Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BSŻ jest chyba w katalogu BP :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U pani Frau? :polew:

czesiu no wiesz Ty co :evil:

Opublikowano

BSŻ jest chyba w katalogu BP :polew:

ja tankuje na Shell'u :cool1:

Opublikowano

U pani Frau? :polew:

czesiu no wiesz Ty co :evil:

Ja Czesio? APOKALIPSA!!![br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 22:26_________________________________________________

BSŻ jest chyba w katalogu BP :polew:

ja tankuje na Shell'u :cool1:

U pani muShellki? :naughty:
Opublikowano

BSŻ jest chyba w katalogu BP :polew:

ja tankuje na Shell'u :cool1:

ja na Shellu i Statoilu :cool1:

Opublikowano

U pani Frau? :polew:

czesiu no wiesz Ty co :evil:

Ja Czesio? APOKALIPSA!!![br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 22:26_________________________________________________

BSŻ jest chyba w katalogu BP :polew:

ja tankuje na Shell'u :cool1:

U pani muShellki? :naughty:

a czy ja wiem czy una mu szelki... :mysli:

Opublikowano

no to przy kasie chyba tylko płacisz :gwizdanie:

Opublikowano

a czy ja wiem czy una mu szelki... :mysli:

:polew: :polew:

Opublikowano

ide se zrobic grzane piwko z miodem... bede za chwile :gwizdanie:

Opublikowano

ide se zrobic grzane piwko z miodem... bede za chwile :gwizdanie:

nie piłem jeszcze grzańca z miodem a ponoć dobry jest :naughty:

Opublikowano

ide se zrobic grzane piwko z miodem... bede za chwile :gwizdanie:

nie piłem jeszcze grzańca z miodem a ponoć dobry jest :naughty:

pyszny... jeszcze wrzucam przyprawe do grzanca Kamisa... mniam mniam :gwizdanie:

Opublikowano

ide se zrobic grzane piwko z miodem... bede za chwile :gwizdanie:

nie piłem jeszcze grzańca z miodem a ponoć dobry jest :naughty:

Nike za chwilę nie omieszka nas poinformować zapewne :)[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 22:37_________________________________________________właśnie :tongue4:
Opublikowano

co smaka Wam narobilem? :cool1:

Opublikowano

co smaka Wam narobilem? :cool1:

nieeeee.......... :gwizdanie:
Opublikowano

co smaka Wam narobilem? :cool1:

mi nie bo nie wiem jak smakuje ...ale sprawdze przy najbliższej okazji :kox:

Opublikowano

1 przyprawa do grzanca Kamis, pol litra piwka (polecam PILSa :gwizdanie:) i lyzka miodu... podgrzac piwo z miodem nie doprowadzajac do wrzenia i na koniec wsypac przyprawy-wymieszac i po malu wlewac do wysokiej szklanki albo kufla... pycha :>[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 22:46_________________________________________________i tym pysznym akcentem sie pozegnam...

do jutra chlopaki :good:

Opublikowano

ja cwiczylem na kolezankach :gwizdanie: :naughty:

damski bokser :disgust:

ty tu cwaniak (dopisz sobie standardzik do rachunku) nie manipuluj cytatami :cool1::tongue4::polew:

To jest całość cytatu :chytry:

niby czyjego? :cool1:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 22:53_________________________________________________

ide se zrobic grzane piwko z miodem... bede za chwile :gwizdanie:

nie piłem jeszcze grzańca z miodem a ponoć dobry jest :naughty:

zajefajny :naughty:

Opublikowano

kurcze byłem sobie kanapkę z samym masłem zrobić :kox:

Opublikowano

ja cwiczylem na kolezankach :gwizdanie: :naughty:

damski bokser :disgust:

ty tu cwaniak (dopisz sobie standardzik do rachunku) nie manipuluj cytatami :cool1::tongue4::polew:

To jest całość cytatu :chytry:

no właśnie nie wiem o co koledze chodzi :mysli:

no właśnie nie wiem o co koledze chodzi :mysli:

To osłabia pozycję cesarza :gwizdanie:

tu jest calosc cytatu :cool1:

no co Wy chlopaki?? nigdy na fantomie nie cwiczyliscie usta-usta?? :cool1:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 22:05_________________________________________________kiedys nawet pamietalem ile ucisniec i wdechow... w dodatku w pojedynke jak sie robi i we dwoje...

ja cwiczylem na kolezankach :gwizdanie: :naughty:

[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 23:00_________________________________________________czesc wentylek. widzisz nabroili i teraz pouciekali

Opublikowano

kurcze byłem sobie kanapkę z samym masłem zrobić :kox:

a ty co oszczędzasz czy co :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 23:01_________________________________________________siemanko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.