Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj taryfa ulgowa 2,5 dychy :gwizdanie:_________________________________________________

oki a nie tam zaraz 2,5 dychy :good: :good:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 00:01_________________________________________________

co tak cicho Marcin :shocked:

jakie cicho :wink4::naughty:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Płatne przelewem w terminie 7 dni :hi:

Opublikowano

skoro ok to notuje w kajeciku :cool1::decayed:

Opublikowano

co tak cicho Marcin :shocked:

pożartowac nie wolno :polew: :polew: :>[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 00:02_________________________________________________

Płatne przelewem w terminie 7 dni :hi:

a jak nie to sprawa do sadu grodzkiego :mysli: :mysli: tylko gdzie :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

skoro ok to notuje w kajeciku :cool1::decayed:

ile masz już nazbierane ?? .... tak chce porównać ze swoim notesem :mysli::polew:

Opublikowano

skoro ok to notuje w kajeciku :cool1::decayed:

ile masz już nazbierane ?? .... tak chce porównać ze swoim notesem :mysli::polew:

wiecej od ciebie :tongue4:

Opublikowano

良い夜の紳士

Opublikowano

a jak nie to sprawa do sadu grodzkiego :mysli: :mysli: tylko gdzie :polew: :polew: :polew:

sąd grodzki w Bukowinie .....

Opublikowano

skoro ok to notuje w kajeciku :cool1::decayed:

ile masz już nazbierane ?? .... tak chce porównać ze swoim notesem :mysli::polew:

a grube te kajety macie :mysli: :mysli:
Opublikowano

skoro ok to notuje w kajeciku :cool1::decayed:

ile masz już nazbierane ?? .... tak chce porównać ze swoim notesem :mysli::polew:

wiecej od ciebie :tongue4:

kurczę boję się trochę że pod koniec roku sami będziemy ,musieli na spoty śmigać bo chłopaki za długi nam furki swoje ostatecznie oddadzą :mysli:

Opublikowano

a jak nie to sprawa do sadu grodzkiego :mysli: :mysli: tylko gdzie :polew: :polew: :polew:

sąd grodzki w Bukowinie .....

a kara grzywny 0,7 wody rzecz jasna :tongue4:
Opublikowano

skoro ok to notuje w kajeciku :cool1::decayed:

ile masz już nazbierane ?? .... tak chce porównać ze swoim notesem :mysli::polew:

a grube te kajety macie :mysli: :mysli:

nie martw się miejsce na Twoje zadłużenie się znajdzie :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

skoro ok to notuje w kajeciku :cool1::decayed:

ile masz już nazbierane ?? .... tak chce porównać ze swoim notesem :mysli::polew:

wiecej od ciebie :tongue4:

kurczę boję się trochę że pod koniec roku sami będziemy ,usieli na spoty śmigać bo chłopaki za długi nam furki swoje ostatecznie oddadzą :mysli:

o co to to nie ja sie nie pisze na to :decayed::wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 00:08_________________________________________________

skoro ok to notuje w kajeciku :cool1::decayed:

ile masz już nazbierane ?? .... tak chce porównać ze swoim notesem :mysli::polew:

a grube te kajety macie :mysli: :mysli:

nie martw się miejsce na Twoje zadłużenie się znajdzie :naughty: :gwizdanie:

a duże te zadłużenie ma byc :wink4:
Opublikowano

Póki co 2,5 dychy, ale się zbiera :gwizdanie:

Opublikowano

to zależy Wentyleks trochę od Ciebie ale w dużej mierze od tych kajecikantów :gwizdanie:

Opublikowano

Póki co 2,5 dychy, ale się zbiera :gwizdanie:

no dobra ja spadam bo zaraz bedzie 2,5 stówy-co złego to nie ja ok :tongue4::hi:
Opublikowano

Za przedwczesne zniknięcie - 4 dychy :gwizdanie:

Opublikowano

Za przedwczesne zniknięcie - 4 dychy :gwizdanie:

:polew: :polew:

Opublikowano

to zależy Wentyleks trochę od Ciebie ale w dużej mierze od tych kajecikantów :gwizdanie:

[/quote a mi sie wydaje że będzie darowane :mysli: :mysli: :mysli::wink4:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 00:12_________________________________________________

Za przedwczesne zniknięcie - 4 dychy :gwizdanie:

:polew: :polew:

cwaniaczki ha ha :polew: :polew:
Opublikowano

za cfaniaka - 2 dychy. Cennik jest dość rozbudowany :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.