Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

aj w tym roku idzie na 100% ...bo często się przydaje :)

Zwłaszcza jak małżonek wkurzy ... można brać furkę i ..... debet na koncie gotowy :>

no i czasem przy imprezce się przydaje żeby kochana żonka zawiozła do domku :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich :hi: :hi:

siemanko :hi:

jak tam po weekendzie[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 21:09_________________________________________________

aj w tym roku idzie na 100% ...bo często się przydaje :)

Zwłaszcza jak małżonek wkurzy ... można brać furkę i ..... debet na koncie gotowy :>

Cześć Agatko :hi: :hi:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 21:10_________________________________________________Widze ze Agaty już nie ma szkoda ;([br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 21:13_________________________________________________

Niech mi ktoś powie jak mam zrobić żeby mieć tą małą fotkę na swoim profilku??

z checia bym ci pomogla ale jestem od nie dawna i jeszcze nie robilam tego :)[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 21:15_________________________________________________

Witam wszystkich :hi: :hi:

siemanko :hi:

jak tam Juleczka, piekna pogoda wiec na pewno korzystacie ze słoneczka na dworze :) :)[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 21:18_________________________________________________ :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juleczka ok dzięki ...na spacery latamy ile się da.... a jak tam Patrysia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj w tym roku idzie na 100% ...bo często się przydaje :)

Zwłaszcza jak małżonek wkurzy ... można brać furkę i ..... debet na koncie gotowy :>

no i czasem przy imprezce się przydaje żeby kochana żonka zawiozła do domku :naughty: :gwizdanie:

Eeeee to raczej ja już wtedy piję :decayed:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 21:25_________________________________________________

Cześć Agatko :hi: :hi:

Cześć Kama :>

Jak tam, kasę odkładasz na nasze zakupowe szaleństwo??[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 21:29_________________________________________________

Niech mi ktoś powie jak mam zrobić żeby mieć tą małą fotkę na swoim profilku??

Eeee nie wiem, małżonek wklejał coś w profilu :>

Ale witam Chodzieżaka :hi: Prawie mój ziomal jesteś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Margonin znam jak własną kieszeń :D

Ps: Madas jak zrobiłeś że masz te foteczki pod swoimi wiadomościami co piszesz bo bym wrzucił foto mojej laluni a4

podpowiem Ci jutro jeśli to nie problem bo teraz robię papiery na kompie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Muszę laptopa oddaś ślubnemu, bo nockę zaraz zaczyna, a ja film muszę obejrzeć:decayed:

Dobranoc wszystkim :)

dostałem meila i nie powinno być problemu :cool1: jak coś to będę pisał na GG do Pepinka :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Muszę laptopa oddaś ślubnemu, bo nockę zaraz zaczyna, a ja film muszę obejrzeć:decayed:

Dobranoc wszystkim :)

dostałem meila i nie powinno być problemu :cool1: jak coś to będę pisał na GG do Pepinka :cool1:

Ok. Dzięki Ci bardzo :thankyou2:

Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: kibole jak tam meczyk , moim zdaniem remis też dibry ale mogli wygrać :gwizdanie: :gwizdanie:

mogli mogli troche szkoda :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Muszę laptopa oddaś ślubnemu, bo nockę zaraz zaczyna, a ja film muszę obejrzeć :decayed:

Dobranoc wszystkim :)

no no ktoś musi pracować :hi:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 21:58_________________________________________________

:siema: kibole jak tam meczyk , moim zdaniem remis też dibry ale mogli wygrać :gwizdanie: :gwizdanie:

mogli mogli troche szkoda :gwizdanie:

no ale zielona dzisiaj objechała częstochowe :good: :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...