Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to co następny spot 22.03 :gwizdanie: :naughty:

no z bukowiny prosto do poznania i następny spocik

:polew:

to ja bede pod KC czekał jakby co :gwizdanie:

środa lub czwartek piękny kawalerze

jakby co to w Kc co niedziele ma spota inna grupa społeczna, wiec jak nas nie bedzie to si ebedziesz mógł do nich podlączyc

inne grupy są jak zwykłe banany - wy jesteście jak cziquitta :decayed:

miałem zjechać 24.03 w sumie jeszcze na 100% nie wiem ale powiedzmy na 80, ale jeszcze wszystko sie może zdarzyć

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi:

bry :naughty:

dzieki za spocik Pany i Panie :naughty:

elegancko bylo, coraz bardziej Was poznaje :naughty:

Adaś pamiętasz o mnie :mysli: :mysli:

pamietam :naughty:

oki dzięki :notworthy:[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 21:58_________________________________________________

a co mlodzik szykowałeś się na niego :naughty:

pasował by do mnie :decayed:

oj napewno :mysli: :mysli:
Opublikowano

Maciek dalej dawaj z nimi na zlot ....pisz do Jarko :naughty:

Opublikowano

a co mlodzik szykowałeś się na niego :naughty:

tylu chętnych a żaden nic nie mówił :gwizdanie: :gwizdanie:

bo sie nie pytałeś :embarrassed:

Opublikowano

Dobry wieczór wszystkim ("spoconym") :decayed:

witaj .....jak spotkanie ze znajomymi :mysli:

Wszystko OK, o odprawie i bagażach na Stansted chyba wiemy już wszystko :) Długo siedzieliście?

Opublikowano

a co mlodzik szykowałeś się na niego :naughty:

tylu chętnych a żaden nic nie mówił :gwizdanie: :gwizdanie:

bo sie nie pytałeś :embarrassed:

a jak mlodzik kolacja :naughty:

Opublikowano

Maciek dalej dawaj z nimi na zlot ....pisz do Jarko :naughty:

no a miejsca ponoć są jeszcze to dawaj :gwizdanie:
Opublikowano

Maciek dalej dawaj z nimi na zlot ....pisz do Jarko :naughty:

no a miejsca ponoć są jeszcze to dawaj :gwizdanie:

dokładnie ...nie będzie problemu w ogóle :notworthy:

Opublikowano

a co mlodzik szykowałeś się na niego :naughty:

tylu chętnych a żaden nic nie mówił :gwizdanie: :gwizdanie:

bo sie nie pytałeś :embarrassed:

a jak mlodzik kolacja :naughty:

pychotka

Opublikowano

co miales mlodzik :mysli:

Opublikowano

kurde nie moge jeszcze ale jak tylko będe miał rezerwacje w ręcach to pisze od razu !!! czyli prawdopodobnie jutro już cos sie wyjaśni

Opublikowano

Maciek dalej dawaj z nimi na zlot ....pisz do Jarko :naughty:

no a miejsca ponoć są jeszcze to dawaj :gwizdanie:

dokładnie ...nie będzie problemu w ogóle :notworthy:

:good: :good: :good:

Opublikowano

co miales mlodzik :mysli:

apetyt :polew: :polew:
Opublikowano

co miales mlodzik :mysli:

zapiekanke na makaronie :decayed:

Opublikowano

kurde nie moge jeszcze ale jak tylko będe miał rezerwacje w ręcach to pisze od razu !!! czyli prawdopodobnie jutro już cos sie wyjaśni

nawet nie wiesz jaką nam niespodziankę zrobisz jak pojedziesz :good: :good: :good:

Opublikowano

spoko następnym razem osobiście Was zaprowadze :good:

dobrze by było

Opublikowano

spoko następnym razem osobiście Was zaprowadze :good:

dobrze by było

obiecuję :good:

Opublikowano

kurde nie moge jeszcze ale jak tylko będe miał rezerwacje w ręcach to pisze od razu !!! czyli prawdopodobnie jutro już cos sie wyjaśni

nawet nie wiesz jaką nam niespodziankę zrobisz jak pojedziesz :good: :good: :good:

no właśnie, tylko jakieś szwedki ze sobą weź :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

szwedki są średnie :mysli:

Opublikowano

co miales mlodzik :mysli:

zapiekanke na makaronie :decayed:

a nie fondue :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.