Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja nie pamiętam kiedy ostatnio myłem chyba przed wyjazdem do Wolsztyna :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w mróz nie ma sensu. chyba, że mycie w parkingu podziemnym i zaparkowanie auta tam na jakiś czas żeby wyschło...

a teraz temperatura rośnie to i tak będzie zaraz brudne...

Opublikowano

ja ostatni raz myłem auto w wakacje :)

z niebieskiego auto zrobilo mi sie białe

Opublikowano

a moje nie myte juz czas dluzszy. szare jest z natury i szare jest teraz :gwizdanie:

Opublikowano

ja swojego tez od wypadu do Wolsztyna nie mylem :mysli:

Opublikowano

ja umyłem przy -2 mrozie i niby suszone ale jednak same problemy potem, zamarzniete uszczelki, zamki itp.

nawet dzrwi mi sie nie chcialy zamknac, zamek nie odbijal - ale wtedy bylo we wrzesni -19, z suszarka musialem latac[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 21:48_________________________________________________panowie galowie - ja dymam spac bo jutro do pracy. dastwidanja

Opublikowano

Jednak garaż zimą to podstawa, inaczej nie ma jak auta umyć, do tego nie ma odśnieżania rano przed pracą itd :decayed:

Opublikowano

Madas masz gdzieś jakieś ciepłe miejsce do umycia autka ,bo jak nie umyję to nie przyjadę na spota wstyd takim brudasem jeździć :kox:

Duluki ja mam takiego brudasa że masakra jakaś, jak nie mój, chciałem go dzisiaj porzucić :polew:

Opublikowano

Madas masz gdzieś jakieś ciepłe miejsce do umycia autka ,bo jak nie umyję to nie przyjadę na spota wstyd takim brudasem jeździć :kox:

Duluki ja mam takiego brudasa że masakra jakaś, jak nie mój, chciałem go dzisiaj porzucić :polew:

Chętnie przygarnę i umyję :gwizdanie:
Opublikowano

Przemek nie chciałbyś takiego brudasa przygarniać :gwizdanie:

Opublikowano

A jednak :decayed:

Opublikowano

A jednak :decayed:

nie kłóć się ze mną należy do mafi :polew:

Opublikowano

Nawet upadnę dwie dychy na myjkę :tongue4:

Opublikowano

Nawet upadnę dwie dychy na myjkę :tongue4:

Ty lepiej tego portfela nie zapomnij :gwizdanie:

Opublikowano

to moze zrobimy konkurs na najbardziej brudna furke?? porobimy zdjecia i zasypiemy ich w tym watku: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t22880.0.html;highlight=brudne+auto "brudnym" poznaniem? :cool1::kox:

i nie trzeba bedzie myc a potem sie martwic ze zamarzla... :polew:

Opublikowano

to moze zrobimy konkurs na najbardziej brudna furke?? porobimy zdjecia i zasypiemy ich w tym watku: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t22880.0.html;highlight=brudne+auto "brudnym" poznaniem? :cool1::kox:

i nie trzeba bedzie myc a potem sie martwic ze zamarzla... :polew:

nie głupi pomysł ..taki rząd osyfionych furek ...." inaczej dbający o audi" :polew:

Opublikowano

nie głupi pomysł ..taki rząd osyfionych furek ...." inaczej dbający o audi" :polew:

ja bym powiedzial raczej "in cognito" :polew:

Opublikowano

in co co :shocked::mysli:

Opublikowano

Jednak garaż zimą to podstawa, inaczej nie ma jak auta umyć, do tego nie ma odśnieżania rano przed pracą itd :decayed:

słyszałem opinię, że garaż nie powinien być ogrzewany, lub powinien być przewietrzany - żeby sól ze śniegiem, która osadza się na progach i nadkolach nie dobierała się do karoserii... nas to nie dotyczy, ale nieocynkowanych jak najbardziej.

Opublikowano

Jednak garaż zimą to podstawa, inaczej nie ma jak auta umyć, do tego nie ma odśnieżania rano przed pracą itd :decayed:

słyszałem opinię, że garaż nie powinien być ogrzewany, lub powinien być przewietrzany - żeby sól ze śniegiem, która osadza się na progach i nadkolach nie dobierała się do karoserii... nas to nie dotyczy, ale nieocynkowanych jak najbardziej.

uuufff ja mam klimatyzację w garażu podzimnym :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 23:09_________________________________________________Musashi możesz coś napisać nie wstydź się :evil:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 23:10_________________________________________________już wszyscy spią :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.