Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

ban.gif

chyba tak miało być?![br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 12:59_________________________________________________[i mg] [/i mg]

to po bokach Ive.[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 13:00_________________________________________________musiałam zrobić spacje między img bo znikało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli jak zwykły obrazek na forum ok thx[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 13:02_________________________________________________blowup.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystraszyliscie kolege :mysli:[br]

Aż taki strachliwy to nie jestem, tylko czasu mało mam dzisiaj :confused4: Będę śledził temacik odnośnie spota i na pewno sie spotkamy, Pozdro

elegancko i do zobaczenia na spocie :hi:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 13:28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu taka cisza? gdzie wszystkich wyniosło? szykujecie się na jutrzejszego spota, ze tu takie pustki? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu taka cisza? gdzie wszystkich wyniosło? szykujecie się na jutrzejszego spota, ze tu takie pustki? :blink:

zbroje się 502.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

w koncu wrocilem do domu... znajoma z pracy zaprosila mnie dzisiaj na fajna imprezke w rodzinne strony... jej rodzina wraz z przyjaciolmi organizuja grupowe kapiele w przereblu na jeziorze... :) do tego w rewelacyjnym miejscu :good:

dzisiaj do wody wlazlo 39 osob, pozniej cieple jedzonko, herbata z wodka, whisky, likiery, co kto chcial... organizacja niesamowita, super klimat i miejscowka... nawet straz pozarna byla tak w razie W :good:

a ja wczorajszy lecze sie dzisiaj piwkiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

w koncu wrocilem do domu... znajoma z pracy zaprosila mnie dzisiaj na fajna imprezke w rodzinne strony... jej rodzina wraz z przyjaciolmi organizuja grupowe kapiele w przereblu na jeziorze... :) do tego w rewelacyjnym miejscu :good:

dzisiaj do wody wlazlo 39 osob, pozniej cieple jedzonko, herbata z wodka, whisky, likiery, co kto chcial... organizacja niesamowita, super klimat i miejscowka... nawet straz pozarna byla tak w razie W :good:

a ja wczorajszy lecze sie dzisiaj piwkiem :decayed:

:shocked: chcesz powiedzieć że kąpałeś się w jeziorze?! :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie... ale zobaczylem co i jak i mysle ze za rok sie wykapie :)[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 18:49_________________________________________________wiesz... rozgrzewka, rozbieranie, chwila na schlodzenie organizmu i wskok do wody na 10-20s.

choc byli i tacy co pozniej sie jeszcze po sniegu kulali w samych gaciach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie... ale zobaczylem co i jak i mysle ze za rok sie wykapie :)[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 18:49_________________________________________________wiesz... rozgrzewka, rozbieranie, chwila na schlodzenie organizmu i wskok do wody na 10-20s.

choc byli i tacy co pozniej sie jeszcze po sniegu kulali w samych gaciach :decayed:

ja pier**le.. w życiu bym tego nie zrobiła :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kox impra :decayed:

jak masz śnieg za oknem, to możesz sobie taką zorganizować :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no azunia nie dziwie ci sie- w samych gaciach........ :gwizdanie:

hej, hej, bez przesady :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...