Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: mam pytanie, czy na Win 7 32 i 64 bit programy są takie same czy na 64 bit są inne ?
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: mam pytanie, czy na Win 7 32 i 64 bit programy są takie same czy na 64 bit są inne ?

nie wszystko przygotowane pod x32 dziala na x64. jezeli ma byc korzysc z x64 soft powinien byc dedykowany.[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 23:30_________________________________________________

Cześć koledzy widzę jutro spocik? jakie macie plany??

wlasnie jak narazie nie wiadomo czy bedzie, malo osob sie zadeklarowalo. decyzje podejmiemy jutro do 12.00 :mysli:

Opublikowano

dzięki Musa, muszę podpowiedzieć znajomej co do zakupu lapka i wyboru systemu, potwierdziłeś moje domysły

Opublikowano
:przebiegly: dobry
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

szukam kabli rozruchowych

http://allegro.pl/kable-rozruchowe-1000a-przewody-do-rozruchu-olej-i1339370721.html

czy

http://allegro.pl/kable-zaplonowe-przewody-rozruchowe-600a-6m-i1361600551.html

W pierwszej aukcji chyba ktoś był "na bakier" z fizyką .. napięcie podaje 12 lub 24 W a oporność w Amperach ;)

JA na spota nie dam rady ... imprezy rodzinne dzisiaj po południu

Opublikowano

cześć :hi: :hi:

Opublikowano

no i nic z tego:( chciałem wpaść ale niestety zaproszenie do rodziców...

Opublikowano

szukam kabli rozruchowych

http://allegro.pl/kable-rozruchowe-1000a-przewody-do-rozruchu-olej-i1339370721.html

czy

http://allegro.pl/kable-zaplonowe-przewody-rozruchowe-600a-6m-i1361600551.html

W pierwszej aukcji chyba ktoś był "na bakier" z fizyką .. napięcie podaje 12 lub 24 W a oporność w Amperach ;)

JA na spota nie dam rady ... imprezy rodzinne dzisiaj po południu

jak przetniesz taki kabel to żyła w środku ma przekrój może z 3 mm... kup najtańsze kable z marketu, odetnij żabki, kup 2 kable plusowe od malucha (126p) i porządnie przymocuj żabki. gwarantuje że lepszego zestawu nie ma :wink4:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 11:52_________________________________________________

dzięki Musa, muszę podpowiedzieć znajomej co do zakupu lapka i wyboru systemu, potwierdziłeś moje domysły

to nie tylko teoria ale i praktyka. jako entuzjasta nowych produktow technologii musze przyznac ze na x64 trzeba poczekac, do poprawienia kompatybilnosci systemu x64 o ile to wykonalne.

tutaj nadmienie, ze jestem z niewielu bardzo zadowolonych bylych uzytkownikow windowsa Vista (po konfiguracji system pod katem wydajnosci niewiele ustepowal windows 7), wiec gdyby x64 dalo sie jakos skonfigurowac, albo swobodnie uzytkowac, na pewno bym z niego korzystal. [br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 11:56_________________________________________________jako że już 12oo a chętnych brak, mam sugestie, przekladamy spota go bądź na 2 stycznia bądź na 9 tego. :hi:

Opublikowano

jestem za przełożeniem ... ja nawet mogę się spotkać w środku tygodnia wieczorkiem na złożenie życzeń .... niestety dzisiaj mi zupełnie nie pasuje, bo od 14.00 mam znowu zawody :)

Opublikowano

szukam kabli rozruchowych

W pierwszej aukcji chyba ktoś był "na bakier" z fizyką .. napięcie podaje 12 lub 24 W a oporność w Amperach ;)

o napisał nie o opornosci tylko odpornosci :decayed:

nie prosciej kupic na łąkowej czy kwiatowej skrecane krokodylki i przewod o odpowiednim przekroju z metra? :cool1:

Opublikowano

A JA NA SPOTA POJECHAŁEM I.... DOOOOPA :cool1:

Opublikowano

A JA NA SPOTA POJECHAŁEM I.... DOOOOPA :cool1:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

kto nie czyta ten błądzi :cool1::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A JA NA SPOTA POJECHAŁEM I.... DOOOOPA :cool1:

ja łaziłem po sklepach i miałem auto na zielonym ale więcej od nas aut nie widziałem....

:hi:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 11:52_________________________________________________

dzięki Musa, muszę podpowiedzieć znajomej co do zakupu lapka i wyboru systemu, potwierdziłeś moje domysły

to nie tylko teoria ale i praktyka. jako entuzjasta nowych produktow technologii musze przyznac ze na x64 trzeba poczekac, do poprawienia kompatybilnosci systemu x64 o ile to wykonalne.

tutaj nadmienie, ze jestem z niewielu bardzo zadowolonych bylych uzytkownikow windowsa Vista (po konfiguracji system pod katem wydajnosci niewiele ustepowal windows 7), wiec gdyby x64 dalo sie jakos skonfigurowac, albo swobodnie uzytkowac, na pewno bym z niego korzystal. [br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 11:56_________________________________________________jako że już 12oo a chętnych brak, mam sugestie, przekladamy spota go bądź na 2 stycznia bądź na 9 tego. :hi:

Musa... 7-ka to poprawka Visty jeśli chodzi o wersje to x64 jest bardzo dobrze dobracowana... lepiej niż x32... problem tylko w tym, że dużo starszych aplikacji nie działa pod x64 jeśli jednak chodzi o system to lepiej on wykorzystuje możliwości sprzętu chociażby sam tam... bardziej teraz będzie rozwijana x64 niż x32, ponieważ sprzęt tego wymaga... dla zwykłego użytkownika, który zamierza pracować na nowych programach nie ma różnicy czy weźmie x64 czy x32, programów jest sporo ze starami też nie ma problemu... jeśli jednak kobietka słabo "biega" po sprzęcie to niech weźmie coś z 3GB ramu i system 32bit

Opublikowano

doberek :hi:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 07:46_________________________________________________jak tak dalej bedzie sypac to nie wiem czy dojade do domu na Wigilie :([br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 07:56_________________________________________________milego dzionka zycze, narson

Opublikowano

:hi:

Musa... 7-ka to poprawka Visty jeśli chodzi o wersje to x64 jest bardzo dobrze dobracowana... lepiej niż x32... problem tylko w tym, że dużo starszych aplikacji nie działa pod x64 jeśli jednak chodzi o system to lepiej on wykorzystuje możliwości sprzętu chociażby sam tam... bardziej teraz będzie rozwijana x64 niż x32, ponieważ sprzęt tego wymaga... dla zwykłego użytkownika, który zamierza pracować na nowych programach nie ma różnicy czy weźmie x64 czy x32, programów jest sporo ze starami też nie ma problemu... jeśli jednak kobietka słabo "biega" po sprzęcie to niech weźmie coś z 3GB ramu i system 32bit

no ale czy ja napisalem cos innego? :mysli:

doskonale wiem ze 7mka to poprawka. chodzi o to ze na viste powszechnie narzekano, i nieslusznie, poniewaz odpowiednio skonfigurowana dziala bardzo ladnie. MS zamiast wypuszczac kolejnego SP wypuscil nowy system, ktory to co mozna uzyskac konfiguracja Visty ma juz skonfigurowane na dzien dobry.

oczywiscie poprawiono pare rzeczy, troche kosmetyki.

natomiast co do wersji x64, tak jak napisalem jezeli ktos zamierza uzywac softow ktore posiadaja wersje x64 jak najbardziej warto.

jednak uzywajac starszych programow, niestety wczesniej czy pozniej trafia sie zonki.

Opublikowano

7mka czy to 32 czy 64 bity ... ma pewne braki ...

np profesjonalne stare kombajny biurowe KONICA, RICOH nie mają sterowników

Moje doświadczenie z 7mką jest takie, że udostępniasz drukarkę w sieci .. i za dwa dni przestaje działać i koniec

przeinstalowujesz system .. jest ok przez tydzień z znowu doopa

ale fakty szybkość 7mki jest zdecydowanie lepsza niż VISTY

Opublikowano
:hi: :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.