Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich pieknie :hi::dance:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Haj musashi :)

Opublikowano

niech ktos obudzi madasa :decayed:

Opublikowano

Bless wszystkim :hi:

ja już na nogach od rana w pracy byłem ... przecież wtorek dzisiaj :naughty:

Opublikowano

Bless :)

Opublikowano

Bless :)

Bless Vario :notworthy:

Opublikowano

bless : raggaman, Musashi, wodi87, Kozi, padre24, Iverson, lesand, uwencjusz, pio63, siemian, Poziek, kaliko44, Grzesiek234, malik, AndyN, madas26, labek, Marek_A4, j555, Tobi_one, KANAL, kyrbob86, trzyfx, PABLO, konradzed, daba, prezik, djbinek, wagabunda, sparki, marcin217, krzyniek, pphammer2000, żybis, jarko, szkrab2007, Perfidny, turus123, hary_ns, Yelo, Al_Capone, jacekm, grabson765, dziki pzs, Rafal_69, MAJKI_3646, boniek, grippen, Reniu, bienio984, GRazny, vario-tech, wit.s, Norbi, BrunoNH, Artur_Audi, Vtec, krisV6, Mario_gs, dsz33, Piechol, buncol, jkm, tzieland, slodki79, darkopolo, Hołk, slaweq, FAFAŁ1, ! Snowboarder !, jedrus1, endriuu, zetes, maciek1234, ogion, lukasz316i [br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 13:52_________________________________________________wszyscy przebywający na forum :polew: :polew:

Opublikowano

tyle osób online ?? [br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 13:53_________________________________________________idealnie wyszło "Bless- raggaman"

Opublikowano

yepp :decayed:

Opublikowano

pojawily sie nowe loga [br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 14:31_________________________________________________ale tu nudy dzisiaj :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

no niezle niezle :) jeszcze troche i bedzie na prawde problem z wyborem... BTW do kiedy wrzucamy projekty i kiedy bedzie glosowanie?? bo chyba serio trzeba pomyslec o Naszym logo :) zmienic zawsze przeciez mozna jak pojawi sie cos lepszego :)

Opublikowano

loga powoli dojrzewaja.

Opublikowano

loga powoli dojrzewaja.

jak kobiety .... pięknieją :naughty:

Opublikowano

loga powoli dojrzewaja.

jak kobiety .... pięknieją :naughty:

jak wino dojrzewaja? :mysli:

Opublikowano

wino dojrzewa długo :gwizdanie:

Opublikowano

wino dojrzewa długo :gwizdanie:

hmm, no kobiera tez potrzebuje parenascie lat... :cool1::naughty:

Opublikowano

Witam.

W ankiecie pojawiajacej się na spocikach tarnowskich (tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/tarnow_noca-t5838.0.html;msg655198#new ) na pytanie „Ankiety?”

zanotowane zostały następujace odpowiedzi:

• 54% abnegatów ma wszystko w d*pie: ankiety, armię i wynoszenie śmieci,

• 23% lizusów uważa, że błyszczę intelektem przy układaniu ankiet,

• 15% optuje za ankietami będąc urzeczonymi głupotą ich autora (HEJ! Co to niby za opinia – mam komuś wpieprzyć? :D :D :D)

• 8% chciałoby cos wygrać (tylko ja tak głosowałem, bo myślałem, ze to będzie za***ista opcja, a wy ją olaliście ciepłym moczem

Pozdrawiam i zapraszam na kolejne ankiety w wątku tarnowskim (gdzieś mam opinię abnegatów i ankiety będą kontynuowane :P )

Opublikowano

Pozdrawiam i zapraszam na kolejne ankiety w wątku tarnowskim (gdzieś mam opinię abnegatów i ankiety będą kontynuowane :P )

ech Wiciu.... :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.