Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ah wlasnie wciagnolem kilka tostow :)

kurde albo każdy pije kakao albo wciąga tosty hahaha

My dziś tosty i kakao mamy na kolację :decayed: :decayed: :decayed:

o której jadacie kolację zazwyczaj?? :naughty::cool1:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema: Co tam słychać "diewaczki" ;)
Opublikowano

cześć Bart-S :cool1:

wszystko jakoś się kręci ...a jak u Ciebie kolego ??

Opublikowano

Dzięki, luzik - właśnie w pracy siedzę. Niestety nie udało się dziś załatwić ledów z emperorkiem... a tak chciałem po pracy znów znaleźć się w garażu :kox: No nic przynajmniej auto umyte :decayed:

Opublikowano

My dziś tosty i kakao mamy na kolację :decayed: :decayed: :decayed:

o której jadacie kolację zazwyczaj?? :naughty::cool1:

a co chcesz się wprosić ??

BTW ja też chętnie bym wpadł na tosty :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: fan!
Opublikowano

a co chcesz się wprosić ??

BTW ja też chętnie bym wpadł na tosty :gwizdanie:

na tosty i kakao - no pewnie , massakra

Opublikowano
:palacz:
Opublikowano

ah wlasnie wciagnolem kilka tostow :)

kurde albo każdy pije kakao albo wciąga tosty hahaha

My dziś tosty i kakao mamy na kolację :decayed: :decayed: :decayed:

o której jadacie kolację zazwyczaj?? :naughty::cool1:

a o 19 :wink4:

Opublikowano

ah wlasnie wciagnolem kilka tostow :)

kurde albo każdy pije kakao albo wciąga tosty hahaha

My dziś tosty i kakao mamy na kolację :decayed: :decayed: :decayed:

o której jadacie kolację zazwyczaj?? :naughty::cool1:

a o 19 :wink4:

o 19.oo to ja mam obiad :cool1:

Opublikowano

kurde w godzinę nie dojadę do Poznania- to może następnym razem się wproszę , chlebek przyniosę :wink4::decayed:

Opublikowano

a skund to wisz? :tongue4:

widze w mojej szklanej kuli :gwizdanie:

to weź ją nastrasz czy coś, żeby jeszcze jedno zero do kwoty dodała :decayed:

BTW. koleżance z uczelni zwinęli chyba w tą samą noc co Marcinowi 3-miesięczne A5... :blink:

a moze potrzebuje wsparcia duchowego :mysli::cool1:

Opublikowano

kurde w godzinę nie dojadę do Poznania- to może następnym razem się wproszę , chlebek przyniosę :wink4::decayed:

A to zapraszam z chlebkiem lub bez :>

Opublikowano

kurde w godzinę nie dojadę do Poznania- to może następnym razem się wproszę , chlebek przyniosę :wink4::decayed:

A to zapraszam z chlebkiem lub bez :>

a dziękuję za zaproszenie , nie omieszkam skorzystać :>[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 18:10_________________________________________________

o 19.oo to ja mam obiad :cool1:

co masz , na ten obiadek??

a moze potrzebuje wsparcia duchowego :mysli::cool1:

kobieta w potrzebie , jako prawdziwy gentleman , trzeba pomóc we wszystkich dziedzinach :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

co masz , na ten obiadek??

a moze potrzebuje wsparcia duchowego :mysli::cool1:

kobieta w potrzebie , jako prawdziwy gentleman , trzeba pomóc we wszystkich dziedzinach :gwizdanie: :cool1:

co na obiadek? bede zaraz myslal

no wlasnie, Piechol dawaj, moze kolezanka chce sie wyzalic, powspominac... :mysli:

Opublikowano

siemka popoludniem :wink4:

zaraz wpada sasiad na piwko wiec bede jakos pozniej :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

siemka :cool1:

Opublikowano

:hi:

czy bedzie roznica na hamowni jak bede testowal na 18 a na 16 felgach ?

Opublikowano

:hi:

czy bedzie roznica na hamowni jak bede testowal na 18 a na 16 felgach ?

nie będzie żadnych różnic
Opublikowano

Witojcie obywatele !

Dzisiaj miałem luźny dzień - postanowiłem umyć furke, jak już to zrobiłem to stwierdziłem że przydałyby się małe wyprawki itp. zabrałem się za polerowanie, potem doszedłem do wniosku że trzebaby było umyć fele na jutro na zmianę - no i :good: już .

- za robotę zabrałem się o 17:00 bo do tego czasu śmigałem motórem po mieście, nawet zapytałem bardzo miłą panią z dużym dekoltem i w mini spódniczce z wrześni gdzie tu jest najbliższe lotnisko bo za 1 gogz. musze złapać samolot do Berlina :decayed:

dzionek uważam za pełen przygód - a co tam u was słychać moje czarni przyjacioły :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.