Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kto idzie znami?? zrobimy spota na bulgarskiej :naughty:

to wpuszcza furkami na boisko? :cool1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kto idzie znami?? zrobimy spota na bulgarskiej :naughty:

to wpuszcza furkami na boisko? :cool1:

ciężko będzie :gwizdanie:

Opublikowano

kto idzie znami?? zrobimy spota na bulgarskiej :naughty:

to wpuszcza furkami na boisko? :cool1:

ciężko będzie :gwizdanie:

no to co to za spot :mysli:

Opublikowano

no jak?? spocimy sie :naughty:

Opublikowano

jak?? wiosny jeszcze nie bylo... dopiero zime mamy :cool1:

no właśnie .... na wiosne runda rusza Nikuś obiecałeś że polecisz na meczyk ze mną ... ale tak rodzinnie :naughty::kox:

na meczyk owszem... ale za stadion po meczu nie ide :cool1: :gwizdanie:

Michał przecież ja już mam dziecko ...raz tylko byłem od kąd mam Julie i to przypadkowo... pójdziemy na IV trybune na luziku...[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 15:12_________________________________________________

madas -- ty chyba mnie nie uderzysz?

przecież Ty jesteś większy ode mnie ....

jak sam dobrze wiesz, ze wielkość w tym przypadku sie nie liczy

Opublikowano

Paweł Ty jesteś tak sympatycznym człowiekim że nawet bym nie stanął do walki na przeciw Ciebie :notworthy: Fajny z Ciebie chłopak :good:

Opublikowano

Paweł Ty jesteś tak sympatycznym człowiekim że nawet bym nie stanął do walki na przeciw Ciebie :notworthy: Fajny z Ciebie chłopak :good:

tu są wszyscy fajni :rolleyes:

Opublikowano

...no i nastała cisza... :co::travolta:

Opublikowano

no to pisz coś.. :decayed:

Opublikowano
:sarcastic::zyzol:
Opublikowano

cale szczescie ze troszke ciszy tu nastalo bo znowu po godzinie nieobecnosci mialbym 5 str do czytania... :cool1:

Opublikowano

cisza czasem potrzebna ..... dobrze jest przemilczeć kilka tematów :gwizdanie:

Opublikowano

..... dobrze jest przemilczeć kilka tematów :gwizdanie:

:good: lepiej się nie da tego ująć :wink4:
Opublikowano

co tam porabiacie, że tu taka cisza?

Opublikowano

Ja jestem wściekły bo przez ten kryzys, angole obcieli mi etat i pensję o 1/2 - masakra

Opublikowano

Ja jestem wściekły bo przez ten kryzys, angole obcieli mi etat i pensję o 1/2 - masakra

co Ty pierdzielisz ale że aż tyle :shocked:

Opublikowano

Ja jestem wściekły bo przez ten kryzys, angole obcieli mi etat i pensję o 1/2 - masakra

łoo f*ck nawet nie strasz , bo moja firma jest z austrii , żeby im coś nie odbiło :angry:
Opublikowano

Ja jestem wściekły bo przez ten kryzys, angole obcieli mi etat i pensję o 1/2 - masakra

:shocked: o 50% ale kicha :thumbdown:

Opublikowano

tak, do odwołania, ale na szczęście moją niunię w większym stopniu nadal będą sponsorować, mam nadzieję, ze ruszy biznes bo inaczej to będzie kaplica[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 16:39_________________________________________________I tak mam szczęście, że nie powiedzieli, thank You, bye bye tak jak 6ciu osobom z firmy w UK, nawet zwolnili dyrektora sprzedaży i marketingu, mnie muszą trzymać jak by nie było - oszczędności robią, w Zentexie w Kaliszu w jeden dzień 16 osób wywalili :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.