Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niech ci miernikiem lakieru posprawdza blachy , korekcje wtrysków , sprawność turbiny , bo na logi to by trzeba było na autostradę jechać

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

blacha to 100% oryginał lakier[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 12:42_________________________________________________no właśnie o to mi chodzi tak tylko z grubsza sprawdzić aczkolwiek ja sie na VAGowaniu nie znam wiec licze że zrobi to co sie przyda i tyle :good:

Opublikowano

niech ci miernikiem lakieru posprawdza blachy , korekcje wtrysków , sprawność turbiny , bo na logi to by trzeba było na autostradę jechać

mozemy pomierzyc lakier wlasnie sie laduje :cool1:

Opublikowano

niech ci miernikiem lakieru posprawdza blachy , korekcje wtrysków , sprawność turbiny , bo na logi to by trzeba było na autostradę jechać

mozemy pomierzyc lakier wlasnie sie laduje :cool1:

Ty pracuj bo się spóźnisz :disgust:

Opublikowano

udanego spota :kox:

Opublikowano

udanego spota :kox:

dzięki Ive w sumie dzisiaj same rozliczanie długów na spocie ....

Opublikowano

dobrze ,że mnie nie ma bo pewnie wjeb bym dostał i moja niunia by poszła w rozliczenie :shocked:

Opublikowano

dobrze ,że mnie nie ma bo pewnie wjeb bym dostał i moja niunia by poszła w rozliczenie :shocked:

nie..... przecież nie brałeś udziału w konkursach ...zresztą ja też nie ..... :mysli: a to co wisisz za cwaniactwo to spoko przelej na "kąto" jak będziesz wypłacalny.....

Opublikowano

tez zycze udanego - bede z wami duchem

Opublikowano

to ja też życzę udanego spota :good: :gwizdanie:

Opublikowano

a ty w tym czaise zrelaksuj sie w zupie :naughty:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 14:32_________________________________________________

to ja też życzę udanego spota :good: :gwizdanie:

megaloman, sam sobie zyczy :cool1:

Opublikowano

megaloman, sam sobie zyczy :cool1:

przecież ja Wam życzę udanego spota a nie sobie :naughty:

Opublikowano

megaloman, sam sobie zyczy :cool1:

przecież ja Wam życzę udanego spota a nie sobie :naughty:

a sobie moze nie zyczysz? :cool1:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 14:41_________________________________________________Ive podglada :cool1:

Opublikowano

megaloman, sam sobie zyczy :cool1:

przecież ja Wam życzę udanego spota a nie sobie :naughty:

a sobie moze nie zyczysz? :cool1:

nie..... ja tam nieśmiały jestem :blink:

Opublikowano

hłe hłe :evil:

Opublikowano

megaloman, sam sobie zyczy :cool1:

przecież ja Wam życzę udanego spota a nie sobie :naughty:

a sobie moze nie zyczysz? :cool1:

nie..... ja tam nieśmiały jestem :blink:

ja tez, ale do kobiet :mysli:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 14:44_________________________________________________wsuwam II sniadanie :naughty:

Opublikowano

ja o 16.00 jadę na imprezkę , niestety bez alko bo prowadzę , f*ck :(

Opublikowano

Ty nieśmiały do kobiet .... słyszałby kto :polew:

Opublikowano

Ty nieśmiały do kobiet .... słyszałby kto :polew:

no :embarrassed: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

ja o 16.00 jadę na imprezkę , niestety bez alko bo prowadzę , f*ck :(

coś często na imprezki jeździsz :mysli: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.