Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o widzę temat o jedzonku :naughty: :>

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew: jeszcze przez przypadek orientacje zmienisz :shocked:

nie ma szans , po pijaku skojarzę jeszcze co bułeczka ,a co parówka hyhyhy

:polew: :polew: jeszcze przez przypadek orientacje zmienisz :shocked:

nie ma szans , po pijaku skojarzę jeszcze co bułeczka ,a co parówka hyhyhy

nooo... jeszcze hot doga ci się zachce i będzie prze***--chlapane :decayed:

co za swińtuchy :cool1::decayed:

Opublikowano

musashi pytałem Ciebie o czujnik poziomowania, możesz mi coś poradzić??

Opublikowano

musashi pytałem Ciebie o czujnik poziomowania, możesz mi coś poradzić??

no moze vario-wać :tongue4:

Opublikowano

musashi pytałem Ciebie o czujnik poziomowania, możesz mi coś poradzić??

no właśnie czytałem że ponownie wariuje :mysli: ciekawe czemu ....

Opublikowano

musashi pytałem Ciebie o czujnik poziomowania, możesz mi coś poradzić??

no właśnie czytałem że ponownie wariuje :mysli: ciekawe czemu ....

nastroj kierowcy mu sie udziela :cool1:

Opublikowano

witam

jak zdrowko? :)

Opublikowano

witam

100 lat brachu :hi:

Opublikowano

Był spokój ale gołoledź na A2 sprawiła ponowne variowanie, do Kalisza dojechałem na DRL i wkurzającym piszczeniem kontrolki od xenonów. :(

Opublikowano

a dobrze, powoli mam juz dość tego siedzenia na chacie.

Musashi do ciebie bede mial kilkanascie pytań odnośnie poprawnych parametrów pracy silnika, ale dobrze by bylo jak bysmy sie na gg zgadali, moze i sie spotkali w tygodniu ja dluższe vagowanie

Opublikowano

Był spokój ale gołoledź na A2 sprawiła ponowne variowanie, do Kalisza dojechałem na DRL i wkurzającym piszczeniem kontrolki od xenonów. :(

albo czujnik stracil szczelnosc, i dostal wody, albo jego konektor. VAG - prawde powie :cool1:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 14:05_________________________________________________

a dobrze, powoli mam juz dość tego siedzenia na chacie.

Musashi do ciebie bede mial kilkanascie pytań odnośnie poprawnych parametrów pracy silnika, ale dobrze by bylo jak bysmy sie na gg zgadali, moze i sie spotkali w tygodniu ja dluższe vagowanie

masz GG do mnie?

Opublikowano

Nie mam :( ale do mnie możesz napisać :)

Opublikowano

masz GG do mnie?

mam

Opublikowano

Nie mam :( ale do mnie możesz napisać :)

a co jest w nagłówku strony?? :cool1:
Opublikowano

To ta pogoda, nie widzę nagówka i jeszcze proszę co by musashi do mnie pisał hihi

Opublikowano

Vario--->Musashi GG: 4887167

Opublikowano

Azunia wiem przzecież, niechcący się wtrybiłem w drugą rozmowę, pomroczność jasna mnie chwyciła

Opublikowano

Azunia wiem przzecież, niechcący się wtrybiłem w drugą rozmowę, pomroczność jasna mnie chwyciła

no to ok :decayed::good:

Opublikowano

Azunia Wy z Yelo jesteście poślubie?? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.