Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema Tomo :hi: 25.01 uda Ci się być ??

strasznie sie nabijali z mojego driftu ...na zawody chca mnie dać ...jakieś tam mistrzostwa polski :mysli::polew:

a mówiłem ,żeby się zdecydować jak Pawel chciał załatwić nam szkołę jazdy , to nie bylo chetnych.

jak to nie bylo chetnych?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzieńdobry,

Dzieki wszystkim za spot i Tobie Marcin za VAGa. Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie ale co spot to lepszy klimacik.

Opublikowano

Dzieńdobry,

Dzieki wszystkim za spot i Tobie Marcin za VAGa. Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie ale co spot to lepszy klimacik.

no nawet dzieci przybywaja licznie na spoty ...iście rodzinna atmosfera nam się robi .....

mam dla Ciebie wierszyk :

" Deszczyk pada nagle słońce świeci ,

ludzie patrzcie z dachu gówno leci,

nie uciekaj mój przyjacielu,

gówno w Ciebie trafi jak w nas wielu " - kryzys gospodarczy

Opublikowano

Dzieńdobry,

Dzieki wszystkim za spot i Tobie Marcin za VAGa. Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie ale co spot to lepszy klimacik.

no nawet dzieci przybywaja licznie na spoty ...iście rodzinna atmosfera nam się robi .....

mam dla Ciebie wierszyk :

" Deszczyk pada nagle słońce świeci ,

ludzie patrzcie z dachu gówno leci,

nie uciekaj mój przyjacielu,

gówno w Ciebie trafi jak w nas wielu " - kryzys gospodarczy

:polew: :polew:

Opublikowano

Dzieńdobry,

Dzieki wszystkim za spot i Tobie Marcin za VAGa. Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie ale co spot to lepszy klimacik.

Fakt, było miło, mam nadzieje że 25go będzie jeszcze milej :decayed:

Musashi czekamy na fotki :rolleyes:

Opublikowano

a właśnie fotki :mysli:

trzeba powoli rozglądać się za czymś większym do posiadówek .... wczoraj pół podestu zajęliśmy :mysli:

Opublikowano

trzeba powoli rozglądać się za czymś większym do posiadówek .... wczoraj pół podestu zajęliśmy :mysli:

:polew: ale fakt, ludzie koło nas się przeciskali a my też się ściskaliśmy by się zmieścić przy stoliku. Ale gdzie znajdziemy więcej miejsca? Madas masz pomysł? :mysli: Może jakąś rezerwacje wstępnie gdzieś możnaby zrobić :mysli:
Opublikowano

na stadionie lecha jest dużo miejsca :decayed:

Opublikowano

przy tej ileości aut co wpada (13-15) na każdy spot to jest ok ...ale jak dojdzie Ive, Pawlik, Duluki(stali bywalcy z wiadomych przyczyn ostatnio nieobecni) i kilku nowych( a dojdą na 100%) to może być problem :mysli: poruszymy to na następnym spocie....

Ive ponawiam moje pytanie z wcześniejszego posta :mysli:

Opublikowano

25.01 powinienem być choć , moze sie to zmienić :cool1:

Opublikowano

25.01 powinienem być choć , moze sie to zmienić :cool1:

liczymy na Ciebie ojcze :naughty:

Opublikowano

a ile autek było na spocie , był ktoś nowy?? gdzie foty??

Opublikowano

a ile autek było na spocie , był ktoś nowy?? gdzie foty??

12 aut było .... był jeden kolega nowy i zapowiedział że będzie wpadał bo mu się podobało :)

Opublikowano

super :good:

Opublikowano

Hehe Siemka no ba bylo zaje ...fajnie :P:D

Opublikowano

Haj mordki, co u was ??

Opublikowano

Haj mordki, co u was ??

dobrze, a u ciebie?

Fajna ta twoja córa, ale kawa jej posmakowała :decayed:

Opublikowano

no ja 25 jeszcze nie dam rady ale nastepny, nastepny czyli po 7.02 juz tez na 100% bede bo 7 wlasnie wracam na haciende :decayed:

Opublikowano

no ja 25 jeszcze nie dam rady ale nastepny, nastepny czyli po 7.02 juz tez na 100% bede bo 7 wlasnie wracam na haciende :decayed:

z B6?? :naughty: :naughty:
Opublikowano

Haj mordki, co u was ??

dobrze, a u ciebie?

Fajna ta twoja córa, ale kawa jej posmakowała :decayed:

spoko ale to była moja córa a te dwie wieksze to Pepina :mysli:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 13:07_________________________________________________

no ja 25 jeszcze nie dam rady ale nastepny, nastepny czyli po 7.02 juz tez na 100% bede bo 7 wlasnie wracam na haciende :decayed:

na stałe wracasz?? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.