Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

co tam słychać chłopaki :naughty:

zjebany jestem... ide zaraz spac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra pany branoc ja zmykam lulu :hi: :hi:

narka wentylek :hi::)[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 23:17_________________________________________________

co tam :mysli:

wieczor sie konczy... rano wstac trzeba... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dobranoc... nadszedl czas i na mnie... do jutra :hi:[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 23:25_________________________________________________

NIKUS office zainstalowany, dziekuje,

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIKUS office zainstalowany, dziekuje,

to juz mam nie nagrywac ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIKUS office zainstalowany, dziekuje,

to juz mam nie nagrywac ? :gwizdanie:

no już nie. a nagrałeś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIKUS office zainstalowany, dziekuje,

to juz mam nie nagrywac ? :gwizdanie:

no już nie. a nagrałeś???

jeszcze nie nagralem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azunia ja i moja żona jesteśmy po twojej stronie może dlatego, że doczytaliśmy to co miałaś na myśli :) uważamy, że płacz dziecka (dłuższy) niż powinien jest bezradnością rodziców lub coś dolega dziecku - pytanie dlaczego krytyka była głównie przez facetów i to tych bezdzietnych między innymi + Tetis. Uważam, że krytyka poszła za szybko i co niektórzy nie przeanalizowali wypowiedzi Azuni.

My też nie lubimy jak dziecko płacze np. bez powodu a i tak bywa ... sztuką jest ten płacz zniwelować.

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez coś powiem w takim razie: nie chodzi o to co kto lubi a co nie, tylko o to co się powoduje wypowiadając dane słowa.

Miło by Wam było jakby ktoś powiedział że nie chce obok Was mieszkać??? Ciekawa jak Azunia by się poczuła, gdyby jechała z dzieckiem a ja bym powiedział że nie chce mieć pokoju obok niej bo jej dziecko może płakać. jedziemy tam razem nie na wakacje a po to żeby się dobrze bawić i komfort mieszkania jest drugorzędną sprawą. Uważam że pijani ludzie na wyższych pietrach mogą robić większy hałas niż te wszystkie PŁACZĄCE dzieci. Jak ktoś chce mieć cisze i spokój to mogł sobie wynająć pokój w hotelu 4*. Idąc dalej tym tropem, ja bym mógł napisać że nie chce pokoju obok Madasa bo go nie lubie itd itd.

I nikt tu nie ma do nikogo pretensji o to jakim jest rodzicem itp tylko o to że traktuje tych z dziećmi jak kogoś gorszego, a nie każdy ma rodziców blisko z którymi może swoją pociechę zostawić.

Na koniec - nie chciałem nikogo urazić tym co napisałem, ale akurat mam taki charakter, że mówię to co myślę, także jeśli ktoś się poczuł urażony to nie to było miom celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez coś powiem w takim razie: nie chodzi o to co kto lubi a co nie, tylko o to co się powoduje wypowiadając dane słowa.

Miło by Wam było jakby ktoś powiedział że nie chce obok Was mieszkać??? Ciekawa jak Azunia by się poczuła, gdyby jechała z dzieckiem a ja bym powiedział że nie chce mieć pokoju obok niej bo jej dziecko może płakać. jedziemy tam razem nie na wakacje a po to żeby się dobrze bawić i komfort mieszkania jest drugorzędną sprawą. Uważam że pijani ludzie na wyższych pietrach mogą robić większy hałas niż te wszystkie PŁACZĄCE dzieci. Jak ktoś chce mieć cisze i spokój to mogł sobie wynająć pokój w hotelu 4*. Idąc dalej tym tropem, ja bym mógł napisać że nie chce pokoju obok Madasa bo go nie lubie itd itd.

I nikt tu nie ma do nikogo pretensji o to jakim jest rodzicem itp tylko o to że traktuje tych z dziećmi jak kogoś gorszego, a nie każdy ma rodziców blisko z którymi może swoją pociechę zostawić.

Na koniec - nie chciałem nikogo urazić tym co napisałem, ale akurat mam taki charakter, że mówię to co myślę, także jeśli ktoś się poczuł urażony to nie to było miom celem.

Bartek zgdzam się z tym co napisałeś ..... nie chodziło o krytyke jak kto wychowuje dzieci ...tylko o dyskryminację jadących z dziećmi .....mi zrobiło się dziwnie i przykro .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur... kupiłem TV i kabla w pudle zasilającego nie dali, :polew:

na szczęscie mam od tego popsutego ale jutro bede dzwonił do sklepu

i tak lepszy bez kabla, niz pekniety :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur... kupiłem TV i kabla w pudle zasilającego nie dali, :polew:

na szczęscie mam od tego popsutego ale jutro bede dzwonił do sklepu

i tak lepszy bez kabla, niz pekniety :cool1:

dokładnie :polew: ale mi się ten pęknięty bardzo podobał dzisiaj :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur... kupiłem TV i kabla w pudle zasilającego nie dali, :polew:

na szczęscie mam od tego popsutego ale jutro bede dzwonił do sklepu

i tak lepszy bez kabla, niz pekniety :cool1:

dokładnie :polew: ale mi się ten pęknięty bardzo podobał dzisiaj :naughty:

a wiesz, ze BArtek chce sprzedac? moze sie dogadasz... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...