Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chyba raczej nie biorę...

Opublikowano

dobry wieczor. :naughty:

Opublikowano

chyba raczej nie biorę...

ja się jeszcze waham :mysli:

Opublikowano

siemandero wieczorem :hi:

Kalendarz fajny :good:

Opublikowano

drosdek, support do mojego skanera kończy się na XP i tak na XP stery ściągnięte ze strony producenta nie śmigają więc nie mam już skanera :thumbdown:

Opublikowano

doberek :hi:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 07:37_________________________________________________ :kawa:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 07:49_________________________________________________spadam do pracy :disgust:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 08:27_________________________________________________milego dzionka zycze[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 08:27_________________________________________________narson

Opublikowano

drosdek, support do mojego skanera kończy się na XP i tak na XP stery ściągnięte ze strony producenta nie śmigają więc nie mam już skanera :thumbdown:

zostaje Ci VMka z XPekiem i może zadziała

Opublikowano

:hi:

drosdek, support do mojego skanera kończy się na XP i tak na XP stery ściągnięte ze strony producenta nie śmigają więc nie mam już skanera :thumbdown:

zostaje Ci VMka z XPekiem i może zadziała

to jest tez rozwiazanie

Opublikowano

:hi:

drosdek, support do mojego skanera kończy się na XP i tak na XP stery ściągnięte ze strony producenta nie śmigają więc nie mam już skanera :thumbdown:

zostaje Ci VMka z XPekiem i może zadziała

to jest tez rozwiazanie

w domu można się bawić :0

jak ktoś ma niedużą firmę i ma zapłacić za zrobienie VMki , naukę jak to włączać i wyłączać ...

to taniej wyjdzie kupić prosty nowy skaner ;) .. który zwykle i tak będzie lepszy niż 2-3 letni inny ;)

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

Pepin zakup jest OK rozwiązaniem, ale w domu mi się nie pali a w pracy mam Canona ze skanerem i to wystarcza :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

jak przygotowania do świąt? :naughty:

Opublikowano

jak przygotowania do świąt? :naughty:

prezenty zrobione, jutro ostatni dzień w pracy aż do NR, choinki nie ubieram bo mi się nie chce zresztą święta i tak będę u mamy a tam choinka stoi, muszę jeszcze wyprasować koszule i można żreć, chlać i popuszczać pasa :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ja w święta będę w pracy :gwizdanie: :disgust:

Opublikowano

Ja w święta będę w pracy :gwizdanie: :disgust:

:mysli: a co bedziesz robic? :cool1:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 23:07_________________________________________________

i można żreć, chlać i popuszczać pasa :kox: :kox: :kox:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

wódę sprzedawał a co innego :decayed:

Opublikowano

businessowe święta :polew: wg. mnie świąt nie powinno być wcale

Opublikowano

wódę sprzedawał a co innego :decayed:

w swieta pracowac? co za wyzysk, ja bym sie tak nie dal wykorzystywac :tongue4::decayed:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 23:21_________________________________________________

businessowe święta :polew: wg. mnie świąt nie powinno być wcale

a wg mnie powinny byc przynajmniej raz w miesiacu i najlepiej czwartek, piatek lub poniedzialek, wtorek :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.