Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kładzie małą do snu :cool1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja też miałem sporo zajęć .... małe interesy :naughty:

lepiej miec male interesy niz maly interes :cool1:

Opublikowano

ja też miałem sporo zajęć .... małe interesy :naughty:

lepiej miec male interesy niz maly interes :cool1:

cwaniak dobre :polew: :polew:

Opublikowano

ja też miałem sporo zajęć .... małe interesy :naughty:

lepiej miec male interesy niz maly interes :cool1:

też prawda :polew:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 20:33_________________________________________________cwaniak 2 dychy

Opublikowano

Azunia aż zaniemówiła :>

Opublikowano

ja też miałem sporo zajęć .... małe interesy :naughty:

chyba małe czarne interesy :wink4:

mała czarna to jest kawa lub murzynka :decayed:

no ja zdecydowanie brunetke :naughty: moze byc nawet ze smietanka :gwizdanie:

Opublikowano

no ja zdecydowanie brunetke :naughty: moze byc nawet ze smietanka :gwizdanie:

ale Przemek Ci da zobaczysz :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

ja też miałem sporo zajęć .... małe interesy :naughty:

lepiej miec male interesy niz maly interes :cool1:

też prawda :polew:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 20:33_________________________________________________cwaniak 2 dychy

Mlody, krecisz interes na boku? :cool1:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 20:36_________________________________________________

no ja zdecydowanie brunetke :naughty: moze byc nawet ze smietanka :gwizdanie:

ale Przemek Ci da zobaczysz :gwizdanie: :polew:

podzegacz :cool1:

Opublikowano

jaaaaaaaa ...... no co Ty :gwizdanie:

Opublikowano

jakoś trzeba dorobić do B8 :decayed:

Opublikowano

jaaaaaaaa ...... no co Ty :gwizdanie:

cwaniak 2dychy.

Opublikowano

jakoś trzeba dorobić do B8 :decayed:

a mówiłeś że BMW kupujesz :tongue4::polew:

Opublikowano

Musashi, wymieniłem dziś termostat i trzyma mi 92 stopnie, czy tak jest dobrze?[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 20:42_________________________________________________

jakoś trzeba dorobić do B8 :decayed:

a mówiłeś że BMW kupujesz :tongue4::polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jakoś trzeba dorobić do B8 :decayed:

no ale wiesz, kolejka jest :cool1:

Opublikowano

jakoś trzeba dorobić do B8 :decayed:

no ale wiesz, kolejka jest :cool1:

który jestem do B8 ?? :mysli:

Opublikowano

Widzę, że muszę tutaj porządek zrobić :baseball:

Opublikowano

jakoś trzeba dorobić do B8 :decayed:

no ale wiesz, kolejka jest :cool1:

chce sie wybić :afro:

Opublikowano

Widzę, że muszę tutaj porządek zrobić :baseball:

przemoc na forum zabroniona :gwizdanie:

Opublikowano

Yelo za groźby jest 5 dych :decayed:

Opublikowano

Widzę, że muszę tutaj porządek zrobić :baseball:

przemoc na forum zabroniona :gwizdanie:

Na forum tak, a na spocie... :cool1:

Yelo za groźby jest 5 dych :decayed:

Ja nikomu nie grożę :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.