Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki Chlopaki za spota kiedy nastepny :naughty: :> :good:

dzięki Denis zapraszamy na następny :good:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja juz zmykam Panowie :hi:

do uslyszonka :)

Opublikowano

ja juz zmykam Panowie :hi:

do uslyszonka :)

do jutra koleszko :hi:

Opublikowano

Yelo jak tam droga? ślizgo było?

Nie bardzo, trochę mokro ale dobrze posolone i można było równo solić :decayed: Ale i tak 15 min się na światełko do nieba spóźniliśmy ;(
Opublikowano

Yelo jak tam droga? ślizgo było?

Nie bardzo, trochę mokro ale dobrze posolone i można było równo solić :decayed: Ale i tak 15 min się na światełko do nieba spóźniliśmy ;(

a jak w ogóle imprezka w kaliszu na WOSP?

Opublikowano

madas masz jeszcze jakies takie fajne rytmy jak ta pod zdjeciami co link jest ??

Opublikowano

madas masz jeszcze jakies takie fajne rytmy jak ta pod zdjeciami co link jest ??

całe mnóstwo .... na spota płytkę mogę Ci nagrać jak chcesz :cool1:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 22:50_________________________________________________u Ciebie w aucie to może nieźle grać z tymi basami :mysli:

Opublikowano

apropo płyt kuderu pamiętaj o filmie :)

Opublikowano

a jak w ogóle imprezka w kaliszu na WOSP?

Źle w sumie nie było, tylko jakoś zmęczony byłem, do tego atmosfera jakaś nie taka i daliśmy sobie spokój, tylko z auta z daleka żeśmy chwilę posuchali i zawinęliśmy się. Ja ostatnio zauważyłem, że jak robię trasę autem to jestem po tym zmęczony. Niezależnie czy jest to 100km, czy 700 :chytry:
Opublikowano

na rozkładówce playboya była 2 m-ce temu także poszukaj w necie :naughty:

Opublikowano

ok to mozesz mi cos tam nagrac mp3 :P:D

Opublikowano

cos mi się jebło na klawiaturze, sorka

co do filmów mam

-ostattnie zlecenie z cagem

-rec

-lustra

dziewczyna mojego kumpla

-uprowadzona

- zawodowcy z pacino i deniro

z nowości tyle jak ktos chce to dajcie znac to przywioze na nastepnego spota

Opublikowano

ok to mozesz mi cos tam nagrac mp3 :P:D

spoko masz to jak w banku :cool1:

Opublikowano

i jeszcze:

zdrajca

ścigani i impuls

Opublikowano

cos mi się jebło na klawiaturze, sorka

co do filmów mam

-ostattnie zlecenie z cagem

-rec

-lustra

dziewczyna mojego kumpla

-uprowadzona

- zawodowcy z pacino i deniro

z nowości tyle jak ktos chce to dajcie znac to przywioze na nastepnego spota

to ja się pisze na Uprowadzona i Lustra....

Opublikowano

le jak ktos chce to dajcie znac to przywioze na nastepnego spota

cos mi się jebło na klawiaturze, sorka

co do filmów mam

-ostattnie zlecenie z cagem

-rec

-lustra

dziewczyna mojego kumpla

-uprowadzona

- zawodowcy z pacino i deniro

z nowości tyle jak ktos chce to dajcie znac to przywioze na nastepnego spota

ja z chęcią poprosił bym :)

Opublikowano

i głebokie gardło 8 - ostatnie stracie - wersja 3D z okularami :polew:

Opublikowano

i głebokie gardło 8 - ostatnie stracie - wersja 3D z okularami :polew:

to ja biore okulary już posiadam :polew: " mistrz dfiftu"

Opublikowano

Adam Maciej Polody do mnie pisał bo chciał do Ciebie nr telefonu, zebyś mu kilka sztuczek w drifcie pokozał bo widział Cie na Youtube :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Adam Maciej Polody do mnie pisał bo chciał do Ciebie nr telefonu, zebyś mu kilka sztuczek w drifcie pokozał bo widział Cie na Youtube :polew: :polew: :polew:

ten z przeźmierowa :mysli: ma u mnie na pieńku :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.