Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na sankach byłeś :)

nie na śniegu biegaliśmy sobie .... z pieskiem się bawiła bo akurat sąsiad był :kox:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

szkoda tylko że tak mała napadało tego śniegu :(

Opublikowano

szkoda tylko że tak mała napadało tego śniegu :(

no szkoda szkoda....

Yelo co podglądasz :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Yelo razem z nike siedzą i czytają zaległości :decayed:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 19:57_________________________________________________ide zobaczyć jak TV wygląda bo dawno nie widziałem :)

Opublikowano

a ja sie dzisiaj kiepsko czuje... i 37,2 pod pacha... :( przeziebienie mnie bierze :mysli:

Opublikowano

Yelo razem z nike siedzą i czytają zaległości :decayed:

aaaa w sumie to może tak być :mysli:

Opublikowano

zaleglosci nadrobilem juz po poludniu :tongue4: znowu 5 stron :wallbash:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 19:59_________________________________________________teraz wypilem grzane piwko... jeszcze sobie coldrex max grip wezme na noc i rano 1000mg vit C i mam nadzieje ze nie rozloze sie na dobre... :mysli:

Opublikowano

a ja sie dzisiaj kiepsko czuje... i 37,2 pod pacha... :( przeziebienie mnie bierze :mysli:

ja właśnie na końcowym etapie przeziębienia jestem :gwizdanie:

Opublikowano

uf, ale się naczytałem, aż się pisać nie chce :tongue4:

Opublikowano

ja nie bylem chory tak dlugo ze juz nie pamietam... rok na pewno :mysli:

Opublikowano

ja nie bylem chory tak dlugo ze juz nie pamietam... rok na pewno :mysli:

jak Ty chlasz codziennie to się nie dziwie że choroby Cię nie biorą :tongue4:

Opublikowano

ja nie bylem chory tak dlugo ze juz nie pamietam... rok na pewno :mysli:

jak Ty chlasz codziennie to się nie dziwie że choroby Cię nie biorą :tongue4:

zaraz chlasz... nie gadaj jak moja stara :tongue4: trza sie hartowac a nie jak co niektorzy po 2 piwach death :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

o Ty widzę że zaległa lektura nadrobiona :evil:

Opublikowano

no a co :gwizdanie:

Opublikowano

uf, ale się naczytałem, aż się pisać nie chce :tongue4:

noooo ja jak bym nie czytal w ciagu dnia to tez by mi sie nie chcialo aa tak przynajmniej wiem co sie tu dzieje

-dzisiaj niezla telenowela tu sie odgrywala :gwizdanie:

Opublikowano

wez wpadnij do mnie z tymi piwkami bo zanim je wypijesz to sie zestarzeja :naughty:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 20:08_________________________________________________

uf, ale się naczytałem, aż się pisać nie chce :tongue4:

noooo ja jak bym nie czytal w ciagu dnia to tez by mi sie nie chcialo aa tak przynajmniej wiem co sie tu dzieje

-dzisiaj niezla telenowela tu sie odgrywala :gwizdanie:

:naughty: Ive vs. Azunia :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

and de winer is - bolek i lolek :decayed:

Opublikowano

uf, ale się naczytałem, aż się pisać nie chce :tongue4:

noooo ja jak bym nie czytal w ciagu dnia to tez by mi sie nie chcialo aa tak przynajmniej wiem co sie tu dzieje

-dzisiaj niezla telenowela tu sie odgrywala :gwizdanie:

ma powstać serial na podstawie forum A4 :evil:

Opublikowano

ja nie bylem chory tak dlugo ze juz nie pamietam... rok na pewno :mysli:

jak Ty chlasz codziennie to się nie dziwie że choroby Cię nie biorą :tongue4:

nike bronkiem zabija wszyskie choroby zanim zaczna sie rozwijac :decayed:

Opublikowano

wez wpadnij do mnie z tymi piwkami bo zanim je wypijesz to sie zestarzeja :naughty:

ciekawe jak wróce :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.