Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a moze tak po kropku? :cool1::baseball:

lepiej, cwaniaki po 2dychy

po kro co :mysli:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 15:55_________________________________________________

lepiej, cwaniaki po 2dychy

a za co?

a się prosiisz Azunia się prosisz o 4 dyszki :gwizdanie: znam kolege moderatora wiem że nie odpuści okazji :evil:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wczoraj płaciłem 2 ratę za ubezpieczenie i jestem biedniejszy o 2000zł , a Ty jeszcze chcesz 20 dychy - nie ma szans :evil: , wogóle to zarządzam składkę miesięczną, na moje potrzeby w wysokości 100zł, od każdego zalogowanego z wlkp na forum :naughty::decayed:

Opublikowano

lepiej, cwaniaki po 2dychy

a za co?

:cool1:

Opublikowano

wczoraj płaciłem 2 ratę za ubezpieczenie i jestem biedniejszy o 2000zł , a Ty jeszcze chcesz 20 dychy - nie ma szans :evil: , wogóle to zarządzam składkę miesięczną, na moje potrzeby w wysokości 100zł, od każdego zalogowanego z wlkp na forum :naughty::decayed:

to drogi jesteś mi płacą po 65 pln :mysli: i nie narzekam :evil:

Opublikowano

wczoraj płaciłem 2 ratę za ubezpieczenie i jestem biedniejszy o 2000zł , a Ty jeszcze chcesz 20 dychy - nie ma szans :evil: , wogóle to zarządzam składkę miesięczną, na moje potrzeby w wysokości 100zł, od każdego zalogowanego z wlkp na forum :naughty::decayed:

a nie uderzyłeś się przypadkiem w głowę dziś rano, że tak bredzisz :gwizdanie:

Opublikowano

wczoraj płaciłem 2 ratę za ubezpieczenie i jestem biedniejszy o 2000zł , a Ty jeszcze chcesz 20 dychy - nie ma szans :evil: , wogóle to zarządzam składkę miesięczną, na moje potrzeby w wysokości 100zł, od każdego zalogowanego z wlkp na forum :naughty::decayed:

no patrzcie, co za cwaniak - 5dych :cool1:

Opublikowano

wczoraj płaciłem 2 ratę za ubezpieczenie i jestem biedniejszy o 2000zł , a Ty jeszcze chcesz 20 dychy - nie ma szans :evil: , wogóle to zarządzam składkę miesięczną, na moje potrzeby w wysokości 100zł, od każdego zalogowanego z wlkp na forum :naughty::decayed:

pomijając małżeństwa, małżeństwa z dziećmi, kawalerów, kawalerów wolnych, oraz kawalerów zajętych :decayed:

Opublikowano

...od pomijania to ja jestem :cool1:

Opublikowano

jaka sprytna. chyba sie Ive nie dorobi :cool1:

Opublikowano

Azunia pasujesz na wielkiego cwaniaka widzę :gwizdanie:

Opublikowano

czyzby 5dych? :cool1:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 16:10_________________________________________________a co tu taka cisza na forum? :mysli:

Opublikowano

...od pomijania to ja jestem :cool1:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

jaka sprytna. chyba sie Ive nie dorobi :cool1:

:D:evil2: :evil2:

Azunia pasujesz na wielkiego cwaniaka widzę :gwizdanie:

ja?! nieee.... :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

czyzby 5dych? :cool1:

chyba 5 stów :evil:

Opublikowano
:cool1:
Opublikowano

:cool1:

niech się sama poszkodowana wypowie w tym temacie :naughty:

Opublikowano

pewnie ma AC

Opublikowano

czyzby 5dych? :cool1:

chyba 5 stów :evil:

chyba tobie się nalicza :gwizdanie:

Opublikowano

a gdzie reszta gargameli?

Opublikowano

a nie wiem, zajrzeli znikneli :mysli:

Opublikowano

a gdzie reszta gargameli?

boją się o swoje finanse .... cennik wrzuć w podwieszeniu :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.