Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teraz ale chwilowo :gwizdanie:

Ty ostatnio coraz czesciej tylko chwilowo :cool1:madas wpada sie tylko przywitac... ja nie wiem...

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak by to powiedziec OBOWIĄZEK :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

teraz ale chwilowo :gwizdanie:

Ty ostatnio coraz czesciej tylko chwilowo :cool1:madas wpada sie tylko przywitac... ja nie wiem...

wymienialiśmy żarnik bez zdejmowania zderzaka i sukces :good: :good: :good:

Opublikowano

czesc młody i nikus i podgladaczu madasie

witaj Pawel[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 17:01_________________________________________________

teraz ale chwilowo :gwizdanie:

Ty ostatnio coraz czesciej tylko chwilowo :cool1:madas wpada sie tylko przywitac... ja nie wiem...

wymienialiśmy żarnik bez zdejmowania zderzaka i sukces :good: :good: :good:

no to brawo :decayed:

Opublikowano

czesc młody i nikus i podgladaczu madasie

cześć Paweł i reszta tłumu :cool1::naughty:

Opublikowano

teraz ale chwilowo :gwizdanie:

Ty ostatnio coraz czesciej tylko chwilowo :cool1:madas wpada sie tylko przywitac... ja nie wiem...

wymienialiśmy żarnik bez zdejmowania zderzaka i sukces :good: :good: :good:

kupowałes czy miales

Opublikowano

czesc Pawel :hi:

madas ja tez tak w swojej zrobilem :naughty:

Opublikowano

wow, a kto ma takie wątłe rączki??

Opublikowano

teraz ale chwilowo :gwizdanie:

Ty ostatnio coraz czesciej tylko chwilowo :cool1:madas wpada sie tylko przywitac... ja nie wiem...

wymienialiśmy żarnik bez zdejmowania zderzaka i sukces :good: :good: :good:

kupowałes czy miales

dopiero jutro wymienie jeden żarnik bo muszę na giełde podjechać z rana żeby mi wymienił gościu....na spocie będzie wymiana .....

Opublikowano

Madas tylko nie mów, że Ty :)

Opublikowano

napewno prezes pomagał a nie łatwiej wyciagnac lampe

Opublikowano

posłuchajcie!!Ci ktorzy jadą do bukowiny! ja jutro jade do niemiec i będę robić tablice rejestracyjne z nickami specjalnie na wyjazd do bukowiny, koszt kolo 20-30 zl!! kto sie pisze? ale dlugość podpisu musi mieć max 7 znaków[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 17:06_________________________________________________

napewno prezes pomagał a nie łatwiej wyciagnac lampe

ja ich chwilowo wspierałem duchowo :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Madas tylko nie mów, że Ty :)

no z Musashim :naughty:Mlody duchaowo :evil:

Opublikowano

Apropos Bukowiny Madas mieliśmy pogadać... :wink4:

Opublikowano

Madas tylko nie mów, że Ty :)

no z Musashim :naughty:Mlody duchaowo :evil:

ja np przepychałem auto madasa :polew: :polew: :polew: :>

Opublikowano

To ja sie pisze na te tablice moze byc samo Paweł a moze PawełPN co myslicie co lepiej

Opublikowano

Apropos Bukowiny Madas mieliśmy pogadać... :wink4:

gadamy przecież :naughty:[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 17:11_________________________________________________ja tez sie pisze na tablice : Madas i Musashi

Opublikowano

ja tez sie pisze na tablice : Madas i Musashi

to wy razem jedziecie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.