Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiem, na księżyc :kox:

nie chodzi mi o kaczynskich :decayed::tongue4:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 23:52_________________________________________________Dobranoc Mlody :hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

trzymaj sie, do jutra :)

Opublikowano

jak będziesz w tak szybkim tempie podnosił stawki za cwaniactwo to do lutego uzbierasz na B8 :polew:

albo my uzbieramy na jakiegoś Iwana, ktory łamie ręce i nogi naciągaczom :tongue4:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

witojcie !

ja to wcoraj panocki spac posedlem - niema lekko dzis do pracy juz na 7:00 w srodku nocy musialem wstac.

Helo Yelo ! hyhy czlowiek czasem nawet nie czuje ze mu sie rymuje hyhy

doszedly te moje dane do ciebie ?

Opublikowano

siemka , widzę ,że spot udany :naughty:

Opublikowano

dzien dobry

Opublikowano

siemka

dzieki za spocik chlopaki i dzieki Marcin za VAGowanko :):good:

jak znajdziesz chwilke to zabacz tabelke z tym katem wtrysku...

a co do tej dziewczyny co madas przyprowadzil to nawet jej nie widzialem wiec tez foto poprosze i wtedy dam znac czy mam cos przeciwko :tongue4:

prosze bardzo.

nieobecni traca :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 09:48_________________________________________________

wianko

hej Pawlik

Opublikowano

Bless chłopaki :hi:

Opublikowano

siema Adamo :hi:

Opublikowano

siema Adamo :hi:

siema Tomo :hi: 25.01 uda Ci się być ??

strasznie sie nabijali z mojego driftu ...na zawody chca mnie dać ...jakieś tam mistrzostwa polski :mysli::polew:

Opublikowano
:siema::hi::)
Opublikowano

siema Tomo :hi: 25.01 uda Ci się być ??

strasznie sie nabijali z mojego driftu ...na zawody chca mnie dać ...jakieś tam mistrzostwa polski :mysli::polew:

a mówiłem ,żeby się zdecydować jak Pawel chciał załatwić nam szkołę jazdy , to nie bylo chetnych.
Opublikowano

witanko

hej Pawlik ...dotarłeś wczoraj na chwile ? :mysli:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 10:16_________________________________________________ja jestem chętny na wszelkie propozycje kształenia umiejętności jak i wszelkiego rodzaju spoty i zloty....przecież wiesz :naughty:

Opublikowano

czesc wszystkim :hi:

jak tam nastroje w poniedzialkowy poranek?? :decayed:

Opublikowano

a dziękuje u mnie akurat dobry nastrój :cool1: a jak u Ciebie??

Opublikowano

czesc wszystkim :hi:

jak tam nastroje w poniedzialkowy poranek?? :decayed:

cześć, nastrój u mnie dobry, szkoda tylko że tak szybko sie zmyliśmy do kalisza a i tak na światełko nie zdążyliśmy :confused4:

a jak twój nastrój dzisiaj?

Opublikowano

tez w miare ok... tylko jak zwykle nie wyspany jestem... dzisiaj do porannej kawy wcinam snickersa :decayed:

Opublikowano

tez w miare ok... tylko jak zwykle nie wyspany jestem... dzisiaj do porannej kawy wcinam snickersa :decayed:

napisz że pijesz kawe a reszta to wiadoma sprawa :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.