Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no co Wy chlopaki?? nigdy na fantomie nie cwiczyliscie usta-usta?? :cool1:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 22:05_________________________________________________kiedys nawet pamietalem ile ucisniec i wdechow... w dodatku w pojedynke jak sie robi i we dwoje...

ja cwiczylem na kolezankach :gwizdanie: :naughty:

Żyją?

pierdza do dzisiaj :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no co Wy chlopaki?? nigdy na fantomie nie cwiczyliscie usta-usta?? :cool1:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 22:05_________________________________________________kiedys nawet pamietalem ile ucisniec i wdechow... w dodatku w pojedynke jak sie robi i we dwoje...

ja cwiczylem na kolezankach :gwizdanie: :naughty:

Żyją?

no usta usta, to nie operacja pozaustrojowa na sercu :cool1:

Opublikowano

pierdza do dzisiaj :polew:

czemu pierdzą .... grochu im zapodał ?? :mysli:

Opublikowano

no co Wy chlopaki?? nigdy na fantomie nie cwiczyliscie usta-usta?? :cool1:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 22:05_________________________________________________kiedys nawet pamietalem ile ucisniec i wdechow... w dodatku w pojedynke jak sie robi i we dwoje...

ja cwiczylem na kolezankach :gwizdanie: :naughty:

Żyją?

pierdza do dzisiaj :polew:

Pytanie czym? :embarrassed:
Opublikowano

ja cwiczylem na kolezankach :gwizdanie: :naughty:

damski bokser :disgust:

ty tu cwaniak (dopisz sobie standardzik do rachunku) nie manipuluj cytatami :cool1::tongue4::polew:

Opublikowano

jaaa :evil: chyba pierdalne sobie focha :gwizdanie:

Opublikowano

no co Wy chlopaki?? nigdy na fantomie nie cwiczyliscie usta-usta?? :cool1:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 22:05_________________________________________________kiedys nawet pamietalem ile ucisniec i wdechow... w dodatku w pojedynke jak sie robi i we dwoje...

ja cwiczylem na kolezankach :gwizdanie: :naughty:

Żyją?

pierdza do dzisiaj :polew:

nike taki duzy chlpczyk jestes. :cool1: a nie wiesz co i jak. :decayed:

na najblizszym spocie pozycze tobie ksiazeczke: "co kazdy chlopiec wiedziec powinien" :polew:

Opublikowano

to ja też chcę poczytac :polew:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 22:21_________________________________________________a może czytanie na głos jak w szkole podstawowej :naughty:

Opublikowano

ja cwiczylem na kolezankach :gwizdanie: :naughty:

damski bokser :disgust:

ty tu cwaniak (dopisz sobie standardzik do rachunku) nie manipuluj cytatami :cool1::tongue4::polew:

To jest całość cytatu :chytry:
Opublikowano

no co Wy chlopaki?? nigdy na fantomie nie cwiczyliscie usta-usta?? :cool1:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 22:05_________________________________________________kiedys nawet pamietalem ile ucisniec i wdechow... w dodatku w pojedynke jak sie robi i we dwoje...

ja cwiczylem na kolezankach :gwizdanie: :naughty:

Żyją?

pierdza do dzisiaj :polew:

nike taki duzy chlpczyk jestes. :cool1: a nie wiesz co i jak. :decayed:

na najblizszym spocie pozycze tobie ksiazeczke: "co kazdy chlopiec wiedziec powinien" :polew:

pani na biologii kiedys nam czytala :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

to ja też chcę poczytac :polew:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 22:21_________________________________________________a może czytanie na głos jak w szkole podstawowej :naughty:

Co czytaliście na głos? Świerszczyki? :polew:
Opublikowano

no co Wy chlopaki?? nigdy na fantomie nie cwiczyliscie usta-usta?? :cool1:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 22:05_________________________________________________kiedys nawet pamietalem ile ucisniec i wdechow... w dodatku w pojedynke jak sie robi i we dwoje...

ja cwiczylem na kolezankach :gwizdanie: :naughty:

Żyją?

pierdza do dzisiaj :polew:

nike taki duzy chlpczyk jestes. :cool1: a nie wiesz co i jak. :decayed:

na najblizszym spocie pozycze tobie ksiazeczke: "co kazdy chlopiec wiedziec powinien" :polew:

pani na biologii kiedys nam czytala :cool1: :gwizdanie:

ale chyba pszczolke maje :polew:

Opublikowano

ja cwiczylem na kolezankach :gwizdanie: :naughty:

damski bokser :disgust:

ty tu cwaniak (dopisz sobie standardzik do rachunku) nie manipuluj cytatami :cool1::tongue4::polew:

To jest całość cytatu :chytry:

no właśnie nie wiem o co koledze chodzi :mysli:

Opublikowano

ale chyba pszczolke maje :polew:

Tą co lubiła bzyka... tzn. bzyczeć?
Opublikowano

no co Wy chlopaki?? nigdy na fantomie nie cwiczyliscie usta-usta?? :cool1:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 22:05_________________________________________________kiedys nawet pamietalem ile ucisniec i wdechow... w dodatku w pojedynke jak sie robi i we dwoje...

ja cwiczylem na kolezankach :gwizdanie: :naughty:

Żyją?

pierdza do dzisiaj :polew:

nike taki duzy chlpczyk jestes. :cool1: a nie wiesz co i jak. :decayed:

na najblizszym spocie pozycze tobie ksiazeczke: "co kazdy chlopiec wiedziec powinien" :polew:

pani na biologii kiedys nam czytala :cool1: :gwizdanie:

ale chyba pszczolke maje :polew:

nie pszczolke... ale jeszcze ogladalismy "bylo sobie zycie" :)

Opublikowano

no właśnie nie wiem o co koledze chodzi :mysli:

To osłabia pozycję cesarza :gwizdanie:
Opublikowano

ale chyba pszczolke maje :polew:

Tą co lubiła bzyka... tzn. bzyczeć?

świntuch ....jesteś u pani :slina:

Opublikowano

U pani Frau? :polew:

Opublikowano

nie pszczolke... ale jeszcze ogladalismy "bylo sobie zycie" :)

dobry dreszczowiec też oglądaliśmy w podstawówie :> :evil:

Opublikowano

u Frani Maj :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.