Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Azunia Wy z Yelo jesteście poślubie?? :mysli:

są po 2 rozwodach buahahahahah :polew: :polew: :polew: , umarłem :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Azunia Wy z Yelo jesteście poślubie?? :mysli:

są po 2 rozwodach buahahahahah :polew: :polew: :polew: , umarłem :polew: :polew: :polew:

:mysli:

Opublikowano

Azunia Wy z Yelo jesteście poślubie?? :mysli:

a to nie widzisz ,ze Yelo taki smutny chodzi są po ślubie i popatrz jak chłopak wymarniał :decayed::naughty::polew:
Opublikowano
:cool1::nabijasie::polew:
Opublikowano

Azunia Wy z Yelo jesteście poślubie?? :mysli:

tak, a czemu pytasz?

Azunia Wy z Yelo jesteście poślubie?? :mysli:

a to nie widzisz ,ze Yelo taki smutny chodzi są po ślubie i popatrz jak chłopak wymarniał :decayed::naughty::polew:

Ive, shut up! :angry:

Opublikowano

Azunia Wy z Yelo jesteście poślubie?? :mysli:

a to nie widzisz ,ze Yelo taki smutny chodzi są po ślubie i popatrz jak chłopak wymarniał :decayed::naughty::polew:

nie no widze że czasem jest ale nie wiedziałem że to przez małżeństwo :mysli:

Opublikowano

Ive, shut up! :angry:

wyluzuj...szydera idzie :cool1::decayed::tongue4:
Opublikowano

kto się czubi ten się lubi :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Ive, shut up! :angry:

wyluzuj...szydera idzie :cool1::decayed::tongue4:

nie! czasem przeginasz facet! więc skończ z tym![br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 14:29_________________________________________________ja mam tez z ciebie szydzić, że grubasek z ciebie a że jesteś niski, to wyglądasz jak piłka do futbolu?! :angry:

Opublikowano

pytałrm o malzenstwo bo warku breloczki cos tam bylo o tym wspomniane :mysli:

Opublikowano

nie! czasem przeginasz facet! więc skończ z tym!

...bzdura , jedziemy tu zawsze po sobie , każdy na każdego, nie jest to złośliwe i upokarzające bo to są żarty i nie widzę , żeby w w/w zdaniu przekroczył jakieś granice , także Azunia wyluzuj , bo krzywda Ci się nie dzieje.
Opublikowano

pytałrm o malzenstwo bo warku breloczki cos tam bylo o tym wspomniane :mysli:

tak, jesteśmy małżeństwem

Opublikowano

Ive, shut up! :angry:

wyluzuj...szydera idzie :cool1::decayed::tongue4:

nie! czasem przeginasz facet! więc skończ z tym![br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 14:29_________________________________________________ja mam tez z ciebie szydzić, że grubasek z ciebie a że jesteś niski, to wyglądasz jak piłka do futbolu?! :angry:

kochani. wyluzujcie :baseball:

Opublikowano

Iverson, są granice, gdzie szydera zamienia się w wredną docinkę, a ty już nie pierwszy raz ten sam temat piłujesz, a to mnie już wkur*ia, więc zakończ ten temat bo to już nie jest dla mnie szyderą a wredną docinką, w dodatku wyssaną z palca! :angry:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 14:37_________________________________________________Musashi, jak Iverson skończy to pierd*****e to wyluzuje, narazie to jego gadanie działa na mnie jak płachta na byka :evil:

Opublikowano

ja mam tez z ciebie szydzić, że grubasek z ciebie a że jesteś niski, to wyglądasz jak piłka do futbolu?! :angry:

jak cię to podnieca to mów sobie co chcesz :hi::good:
Opublikowano

:hi:

nono widze że gorąca atmosfera tutaj panuje :decayed:

Opublikowano

:hi:

nono widze że gorąca atmosfera tutaj panuje :decayed:

:sexinbed:
Opublikowano

łał ale ostro :) powoli spada, jak mi żona pozwoli to wejdę wieczorem, wczoraj usłyszałem, że jestem jak uzależniony jak dziecko od tego forum :)

Opublikowano

ja mam tez z ciebie szydzić, że grubasek z ciebie a że jesteś niski, to wyglądasz jak piłka do futbolu?! :angry:

jak cię to podnieca to mów sobie co chcesz :hi::good:

rozumiem, że szydzisz z ludzi bo cię to jara, tylko przecieraj sobie monitor, bo sie niedoczytasz za którąś szyderą...

Opublikowano

łał ale ostro :) powoli spada, jak mi żona pozwoli to wejdę wieczorem, wczoraj usłyszałem, że jestem jak uzależniony jak dziecko od tego forum :)

coś w tym jest :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.