
Opublikowano

Serdecznie ZAPRASZAM

>> Kalendarz Klubowy 2011 <<

Opublikowano

:hi: :hi:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

WESOŁYCH ŚWIĄT

Opublikowano

uff.. wreszcie po pracy :cool1:

Opublikowano

uff.. wreszcie po pracy :cool1:

a miales pracowac? :mysli:

Opublikowano

uff.. wreszcie po pracy :cool1:

a miales pracowac? :mysli:

a jak nie miałem, Ja codziennie pracuje od rana do wieczora/nocy :gwizdanie:

Opublikowano

lauravandervoort20.jpg

Życze Wam Wszytkim żeby te święta były lepsze, zdrowsze, i żeby każdy dostał prezent z obrazka :kox:

Opublikowano

Wesołych świat :radocha:

Opublikowano

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

życzy Madas z rodzinką

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.