Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

YELO naprawdę fajna fotka :good: :good: :good:

Dzieki :notworthy:

życze powodzenia :good:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 12:27_________________________________________________Witaj SULI

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hej chłopaki, widzę, że spota dzisiaj nie macie :chytry:- a szkoda :rolleyes:, bo akurat mam wolne popołudnie w Poznaniu :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

To możesz do Kalisza podskoczyć na jakiegoś spontanicznego spota :polew:

Opublikowano

Hej chłopaki, widzę, że spota dzisiaj nie macie :chytry:- a szkoda :rolleyes:, bo akurat mam wolne popołudnie w Poznaniu :gwizdanie: :decayed:

niestety :) ale następnym razem daj znać wczśniej to coś wymyślimy :cool1:

Opublikowano

Średnio po drodze Yelo :wink4: i do autostrady daleko :gwizdanie: :decayed:

Ale dzięki za zaproszenie :good:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 12:42_________________________________________________

niestety :) ale następnym razem daj znać wczśniej to coś wymyślimy :cool1:

Dawałem znać coś koło wtorku, ale nikt nie podjął tematu :gwizdanie:

Opublikowano

i do autostrady daleko

45km od A2. Czyli jakieś 20 minut.[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 12:45_________________________________________________

Dawałem znać coś koło wtorku, ale nikt nie podjął tematu :gwizdanie:

Pewnie wszyscy byli zajęci poezją :gwizdanie:
Opublikowano

[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 12:45_________________________________________________

Dawałem znać coś koło wtorku, ale nikt nie podjął tematu :gwizdanie:

Pewnie wszyscy byli zajęci poezją :gwizdanie:

tak jak mówisz, bo poezja jest najważniejsza :good:

Opublikowano

Suli bo dużo roboty ze zlotem mieliśmy i nawet telefonu nie miałem do Ciebie .... ale nadrobimy to :wink4:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 13:01_________________________________________________cześć Maciuś :hi:

jak tam wczoraj :naughty:

Opublikowano

ja juz nie pije.. :cool1:

Opublikowano

Pewnie, że nadrobimy :> Myślę, że najbliższą okazją będzie wyjazd do Ingolstadt :naughty:

A propos zlotu - wytłumaczcie mi, dlaczego Klubowicze muszą garować na liście rezerwowej :gwizdanie:

ja juz nie pije.. :cool1:

:polew: :polew:

Też tak wczoraj mówiłem :kox:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 13:47_________________________________________________

(...) nawet telefonu nie miałem do Ciebie (...)

Madas mój nr jest w asisstance :) To tak na przyszłość :naughty:

Opublikowano

kto pierwszy ten lepszy nie ma podziałow na Klubowicza czy też Użytkownika ..... spoko Suli i tak pojedziesz ....

zapomniałem o tym assistance :mysli:

Opublikowano
:hi: spadam chyba na jakiś spacerek zaraz :cool1:
Opublikowano

:hi: spadam chyba na jakiś spacerek zaraz :cool1:

pewnie na malte :naughty:

Opublikowano

:hi: spadam chyba na jakiś spacerek zaraz :cool1:

pewnie na malte :naughty:

chyba nad Warte dzisiaj, może jakiś piknik odpitole :kox:

Opublikowano

oooo to pięknie ...ja też gdzieś dzisiaj na spacer wybędę :mysli:

Opublikowano

kto pierwszy ten lepszy nie ma podziałow na Klubowicza czy też Użytkownika ..... spoko Suli i tak pojedziesz ....

zapomniałem o tym assistance :mysli:

albo u mnie ... kolejny przykład, że jeden wątek o spotach nie jest wystarczający jak za dużo poetów poeci ... może powinien być drugi dla odwiedzających Poznań :mysli:

Opublikowano

oooo to pięknie ...ja też gdzieś dzisiaj na spacer wybędę :mysli:

a ja wieczorem znów do projektów muszę usiąść, co za shit :disgust: a tak w ogóle to byłem u Ciebie w Factory dzisiaj, ale nic fajnego nie było :thumbdown:

Opublikowano

oooo to pięknie ...ja też gdzieś dzisiaj na spacer wybędę :mysli:

a ja wieczorem znów do projektów muszę usiąść, co za shit :disgust: a tak w ogóle to byłem u Ciebie w Factory dzisiaj, ale nic fajnego nie było :thumbdown:

trzeba było na kawkę wlecieć .... :cool1:

Opublikowano

oooo to pięknie ...ja też gdzieś dzisiaj na spacer wybędę :mysli:

a ja wieczorem znów do projektów muszę usiąść, co za shit :disgust: a tak w ogóle to byłem u Ciebie w Factory dzisiaj, ale nic fajnego nie było :thumbdown:

trzeba było na kawkę wlecieć .... :cool1:

powiem Ci że miałem dzwonić, ale w sumie: to pić mi się nie chciało... :polew::wink4:

Opublikowano

jakby ktoś chciał kupować Fabię 1.9 TDI 101PS srebrną w Piotrkowie Trybunalskim to niech pyta ...

lakier ok jest chyba tylko na tylnej klapie ;), popękana osłona halogena, nie działająca klima, tarcze dziwnie zardzewiałe jak na przebieg 29kkm,

radio po ledwo 30kkm ma już "wyrylane" pokrętło

Nieduży komis na Sikorskiego chyba 5 w Piotrkowie Trybunalskim

sprzedający po drodze dzwonił i ściemniał, że już inny klient umówiony jest .. spalanie wzrosło mi do średnio 13/100 a tam kupa złomu ...

no ale w drodze powrotnej pojechałem przez Łask i na Uniejów i po drodze zjadłem super żeberka :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.