Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hide.gif

sie nauczył :cool1:

skad Wy te emotki bierzecie?? :mysli:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wszedłem w google i poszukałem :wink4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 20:58_________________________________________________http://emoty.blox.pl/html

Opublikowano
mixedsmiley042.gif[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 21:10_________________________________________________spadam na filmik Max Payne :gwizdanie:
Opublikowano

mixedsmiley042.gif[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 21:10_________________________________________________spadam na filmik Max Payne :gwizdanie:

a gdzie idziesz :mysli:

Opublikowano

na tv :decayed:

Opublikowano

na tv :decayed:

w domu :mysli: Michał co się stało :mysli:

Opublikowano

na tv :decayed:

w domu :mysli: Michał co się stało :mysli:

sam? jakis odwyk? :mysli:

Opublikowano

BTW.

Ktoś sie wybira na TRANSPORTER 3 .. Jason jeździ OOOO W12 .. ja już widziałem w Malezji ... ale przez słabosć do marki to jeszcze raz chcę iść

no i file jest lepszy od ostatnbiego 007 ;) ?

http://www.multikino.pl/poznan/pokaz,film,77772.html

No i kino bardziej europejskie Luc Besson, pościg Audi vs. Mercedes

Opublikowano

a kiedy chcesz się wybrać na film??

Opublikowano

BTW.

Ktoś sie wybira na TRANSPORTER 3 ..

a kiedy chcesz się wybrać na film??

when?

Opublikowano

:gwizdanie: gdzie wszyscy :mysli:

Opublikowano

panie i panowie, niestety ale moge miec problem z przyjadem na spota :(

wypadl mi pilny wyjazd, szansa jest ze ok 17 bede juz wracal wiec jak bedziecie siedziec do 20 to moze uda mi sie jeszcze załapac

Opublikowano

panie i panowie, niestety ale moge miec problem z przyjadem na spota :(

wypadl mi pilny wyjazd, szansa jest ze ok 17 bede juz wracal wiec jak bedziecie siedziec do 20 to moze uda mi sie jeszcze załapac

szkoda Paweł szkoda mam nadzieję że się wyrobisz i wpadniesz :)

Opublikowano

na tv :decayed:

w domu :mysli: Michał co się stało :mysli:

sam? jakis odwyk? :mysli:

ano w domu... taki sobie ten Max Payne-gra byla lepsza :decayed:

a odwyk faktycznie... dzisiaj sie lecze piwkami po wczorajszym :naughty:

Opublikowano

a odwyk faktycznie... dzisiaj sie lecze piwkami po wczorajszym :naughty:

odwyk, .. lepiej mieć nawyk ;) ... napisał pepin po kolejnej szklaneczce żołądkowej z pepsi ;)

Opublikowano

BTW.

Ktoś sie wybira na TRANSPORTER 3 .. Jason jeździ OOOO W12 .. ja już widziałem w Malezji ... ale przez słabosć do marki to jeszcze raz chcę iść

no i file jest lepszy od ostatnbiego 007 ;) ?

http://www.multikino.pl/poznan/pokaz,film,77772.html

No i kino bardziej europejskie Luc Besson, pościg Audi vs. Mercedes

ja obejrzałem ten film tylko dlatego, że występuje tam Audi, bo już druga część była po prostu głupia a to jest jakaś masakra :thumbdown:

Opublikowano

a odwyk faktycznie... dzisiaj sie lecze piwkami po wczorajszym :naughty:

odwyk, .. lepiej mieć nawyk ;) ... napisał pepin po kolejnej szklaneczce żołądkowej z pepsi ;)

whiskacz lepszy :cool1:

Opublikowano

ja tam fante sobie sącze :gwizdanie:

Opublikowano

BTW.

Ktoś sie wybira na TRANSPORTER 3 .. Jason jeździ OOOO W12 .. ja już widziałem w Malezji ... ale przez słabosć do marki to jeszcze raz chcę iść

no i file jest lepszy od ostatnbiego 007 ;) ?

http://www.multikino.pl/poznan/pokaz,film,77772.html

No i kino bardziej europejskie Luc Besson, pościg Audi vs. Mercedes

ja już widziałem transportera # i powiem wam że autko super ale film strasznie przesadzony :kox:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 00:04_________________________________________________

a odwyk faktycznie... dzisiaj sie lecze piwkami po wczorajszym :naughty:

odwyk, .. lepiej mieć nawyk ;) ... napisał pepin po kolejnej szklaneczce żołądkowej z pepsi ;)

whiskacz lepszy :cool1:

ja dziś ze szwagrem Brandy piliśmy :gwizdanie:

Opublikowano

ja nie widziałem .... więc pytam czy warto się wybarac ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.