Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam nowo przybyłych :hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie robicie chyba tego w miejscach publicznych? :polew:

:hi:Witam wszystkich

:hi:[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 20:43_________________________________________________

...szooołeeemm... :kox:

:hi:

...szooołeeemm... :kox:

Opublikowano

Kurcze szukałem dziś i nie znalazłem.... gdzie w golfie 4 jest złącze OBD?

Opublikowano

co mamy robić w miejscach publicznych ? :mysli:

Opublikowano

co mamy robić w miejscach publicznych ? :mysli:

też nie zjarzyłem

Opublikowano

dobra nikt mi niepomaa niech bedzie samo Paweł

może Pawel-PO :mysli:

Opublikowano

Teraz polewam sam z siebie , bo źle przeczytałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dobra nikt mi niepomaa niech bedzie samo Paweł

może Pawel-PO :mysli:

:good: :good: :good:

Opublikowano

dobra nikt mi niepomaa niech bedzie samo Paweł

może Pawel-PO :mysli:

to już 8 znaków :cool1:

Opublikowano

Kurcze szukałem dziś i nie znalazłem.... gdzie w golfie 4 jest złącze OBD?

wydaje mi sie ze pod popielniczka ale moge sie mylic zaraz sprawdze

Opublikowano

Teraz polewam sam z siebie , bo źle przeczytałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :naughty:

Opublikowano

Kurcze szukałem dziś i nie znalazłem.... gdzie w golfie 4 jest złącze OBD?

wydaje mi sie ze pod popielniczka ale moge sie mylic zaraz sprawdze

oBORA ma pod albo nad popielniczką z przodu więc powinno być gdzieś tam

Opublikowano

Umm wyjąłem obie popielniczki z kanału środkowego (przód/tył) i gniazda tam nie było... - pod kolumną kierownicy po lewej stronie jest blaszka z miejscem na dwa wkręty - tak jakby coś wymonotwane. Możliwe to żeby ktoś zdemonotwał gniazdo OBD - po kiego?

Dot. 1.9TDi '98

Opublikowano

Jutro DZIEŃ KOBIET..... proszę o tym nie zapominać :cool1:

wszystkim kobitkom już dzisiaj życzę wszystkiego najlepszego :kox:

Opublikowano

Bart-S zamieniasz A4 na VW4 ?

LOL oczywiście że nie. Ojciec kupił sobie golfa i chciałem się podpiąć - hmm trochę wypiliśmy ale nie na tyle żeby gniazda nie znaleźć :rolleyes:

Opublikowano

Jutro DZIEŃ KOBIET..... proszę o tym nie zapominać :cool1:

wszystkim kobitkom już dzisiaj życzę wszystkiego najlepszego :kox:

tak szybko sie nie liczy - życzenia wysyłamy dopiero po 24:00

Opublikowano

Jutro DZIEŃ KOBIET..... proszę o tym nie zapominać :cool1:

wszystkim kobitkom już dzisiaj życzę wszystkiego najlepszego :kox:

tak szybko sie nie liczy - życzenia wysyłamy dopiero po 24:00

potem będę spał :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Bart-S zamieniasz A4 na VW4 ?

LOL oczywiście że nie. Ojciec kupił sobie golfa i chciałem się podpiąć - hmm trochę wypiliśmy ale nie na tyle żeby gniazda nie znaleźć :rolleyes:

Może warto byłoby zajrzeć na forum VW ?

Opublikowano

Bart-S zamieniasz A4 na VW4 ?

LOL oczywiście że nie. Ojciec kupił sobie golfa i chciałem się podpiąć - hmm trochę wypiliśmy ale nie na tyle żeby gniazda nie znaleźć :rolleyes:

Może warto byłoby zajrzeć na forum VW ?

bardzo dobry pomysł :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.